Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Velký horoskop na srpen

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž si stále ještě můžeme užívat prázdnin a dovolených, tepla, sluníčka a možná i bohaté úrody? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na srpen 2020.
Vydáno: 21.07.2020, Šárka Valentová
Velký horoskop na srpen 2019
Autor: iStock Velký horoskop na srpen 2019

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Už na začátku srpna budete mít pocit, že vše je tak, jak má být, a dokonce pocítíte určitou jistotu. To vám vydrží nějakou dobu a bude ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

V počátcích letního měsíce budete mít tendenci se posouvat, a to ve všech oblastech vašeho života, ale někdo vás od toho bude ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Na začátku měsíce zažijete ztráty, a to tím, že budete hodně v práci a nebudete nic jiného řešit. Pak se můžete stěhovat, a to ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Hned na začátku měsíce bude váš partner řešit větší obnos peněz ve vašem vztahu. Někdo z vaší rodiny nebo kamarádek zažije ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Srpnové rozchody aneb proč se lidé na konci léta často opouštějí

Srpnové rozchody aneb Proč se lidé na konci léta často opouštějí

Lev

Začátkem měsíce se vám může podařit navázat nový vztah, který bude hodně stabilní. Z počátku nebudete nic řešit, ale pak ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Začátkem týdne nebudete vědět, co chcete. Následně se můžete s někým rozejít a něco si promýšlet. Ve vztazích prožijete ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Váhy

Začátkem měsíce budete prožívat velké změny a s tím spojené ztráty a bude vás to hodně mrzet. V práci vám někdo bude ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Začátkem měsíce vás bude manipulovat nějaký muž, protože jste pro něho splněný sen, a bude vám přinášet lásku, protože bude ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

V práci už na začátku letního měsíce budete flirtovat, a to pro vás bude osudové. Následně budete doma řešit vaše děti a jejich ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Kozoroh

V počátcích měsíce budete pociťovat velkou beznaděj, protože věci nepůjdou obvyklou cestou, jak si přejete. Zažijete i žárlivou ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Už od začátku měsíce budete prožívat víc lásku než práci a nebude se vám chtít být v zaměstnání. Můžete si vzít ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Na začátku měsíce budete prožívat velkou změnu a ty změny se budou dít i v dalších dnech. Přijde změna, kterou způsobíte vy. Změníte totiž ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

Článek je zařazen v: měsíční horoskop, horoskop na měsíc, horoskop na srpen, znamení zvěrokruhu, předpověď, horoskop srpen 2020