zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná

1/4: Poznejte své tělo
4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná ruka

Masturbace už dávno není sprosté slovo. Naopak sex koučka Julie Poupětová svým klientům masturbaci doporučuje jako domácí cvičení pro další partnerský rozvoj. „Sebemilování je plnohodnotnou sexuální aktivitou. Není to o nic horší než partnerský sex. Myslete také na to, že váš partner není odpovědný za váš orgasmus. Je to vaše tělo. Jestli prožijete orgasmus, je ve vaší hlavě a vašich rukách.“

2/4: Přijměte se taková, jaká jste
4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná květy

Muži během sexuálního pominutí smyslů vůbec takové detaily jako je celulitida nebo faldíky neřeší. „Zajímá mě, jestli žena hezky voní, jestli je milá,“ řekl nám Petr (41). „Detaily si vůbec nevybavuju. Důležitější je, jestli je ji za co při sexu chytit a jestli neleží jako leklá ryba.“

Proto se dámy netrapte. Muži ocení především, že jste přirozená a že vás sex baví. A právě masturbace je jedna z cest, jak se začít mít ráda.

3/4: Ukažte partnerovi, co se vám líbí
4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná partner

Když při masturbaci zjistíte, že na vás něco extrémně dobře zabírá, zařaďte to i do repertoáru partnerského milování.

Říká se, že starého psa novým kouskům nenaučíš (nebo třeba máte doma kolouška), ale když bude dobrá vůle, třeba si váš partner něco vezme z toho, co se mu budete při společném milování snažit sdělit. Zvlášť, když mu to i názorně předvedete. Nestyďte se mu ukázat, co vám dělá dobře. Když překonáte ostych, později z toho budete mnohonásobně těžit.

4/4: Nemusíte hned běžet do sexshopu
4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná květy

Pokud se stydíte jít si koupit do sexshopu nějakou tu pomůcku nebo se vám to nějak příčí, spolehněte se na to nejznámější, co máte: své ruce, eventuálně sprchu, krásné pocity si můžete navodit i věcí příjemných na omak: kožešinky, peříčka.
Blaho dokáže po těle vyvolat i olejová masáž, např. po koupeli. Vychutnejte si doteky na horké kůži, obdivujte v zrcadle svou ženskost v plné kráse. Pochvalte se!

reklama