Záhadné chování Rasputina v Sestřičkách: Je Lukášova smrt vražda, nebo taktický plán?

Sestřičky (76) - upoutávka

V seriálu Sestřičky nás čekají další napínavé okamžiky. Zdravotní bratr Lukáš i doktor Hofbauer se ocitnou na pokraji smrti. Lukášovi někdo už nějakou dobu usiluje o život. Bude úspěšný? Nebo je to trochu jinak, než se na první pohled zdá? Podívejte se exkluzivní ukázky.

Závěr středečního dílu seriálu Sestřičky bude dramatický. Lukáš Hartman i David Hofbauer budou bojovat o život a svoji budoucnost. Jeden z nich nechce žít bez své osudové lásky, druhý musí zemřít dříve, než ho jiní zabijí. Že to nedává smysl? Možná je vše jiné, než jak to vypadá.

Lukáš má velké štěstí, že při něm stojí doktor Vilkin. Když totiž pojal podezření, že chce Lukáše někdo zabít, neváhal a spojil se s majorem Špalkem. Ten mu analýzou jídla, které bylo určeno pro Lukáše ležícího na JIP, potvrdil jeho teorii. Byl v něm jed na krysy. Čekala by ho tak dlouhá a bolestivá smrt. Podařilo se mu ale zjistit nejen to. Ví, kdo o jeho život usiluje!

Rasputin je odhodlaný Lukáše ochránit

Za vším stojí bývalý policejní ředitel. Jeho hlavním cílem byl Havlena, jehož vraždu chtěl na Lukáše hodit. Ten mu ale jeho plán překazil tím, že přežil. Zároveň se pro něho stal hrozbou, protože si kdykoliv může vybavit podstatný detail, který by vyšetřovatele dovedl až k němu. Proto se ho snaží zbavit definitivně. Špalek s Rasputinem jsou rozhodnutí Lukáše ochránit za každou cenu. Jeho úmrtí tak vůbec nemusí být zákeřnou vraždou.

Když je Rasputin přivolán k dusícímu se Lukášovi, přiběhne s ním i vyděšená Saša. Tu ale Vilkin gestem ruky zastaví hned ve dveřích a oživovacích úkonů se chopí sám pouze s přítomnou zdravotní sestrou. Pozorný divák si může všimnout, že ani tu nenechal Rasputin natáhnout do injekční stříkačky potřebný lék, stejně tak jako ji sám Lukášovi zvláštním způsobem vpíchnul. Ani jeho nasazování elektrod na Lukášův hrudník není úplně standardní. Smrt Lukáše tak třeba není vraždou, ale jen promyšleným taktickým plánem.

Skutečně se major Špalek s Rasputinem domluvili a nafingovali Lukášovu smrt? Nebo se opravdu pachatelům podařilo uskutečnit jejich záměr? A jak se s tragickou událostí vyrovná Saša?

Další emotivní díl seriálu Sestřičky sledujte ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.