zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku
Autor: achiv FTV Prima Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.08.2020
Co vás čeká v měsíci září? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na září pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V září vás čeká určitá změna, přecházíte do nového období. Změn, které přijdou, se ale vůbec nemusíte bát, karty jsou velmi příznivé. Pravděpodobně se budete učit něco nového.

Karty vám nesou štěstí, po kterém byste si neměli šlapat například špatnou náladou. Tak jak se vy budete tvářit na své okolí, bude se tvářit i vaše okolí na vás. Mohou přijít nějaké starosti kolem příjmů nebo výdajů, ale vše se postupně srovná včetně pracovních záležitostí.

Pokud jde o lásku a city, pozitivní bude hlavně první polovina září. Čeká vás hodně událostí, které vám přinesou radost.

Runou pro měsíc září je Fehu, která vám ukazuje cestu hojnosti, sklizeň vašich plodů a všeho, co jste dosud zaseli. V materiální i energetické sféře by se vám mělo dobře dařit.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Berany

Býci

Září vám přináší nečekané změny, něco musí odejít, aby to vytvořilo prostor pro to, co má přijít. Může přijít nějaká zajímavá nabídka.

Karty ukazují jistoty, radost, bude to měsíc, kdy budete sklízet plody své práce. Čekají vás i společenské události, možná ale i menší mrzutosti. Mohou se ukázat také nějaké závistivé pohledy, ale na ty jste si možná už zvykli, protože máte rádi kvalitní a pěkné věci.  

Zadaným i nezadaným hrozí, že jim někdo zamotá hlavu a pošlape srdce. Může to být velmi krátkodobý románek, pozor na to, berte ho spíše jako flirt. V pracovní oblasti se vám mnoho věcí urovná.

Runou pro září je Gebo, runa lásky, dávání a přijímání. To, co vysíláte, budete přijímat zpátky. Amulet z runy Gebo navrací harmonii těla i duše, chrání před útoky zlých lidí, kteří se vám budou pokoušet házet klacíky pod nohy.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Býky

Blíženci

V září si budete plnit svá přání, budete mít radost, že si můžete dopřát nějaké věci, přijde i hojnost, zároveň ale budete narážet na ostré jazyky lidí kolem vás. Nemusí to být moc příjemné, vy si ale budete vědět rady.

Přijdou nějaké dlouho očekávané cesty, které vám budou dělat radost, i když můžete mít během nich nějaké starosti, hádky, které ale nebudou vážné. Z hlediska citů vám září přináší člověka, který vám bude projevovat náklonnost, je zajištěný, má určitý přehled a můžete spolu sdílet spoustu názorů a pohledů na věc.

Runou pro září je Ansuz, která má ráda komunikaci, dává inspiraci, určité vedení. Pěstujte tedy v září veškeré vaše sociální vazby, komunikujte a používejte při tom mozek, logiku, ale zároveň i intuici. Někdy člověk řekne něco, co už nelze vzít zpátky. Snažte se tedy, aby vám vždy na jazyk přicházelo to správné slovo.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Blížence

Raci

V září budete potřebovat dávat hodně věcí diplomaticky do pořádku, čeká vás i celkem dost starostí.

Připravte se na výdaje, které ale všechny zvládnete. Budete muset vyřešit nějaké úřední věci, mohou přijít i nějaké nové nabídky týkající se možné spolupráce, rozvoje vašeho potenciálu. Mohou se také objevit partnerské rozmíšky týkající se společných výdajů. Konec září by měl být už poklidnější, budete vědět, že jste všechno ustáli, a dopřejete si i nějaké společenské povyražení.

Runou pro září je báječná runa Wunjo, která je nositelem čisté radosti a dobré nálady. Zkuste si ji nakreslit tužkou na papír nebo na nějaký přirodní materiál a noste ji pro štěstí všude s sebou. Díky ní byste mohli mít nakonec velmi pěkný a pozitivní měsíc září.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Raky

Lvi

Září vám přinese změny, možná i mezery v komunikaci, můžete mít pocit, že zpětná vazba tam, kde byste ji čekali, nepřichází tak, jak byste si představovali.

Čeká vás hodně příležitostí v oblasti cestování. I kdyby to mělo být jen cestování do práce, může přijít nějaká změna. Pravděpodobně budete i investovat peníze, které vám přinesou radost. Může to být spojené s nákupem nějakého vašeho dopravního prostředku nebo alespoň s nějakým jeho vylepšením.

V oblasti zdraví nepodceňujte prevenci. Mohla by přijít i nová nabídka práce a vy si budete dělat starosti, zda ji přijmout nebo ne. Dokončíte také něco, co vám delší dobu dělalo radost. Využijte energie tohoto měsíce a dotáhněte některé úřední věci do konce. Může vám to zabrat značnou část měsíce, ale nakonec byste z toho mohli mít radost.

Runou pro měsíc září je pro vás Dagaz, která přináší proměnu celé situace, kterou si procházíte. Začátek může být složitější, ale vše se nakonec v dobré obrátí.  

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Lvy

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V září můžete mít starosti hmotného charakteru, které vám budou brát energii a chuť do života. Tyto starosti ale budou pouze subjektivní, protože vám ve skutečnosti nic scházet nebude. Všechny starosti a spoustu věcí v materiální sféře zvládnete.

