zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Velký horoskop na září

Velký horoskop na září
Autor: iStock Velký horoskop na září
Šárka Valentová , Vydáno: 19.08.2020
Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž začíná školní rok, probíhá sklizeň, rostou houby a stále se ještě můžeme těšit z teplých slunečních paprsků? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na září 2020.

reklama

Je tu  nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v oblasti zdraví, vztahů, práce nebo peněz. 

Beran

Začátkem měsíce s vámi bude někdo hodně manipulovat a vy si to uvědomíte až v průběhu září, ale pochopíte, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

V září budete řešit především odpočinek a to, kdy se zase vrátit do práce. Na začátku měsíce vás čeká skvělá dovolená, dokonce... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka. 

Blíženci

Měsíc začne velice nadějně a budete mít ze všeho obrovskou radost. Začne se vám dařit ve všech oblastech vašeho... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu
Autor: iStock Nesedí na vás horoskopy? Odhalte skrytou stránku vašeho znamení zvěrokruhu

 

Rak

Začátkem měsíce budete mít dostatek sil vše zvládnout a půjde vám to skvěle od ruky. Trochu si začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

V září se hned na začátku měsíce budete odrazovat od toho být sama nebo sama dělat spoustu věcí. Prostě začnete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Od začátku měsíce vás čeká klid a pohoda. Nebude se vůbec nic dít a vy si to užijete. Nepotřebujete, aby ve vašem... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Narodili jste se ve znamení Panny?

Narodili jste se ve znamení Panny? Pak máte těchto 10 skvělých vlastností

Váhy

Už na začátku měsíce se zamilujete tak, že nebudete vědět, co máte dělat. Budete se vznášet a uvědomíte si, že takto... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Počátek září je pro vás zahalen tajemstvím a týká se to vašeho stěhování nebo nějakých přesunů a změn. Uzavřete... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Začátek měsíce bude o vyříkání si určitých nesrovnalostí, které kolem sebe cítíte a je zapotřebí si je vysvětlit. Bude se... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Kozoroh

Na začátku září vás čekají nové začátky. Můžete zažít něco nového ve vztahu nebo vám někdo nabídne novou... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Začátek měsíce pro vás bude hodně nadějný a příznivý a budete opravdu spokojená, protože se vám zadaří především... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Vše se v září zrychlí, a to, co se vyřizovalo dlouhou dobu, bude vyřízené za pár minut. Také dokončíte projekty, které jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. 

Související témata: měsíční horoskop , předpověď , znamení zvěrokruhu , září , horoskop na měsíc , horoskop na září , předpověď na září , zářijový horosko , astrologie

reklama

Přečtěte si také