Seriály a filmy

14. března 2021 16:30

Aneta Gretzová

Nekompromisní vegetariánka, italská domácnost a návštěva dětského domova již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Muži budou v mírné přesile. Ovšem i další pohled bude zajímavý.

Především půjde o to, že v převaze budou teenageři, kteří se rozhodnou ukázat, že na to rozhodně mají a že se generačního souboje nebojí. Bude věk výhodou, nebo naopak minusem pro další taktizování a hodnocení? K plotnám všech tvarů a velikostí se tentokrát postaví ti, kdo v Praze a středních Čechách chtějí ukázat, že mají na vítězství. Kdo nakonec zvítězí? Mládí, nebo zkušenost? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je příprava a zakomponování palačinky do menu tak, aby nikdo nepoznal, že jde o jídlo navíc? Občas je složitější poradit si s úkolem týdne, který je jednoduchý, než s tím, který vypadá komplikovaně.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Bloggerka a studentka Radka (30) vaření miluje.

Pokud by vyhrála, rozdělila by se o výhru s dalšími soutěžícími a také by nějaké peníze dala na útulek, který dlouhodobě podporuje. Menu sestavila z jídel, která miluje a která mají podle jejích slov australský nádech. Hosty se bude snažit bavit pantomimou, je ale otázkou, jak se jí bude dařit. Radka se ráda směje, ovšem nepřejde ji smích, až se seznámí se svými hosty? Nebo se hned v pondělí rozhodne o tom, že parta u stolu je zkrátka skvělá? Objeví se nějaký taktik? Sledujte už v pondělí!

Úterý: David (18) studuje obor kuchař-číšník.

Do pořadu se přihlásil sám, protože touží po tom ukázat, že i teenageři umí nejen uvařit, ale také pohostit. Kromě toho v rámci zábavy zahraje na klavír a zazpívá. Multitalentovaný David bude silným soupeřem a jde o to, jak s jeho performancí nejen v kuchyni ostatní naloží. Těší se na nové lidi, které u stolu potká, svou účast v Prostřeno! bere jako velkou výzvu. Jak se Davidovi bude dařit a jak jeho snahu o to být nejlepší ocení ostatní? Dívejte se už v úterý.

Středa: Studentka Tereza (16) si účastí v pořadu chce vyzkoušet něco nového.

A také se rozhodne něžně zabavit své hosty skládáním origami. Budou se někomu třást ruce, nebo všichni zvládnou své skládání na jedničku? Tereza má docela dost alergií, a to na: ořechy, buráky, kešu, hodně druhů ovoce, jako je třeba jablko, meruňka – vadí jí slupka. Oloupané nebo tepelně upravené ovoce jí nevadí. U stolu bývá tolerantní. A komu budou chutnat rodinné recepty a kdo bude mít výhrady? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Grafik Petr (52) by si rád zkusil, jaké to je vařit pro cizí lidi.

U nich doma častěji a lépe vaří jeho partner. Pokud by vyhrál, tak by vzal svého dospívajícího synovce na dobré jídlo a ukázal mu Itálii. Jako zábavu budou vytvářet titulní stránku časopisu, aby si vyzkoušeli práci novináře – Petr jim to pak vytiskne a dostanou to na památku. Tato jídla si vybral, protože je má rád, a hlavní chod je nejoblíbenější jídlo jejich přátel. Petr se v životě řídí mottem: „Mít důvod se denně zasmát a vidět někoho se smát se.“ Takže se uvidí, jestli to platí i pro Prostřeno! a zda u stolu bude dost veselo, aby to radost udělalo i Petrovi. Jak to všechno dopadne, uvidíte už ve čtvrtek.

Pátek: Student Milan (18) se pere se životem.

Svou účastí v Prostřeno! chce ukázat, že ani děti v dětském domově nemusejí házet flintu do žita, a zcela pragmaticky chce vyhrát. Kdyby se mu to povedlo, peníze si ušetří na dobu, až bude muset dětský domov opustit, což je jistě skvělý plán. Rád hledá nové recepty a své hosty se bude snažit překvapit dobrotami z mezinárodní kuchyně. Na to, že zatím vlastní kuchyni nemá, se mu bude dařit a je jen otázkou, jestli jeho výchozí pozice bude při bodování nějak zohledněna, nebo všem půjde výhradně o vlastní prospěch. Sledujte už v pátek, co jste během týdne třeba přehlédli, a počkejte si na výsledek týdenního hodnocení, které je ukryto pod pokličkami. Už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.