V citové oblasti byste měli být spokojenější. Z hlediska lásky a citů vás čekají různé nástrahy a vábení. Bude to pro vás velmi radostné, alespoň pro odlehčení, kdy přijdete na jiné myšlenky a dokážete si ve svém pracovním diáři najít chvilku i pro sebe.

Vaší runou na září je Manaz, která je o člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Možná by stálo za to připustit si, že i vy potřebujete někde nabrat sílu, abyste mohli rozdávat.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Panny

Váhy

Září vám přináší sílu, radost, osvobozování se od starých vzorců. Pravděpodobně se budete učit něco nového a také budete společensky aktivní.

Karty vám přinášejí hojnost, ale také výdaje, které jsou nezbytné, pravděpodobně půjde o investice. Ukončíte i nějaké staré resty, přijdou i nové nabídky a možnosti na nové projekty a spolupráce. Čeká vás také cestování, setkání s přáteli.

Runou na září je ochranná runa Othala, která představuje majetek, rodové vazby, kořeny, dědictví. Jako amulet je žolíkem mezi ochrannými symboly. Chrání veškeré vaše jistoty.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Váhy

Štíři

Září pro vás může být ze začátku trochu svízelnější, můžete cítit nějaké obavy, nejistoty. Je ale dobré vědět, že vše je jen ve vaší hlavě. Můžete mít dojem, že je něco, s čím nemůžete pohnout, protože je to mimo váš vliv. Pusťte to z hlavy, protože čím víc se snažíte, tím víc se to brzdí.

Prakticky se vám nebude dít vůbec nic. Karty vám nesou určitou hojnost, i když můžete mít strach o práci nebo příjem. Ale nebude to tak zlé. Uvědomte si, že vždy, když něco končí, něco jiného začíná. Z hlediska citů si můžete dopřát nějakou radost s vámi blízkou osobou. Sice to bude stát nějaké peníze, na druhou stranu vás to osvobodí od negativních myšlenek, což budete v září potřebovat.

Runou na září je pro vás mystická runa Algiz, která je velmi ochranná. Dokáže vás protáhnout i tím nejhustějším houštím, aniž byste měli jediný škrábanec.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Štíry

Střelci

V září dojde k ukončení věcí, které vám delší dobu dělaly starost. Možná jste jen neměli dostatek informací.

Přijdete na to, že nebylo čeho se bát. Přijde radost, která by se mohla promítnout i do osobních vztahů, budete mít i radost z vaší práce, obchodů nebo věcí, na kterých jste pracovali.

Vaší runou na září je Naudiz, což v překladu znamená nouze, ale ve skutečnosti vám tato runa může hodně pomoci, protože jste dotlačeni k tomu, abyste se dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Pamatujte, že nejkrásnější diamanty vznikají pod největším tlakem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Střelce

Kozorozi

Vaše září bude celkem hojné, ale nebude to zadarmo. Bude potřeba, abyste se v hodně věcech řídili rozumem a analytickým uvažováním.

Karty vám nesou hojnost a práci, v níž by se vám mělo dařit. V citové oblasti to může být trochu svízelnější. Bude potřeba, abyste používali spíš chladný intelekt, některé věci bude potřeba řešit, až se uklidníte a vyspíte se na to. Konec září vypadá pěkně, měla by se vám vrátit radost a spokojenost.

Runou pro září je mystická runa Isa, runa ledu. Led dokáže věci zamrazit, vše negativní, co k vám jde, zastaví. Isa vás nabádá, abyste se udrželi v klidu, na všechno se dívali s nadhledem a nenechali se vtahovat do nějakých přílišných emocí a vášní lidí kolem sebe.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Kozorohy

Vodnáři

Září vám nese nově objevenou sebedisciplínu, motivaci, rozhodování, vášeň, city. Budete někoho milovat ne proto, jaký je, ale protože v jeho přítomnosti jste takoví, jací jste.

Neměli byste si dělat starosti z hlediska majetku a práce. Velmi příznivé bude září, pokud jde o city. Budou dobré aspekty pro zamilovanost, milostnou konverzaci, domlouvání si různých rande. Pro zamilované to znamená znovuobjevení svých citů, toho, proč je vám s partnerem dobře. Nezadaným „hrozí", že se zamilují opravdu na dlouho.

Runou pro vás na září je Urox, která značí sílu, výdrž a také potenci. Radí, abyste vydrželi a nenechali si vzít, co je vaše a na čem jste dlouho pracovali.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Vodnáře

Ryby

Září si užijete, karty vám přinášejí sílu, důraz na rodinu i úžasné city. Jen pozor, ať přemírou všeho toho dobrého nevybuchnete, snažte si najít i nějaký čas pro sebe.  

Budete si užívat partnerské vztahy, může přijít i nějaké cestování, které bude stát za to. Objevit se může i menší rozmíška týkající se nastavení vašich věcí v práci, ale to zvládnete. Hlídejte si různé závistivce ze širšího okolí, je dobré se příliš nechlubit.

Vaší runou pro září je Algiz. Ta vás celý měsíc bude chránit před všemi negativními vlivy, které se na vás mohou hrnout. Stačí si jen důvěřovat a nic vás nezlomí.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Ryby

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop na září , věštba na září , předpověď na září

reklama

Přečtěte si také

reklama