zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký horoskop na srpen

Velký horoskop na srpen 2021
Autor: iStock Velký horoskop na srpen 2021
Šárka Valentová , Vydáno: 25.07.2021
Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž si stále ještě můžeme užívat prázdnin a dovolených, tepla, sluníčka a možná i bohaté úrody? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na srpen 2021.

reklama

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku srpna budete hlavně odpočívat. Potřebujete nabrat sílu a najít novou motivaci pro podzimní období, a to se vám díky ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana

Býk

Na partnera budete od začátku měsíce tlačit s tím, že chcete, aby vám vyjadřoval víc lásky. A také, aby se vám více věnoval a dával ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Především práce pro vás v srpnu bude tím, co vám vezme veškerý váš čas. Ono to totiž bude trochu jako jízda v rychlíku a následně zase ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Velký letní horoskop

Velký letní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Rak

Někdo z vašich přátel vám dá během srpna dobrou radu a vy si uvědomíte, že tohle jste měli ve vašem partnerském vztahu udělat už... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Pokud něco vyřešíte a uzavřete, tak se k tomu už nevracejte. Pokud budete tahat do vztahu staré strašáky, můžete tím vytvořit i ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Srpen začne trochu netradičně tím, že vám dojdou souvislosti kolem některých věcí z minulosti a to, že jste viděli věci spíš ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu. 

Srpnové rozchody aneb proč se lidé na konci léta často opouštějí

Srpnové rozchody aneb Proč se lidé na konci léta často opouštějí

Váhy

Srpen bude měsícem, kdy vás čeká jedna lekce za druhou. Nejdříve se objeví muž, kterého znáte z minulosti, a zahrne vás ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Na začátku měsíce budete řešit vztah. Buď potkáte partnera, nebo už nějakého máte. Jenže přijde změna, a to osudová a vy si ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Šetříte delší dobu na dovolenou a nakonec pojedete jen na pár dní, což nevadí, stejně se tam můžete díky našetřeným penězům pěkně ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Slunce v horoskopu

Poznejte svou sílu a nechte Slunce zářit podle svého horoskopu

Kozoroh

Začátkem srpna se budete vracet k minulosti a někdo vám to bude závidět, což vy poznáte a náležitě si to s tím člověkem vyříkáte. Pak přichází ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

V rodinném rozpočtu vám chybí peníze a vy je budete řešit celý měsíc. Možná se i odkryje nějaké rodinné tajemství. Nechte si na vše ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

V srpnu se vám bude dařit dobře, tedy pokud se nezodpovědně nezapletete v práci do hádky, která s vámi nemá vůbec nic ... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby

reklama

Související témata: měsíční horoskop , horoskop na měsíc , horoskop na srpen , znamení zvěrokruhu , předpověď , horoskop srpen 2021

reklama

Přečtěte si také

reklama