Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Nejvíc infekční prostory pro milování: Tady to nedělejte!

Každý z nás alespoň jednou pomyslel na to, jaké to je milovat se někde na veřejnosti. Bývá to opravdu tak vzrušující, jak se říká? Nebo jenom nechtějí ti, co to zkusili, přiznat, že to zas až tak úžasné nebylo? Ať tak či onak, vždycky hrozí šance, že při tom nebudete sami.

Tím však nemáme na mysli jenom zvědavé přihlížející, ale i fekální bakterie, infekci MRSA (zlatý stafylokok) nebo třeba norovirus způsobující problémy s trávicí soustavou. To je jen výčet nepříjemností, které se mohou vyskytovat na tvrdém povrchu v oblastech, kde se denně protočí hodně lidí.

Vytipovali jsme 5 míst, kterým byste se se svými sexuálními hrátkami měli opravdu vyhýbat:

Šatny v posilovně nebo tělocvičně
infekce sex šatna
infekce sex šatna
Šatny v posilovně nebo tělocvičně

Infekce MRSA, streptokok, stafylokok, pásový opar – snad cokoliv, na co si jen vzpomenete, bylo nalezeno v šatnách posiloven a tělocvičen. Bakteriím se v tomto dokonale teplém a vlhkém prostředí náramně daří. Nejspíše bychom zde neměli ani chodit naboso, natož abychom se v těchto prostorech vyvalovali a převalovali povzbuzeni vyplavenými endorfiny z předchozí lekce bosu nebo zumby. Euforie pak brzo vyprchá, ale zbavit se škodlivých účinků zmiňovaných bakterií, to už je zapeklitější.

Kino nebo divadlo
infekce sex divadlo
infekce sex divadlo
Kino nebo divadlo

Jestliže pro vás nejsou ulepené podlahy, zaprášený koberec nebo lepkavá madla sedaček dostatečným varováním, neodradí vás od sexu s partnerem v kině nebo divadle snad už vůbec nic. Ani třeba výsledky testování, které prokázaly přítomnost stafylokoka na sedačkách. Ale třeba jsou prostory vašich oblíbených podniků, kam se chodíte uspokojit nejen kvůli kulturnímu zážitku, mimořádně čisté...

 

 

Hřiště a parky
infekce sex hřiště
infekce sex hřiště
Hřiště a parky

Už jste někdy viděli vybavení dětských hřišť, které by bylo čisté? Jak se říká, leda ve snu. Všude tam, i v parcích, jsou bakterie, odpadky, zvířecí i lidské výkaly, zkrátka „chuťovka“. Je až absurdní, že jsou tyto prostory určeny pro malé děti. Až si to příště budete chtít rozdat na houpačce, kde vám kromě toho hrozí nečekaný pád v tom nejlepším, představte si, kolik dětských ručiček plných nudlí (v tom lepším případě) na ni předtím chmatalo. A co teprve v noci, kdy bývají hřiště oblíbeným útočištěm bezdomovců a narkomanů.

 

 

Toaleta v letadle
infekce sex letadlo
infekce sex letadlo
Toaleta v letadle

Podobné malé a stísněné prostory jsou z hlediska nákazy nějakou infekcí absolutně to nejhorší. 75 % a více lidí používá toalety v letadle ještě dříve, než se stihnou vyčistit. Zároveň si mnoho z nich ani neumyje ruce. Není proto žádným překvapením, že se zjistilo, že je celá kabinka sociálního zařízení plná bakterie e.coli, která může v našem organismu vyvolat nepříjemné infekce.

 

Jestli je tedy vaším cílem se nakazit, není lepší volby než toaleta v letadle či jakýkoliv záchod přístupný širší veřejnosti. Bohužel, leckdy si s pravidelným úklidem této místnosti nelámou hlavu ani v některé domácnosti.

 

 

Pláž
infekce sex pláž
infekce sex pláž
Pláž

Tolik opěvované a tak romantické místo na milování. Kolik už jsme viděli filmových scén, kdy si to ústřední páreček na pláži pořádně užíval. Zkoušeli jste to? Nic příjemného – už jen kvůli písku, který se dostane naprosto všude a dokáže pořádně škrábat. Nehledě na to, že jsou lidi pěkná čuňata a odhazují kolem sebe odpadky nebo je „pro svůj klid“ zahrabou do písku. Pláž taky znečisťují ptáci svým trusem a sem tam nějaká kanalizace. Jedna studie dokonce zjistila, že je písek z pláže špinavější než nedaleké vody, což by mohlo vést k problémům, jako je průjem, infekce a různé vyrážky.

 

-šp-

Reklama