Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Balení vánočních dárků: Zkuste to letos jinak

Vánoční dárky svým blízkým dáváte z lásky. Přistupujte tak i k jejich balení. Stejně, jako šaty dělají člověka, tak kreativní obal zase dárek. A z hezky zabaleného dárku bude mít obdarovaný dvojnásobnou radost.
Vydáno: 19.12.2015, Anna Kopečková
Dárek se dá zabalit i jinak, než jen do ozdobného papíru s mašlí
Dárek se dá zabalit i jinak, než jen do ozdobného papíru s mašlí Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přijdou vám balicí papíry z obchodu tak trochu infantilní a z té barevné změti odstínů a motivů vám jde hlava kolem? Stavte se v papírnictví pro obyčejný hedvábný papír, nebo papír, kterým se vystýlají krabice s cukrovím, a zabalte do něj dárečky. Když k bíločervenému provázku připojíte kousek větvičky, přidáte rolničku a třeba i nějakou tu vánoční hlášku, uvidíte, že dříve nudný papír, o který byste zájem nikdy neprojevili, najednou vynikne nad všemi. A navíc (u)šetříte (přírodu)!

Tip: Obyčejný papír můžete ozvláštnit i kouskem jutoviny, k mašli klidně přivažte i kousek aromatické skořice, uvidíte, co s výsledným efektem tyto maličkosti udělají.

3b41473afe50d87c662ce2d692c1d3cb Foto:

                                                                                                                   Foto: pinterest.com

 

I staré noviny mohou být opět v kurzu

Rozprostřete si před sebe novinový papír, červenobílý provázek a z archu tvrdého papíru vystřihněte jmenovku, prokousněte ji děrovačkou, a pokud si budete chtít hrát, můžete jméno obdarovaného poskládat z vystřižených písmenek (jako když někomu posíláte anonym). Vypadá to víc, než dobře.

abd73cc2f4241787e6db01b948653cab Foto:

                                                                                                         Foto: pinterest.com

 

Něco pro hračičky

Děti, ale třeba i partnera, který rád sbírá angličáky, určitě překvapíte, když jako součást obalu použijete další malý dárek. Hlavní darovanou věc zabalte do klasického papíru bez motivu. A pak už si jen pohrajte s tím, jak naaranžovat menší dárek. Přidejte třeba vystřižený pásek z černého archu, na který za pomoci bílé tužky přikreslíte dělící čáru jakou má vozovka. A to nejlepší na konec - připevněte na silnici auťák (pomocí izolepy nebo trochy lepidla).

mama it Foto:

                                                                                                                         Foto: mama.it

Obal jako dárek

Na spoustu dárků, třeba knížek, telefonů nebo tabletů, se dají sehnat krásné a originální obaly. Stačí trochu zapátrat po internetu. Ušetříte si práci s balením a dáte vlastně dárky dva - obsah a krásný obal.

decente.cz Foto:                                                                                                                    Foto: decente.cz

 

 

Podívejte se i na další jednoduché a přitom krásné nápady:

 

 

Jedlé dárky nikdy nezklamou

Neustále tápete, jakou maličkost připojíte k hlavnímu dárku, co máte pro babičku, dědu, máti nebo tatínka? Vsaďte na chutnou maličkost ukuchtěnou z lásky. Tato jedlá pozornost nestojí moc a když ji zabalíte s nápadem, tak vypadá na jedničku.

 

deliciousmagazine co uk Foto:                                                                                                   Foto: deliciousmagazine.co.uk

Pomerančová marmeláda

Tyto oranžové citrusové plody jsou právě teď za akční ceny. Uvařte nejenom sobě, ale i vaší kamarádce nebo sestře nefalšovanou marmeládu z pomerančů. Uzavřete ji do sklenice, víčko ozdobte krajkou a převažte rudou mašlí. K jmenovce můžete rovnou připojit i recept!

Něco pro milovníky sýrů

Hodí se k vínu a jednotlivé sýrové trojúhelníčky spolu s cibulkou a kořením ve zlatavém nálevu vypadají lákavě. A to nemluvíme o tom, až vaši blízcí ochutnají. Vsaďte na líbivou sklenici s výklopným uzávěrem a připojte informaci, že tahle delikatese byla vyráběna jak jinak, než s láskou.

 

e5550a8d98af70d6b06f149d435f62cc Foto:

 

 

Domácí likér i s dávkováním

Ženy bývají milovnicemi sladkých likérů. Jestli vaše kamarádka ráda občas popíjí vaječný koňak nebo čokoládový likér, tak jí udělejte radost dárkem v podobě lahvinky této sladké dobroty. Vyberte hezkou láhev s nevšedním tvarováním a na štítek připojte i správné dávkování.

                                                                                                                                                         A tady je další inspirace:

Článek

Jedlé dárky ženy Foto:

Jedlé dárky: Laskominy, které potěší každého

Vlastnoručně vyrobené dárky dělané z láskou a navíc chutné potěší každého.

-lz-

Spousta krásných vánočních dárků se dá připravit během jednoho odpoledne

Originální dárky na poslední chvíli

Článek je zařazen v: vánoční dárky, balení dárků, jak zabalit dárek, balicí papír
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama