Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Představujeme vám 8 jedinečných a nejlepších Superchlapů

Nejnamakanější reality show v Česku je za rohem. Buďte připraveni na nedělní premiéru Superchlapů. A milé dámy, my vám právě ted přinášíme medailonky jednotlivých účastníků. A pozor! Pánové půjdou do naha ;)
Vydáno: 01.05.2016, Martina Hrušková
Premiéra show Superchlapi začíná 1. května ve 21.30 na Primě.
Premiéra show Superchlapi začíná 1. května ve 21.30 na Primě.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Osmička vyvolených bude takřka před vašimi zraky měnit svůj životní styl, postavu, ale i život. Každý z nich má jiný příběh, všichni umí překvapit! V show Superchlapi uvidíte nejen dřinu a sportovní výkony, ale hlavně příběhy ze života několika obyčejných mužů i jejich nejbližších. Vše o show Superchlapi najdete TADY

Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy! Těšte se na:

charismatického herce Davida Bowlese (44). Napůl Izraeleci a napůl Francouzouvi při rozhovorech klukovsky jiskří oči. Ví, že se líbí.

Rád se prohání na své motorce a opravdu nerad je jakkoliv omezován. Možná proto žije jen s pěknou kočkou. Čtyřnohou.

Fešák David se sexy francouzským přízvukem působí bezstarostně, umí se bavit, užívat naplno života a k tomu se mu daří podávat i dobré sportovní výkony. Závidí mu někdo? :-) 

Mladého policistu a novopečeného tátu Jakuba Ulricha (31) přihlásila do show manželka. Je usměvavý, vypadá jako vzorňák i že bude poslouchat trenéra. 

S poslušností bude mít asi trochu problém další soutěžící. Co říkáte na vlasáče Jaroslava Slepičku, který sám vychovává dva syny a moc rád jí?

Obchodní cestující Jiří Zeman brzy oslaví šedesátku. Postavičku i pohyb by mu někteří mladší soupeři mohli závidět. Nepůsobí úplně jako milovník větších kolektivů. Uvidíme, co s ním udělá tým Superchlapů i nároky věkově staršího a opravdu nesmlouvavého trenéra.

Pak tady máme Rudolfa Dýchu (44), Superchlapa se psíma očima, příznivce tvrdé muziky, bojových sportů, posilování a snad už bývalého rváče. Ruda je v pohodě, ale také trochu záletník. Jeho žena Lada si ho však už pohlídá. To ona ho do show přihlásila a po celou dobu ho hodlá naplno podporovat. Rudolf výzvu přijal a chce své ženě dokázat, že jí muluje.

Upovídaného truhláře Petra Machalu (47) možná už znáte ze soutěže Hledá se táta a máma. Jako jediný "má jasno" o  životě a bytí na tomto světě. Má dokonce svůj plán, jak a kde přežít konec světa. Možná je to snílek, tak trochu také "ufolog". Běhá mu to ale jako bývalému atletovi zatraceně dobře. Jak ale jeho jinakost vezmou ostatní?

Příležitostný vyhazovač Martin Tomaschek (24) je od pohledu pěkně namakaná korba. Zároveň je to cíťa, který dýchá pro rodinu. I proto, že si moc dobře pamatuje, jak je opustil jeho otec a zanechal za sebou jenom dluhy. Momentálně je Martin se dvěma dětmi doma na mateřské dovolené. Tuto roli si užívá.

Automechanik Jiří Šeda (40) měl ve vstupních testech velmi špatné výsledky, vysoký krevní tlak. A pak si také rád dopřeje pravidelný a nadměrný přísun alkoholu. Paradoxně právě jeho sport provázel od mládí, dokonce sklízel velké úspěchy v přetahování, v páce je trojnásobným mistrem Republiky. Jirky je bez práce a obývá karavan, který parkuje vedle domu své matky. Rodinu ani přítelkyni nemá. Prý si vystačí sám. V karavanu se zavře a nikdo ho neruší.

Článek

Premiéra show Superchlapi začáná 1. května ve 21.35 na Primě Foto:

VIDEO: Takoví Avengers z českých luhů a gaučů. Znělka k show Superchlapi dokonale vystihuje její hrdiny!

Od 1. května můžete na Primě sledovat místy neuvěřitelné příběhy osmi chlapíků, kteří se rozhodli něco dokázat. Pusťte si VIDEO a uvidíte, kteří odvážlivci postoupili z...

 

(schneidy)

Článek je zařazen v: show, Superchlapi, prima ženy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama