Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Erotické pomůcky: Některé ženy si vystačí se zeleninou a ovocem

Každý z nás masturbuje a ten, kdo říká, že ne, že to nikdy nedělal, tak buď lže, anebo není normální. Měl by si dojít k psychiatrovi, on už mu vysvětlí, o co vlastně přichází :-)

Při masturbaci lze úžasně pracovat s představivostí, fantazií a experimentovat se svým vlastním tělem. Všichni, ať už muži, nebo ženy, toužíme dosáhnout toho nejlepšího orgasmu a pořádně si tuto chvíli vychutnat. Když si vaše tělo řekne, není dobré to odkládat, ale poslechnout jeho touhy.

sex zelenina - Obrázek 3 Foto:

Většina z nás už má za sebou i nějaké zkušenosti z různými erotickými hračkami a pomůckami. Když na to přijde a ten váš je zrovna na služební cestě nebo s kamarády v hospodě a váš soused za to nestojí, nějaký ten robertek se vždycky hodí. Některé ženy a slečny však dávají přednost čistě přírodním darům. Pak přijde na řadu třeba okurka, lilek, ale také třeba pomeranč, i ten se prý dá někdy využít, když jste z okurky udělala den předtím manželovi salát.

Každá z žen dává přednost něčemu jinému, záleží na tom, co jí dělá dobře a jaké tvary a velikosti upřednostňuje.

sex zelenina - Obrázek 2 Foto:

Nikdy by však neměly zapomínat, že některé druhy zeleniny a ovoce jsou dost křehké, mohou se zlomit a neštěstí je na světě. Vysvětlovat pak na pohotovosti, proč máte mrkev místo v polévce tam dole, není úplně nejpříjemnější…

Abyste se vyhnuly těmto situacím, pomáhá, když na svou pomůcku natáhnete kondom. Jednak vám zaručí hygienu, a pokud se hračka během použití poškodí, díky kondomu ji určitě dostanete zpět celou.

A jaké jsou tedy nejčastější zeleninové a ovocné masturbační hračky?

Mezi zeleninou vyhrává samozřejmě OKURKA HADOVKA
Okurka sex
Okurka sex

To je ta nejoblíbenější a nejpoužívanější náhrada za penis. Asi to bude tím, že se pánskému přirození co nejvíce podobá a ženy si mohou najít různé tvary a velikosti. Určitě je lepší před použitím na kondom ještě použít lubrikační gel.

MRKEV
Mrkev - speciál
Mrkev - speciál

Hodně žen prý dává přednost mrkvi. Takaové asi neprahnou po nadměrných velikostech a stačí jim ta průměrná. Je také celkem snadno k dostání a škrabkou si z ní můžete vytvořit libovolný tvar kulatý, špičatý…

KUKUŘICE
Adika
Adika

Tento plod přírody se zdá být ideální. Na klasu kukuřice jsou totiž pravidelně poskládaná semínka, která tvoří výstupky a hrbolky, což může být velice příjemné. Dráždění je dokonalé. Ale opět je lepší dát přednost nedozrálým kouskům, je menší pravděpodobnost, že se nějaké semínko uvolní a zůstane ve vaší vagíně.

 

CUKETA
Cuketa - speciál
Cuketa - speciál

Po té sáhne asi žena, která dává přednost větším rozměrům. Zmiňovaná okurka je pro ni málo.

 

LILEK
speciál Lilek
speciál Lilek

Tak tato zelenina už je opravdu něco. Ale opravdu jsou ženy, které tento hladký a dost široký nástroj vzrušuje. Jeho tvar a příjemně hladký povrch je pro ně neodolatelný. Určitě bychom však doporučili použít dostatečné množství lubrikantu.

 

PÓREK
Pórek sex
Pórek sex

Je to taková praktická zelenina, dost dlouhá, tedy se dobře drží a ovládá. Přednost mu dávají ženy, které se rády dívají na to, čím se dráždí a určitě je jeho předností i to, že zakončení pórku (kořen) se rozšiřuje a při trocha té fantazie, kterou většina žen má, může připomínat žalud.

 

Tak to byla zelenina, ale je tu ještě ovoce… Jedničkou je samozřejmě BANÁN, což nikoho určitě nepřekvapí...
Banány sex
Banány sex

Jestli jste milovnicí banánů, určitě je lepší při nákupu sáhnout po těch zelenějších, méně zralých, jsou pevnější a při použití neprasknou. Některé ženy si před akcí prý banán i oloupou, ale to považujeme za veliký hazard, je dost křehký!

A máme tady také již zmiňovaný POMERANČ a tvarově podobné JABLKO, pro někoho třeba i POMELO...
Pomeranče toho obsahují mnohem víc, než jen vitamín C
Pomeranče toho obsahují mnohem víc, než jen vitamín C

Ač není toto ovoce vzhledem ke svému tvaru moc vhodné k masturbaci, divili byste se, kolik žen ho vyhledává. Vzrušuje je vložení pomeranče do pochvy a jeho následné vytlačování ven. My to považujeme za opravdu rizikové a nikomu to nedoporučujeme.

Jsou zde také menší ovocné plody jako ŠVESTKY, JAHODY, MERUŇKY, ale také HROZNOVÉ VÍNO…
Jahody
Jahody
Jsou zde také menší ovocné plody jako ŠVESTKY, JAHODY, MERUŇKY, ale také HROZNOVÉ VÍNO…

Nepoužívají se ale vnitřně, spíše ke vzrušení za pomoci dráždění klitorisu. Ani tyto plody by se rozhodně neměly zavádět do pochvy, je to zdraví nebezpečné. Zůstaňte u dráždění povrchu těla, tam může být laskání velice příjemné…

-lup

Reklama