Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 3. 10. – symbol Strom poznání

Je čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání a naladění mysli na příjem informací. Zpytavá energie Štíra nám pomáhá získat ty nejdůležitější informace. Jdeme na vycházku do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.
Vydáno: 03.10.2016
Luna hlavni foto pondeli
Luna hlavni foto pondeli Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Štíru - přibývá

V těchto dnech jsme citliví a zranitelní, negace a neústupnost mohou nastat především v partnerském soužití..

V období štíří Luny jsou choulostivé především vylučovací orgány; věnujme pozornost očistě a intimní hygieně. Ženám se doporučují sedací koupele v bylinkových odvarech, pomoci mohou také „intimky“ s turmalínem. Mužům se preventivně doporučuje (na problémy s prostatou) dýňový olej, nebo dýňová semínka.

Ve fázi přibývající Luny pečlivě vybíráme potraviny. Uvaříme si italskou zeleninovou polévku minestrone, nebo celerové placky. K pročištění organismu můžeme vyzkoušet jedinečnou houbu Reishi, Hlívu ústřičnou nebo Ostropestřec mariánský, který čistí játra. Na pleť naneseme kvalitní masky, např. s kaviárem, nebo s minerály z Mrtvého moře.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku. K dnešnímu dni se hodí černá, doplněná jemnou růžovou. Z kamenů můžeme vybrat mocný šungit nebo růženín.

Vyzkoušejme vůni jalovce nebo smilu.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama