Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Po čem muži touží? 10 rad, jak být pro ně atraktivní

Každá žena chce být pro muže zajímavá. Co to ale ve skutečnosti znamená? Po jaké ženě muži touží?
Vydáno: 20.05.2017
Muž chce mít vedle sebe krásnou ženu, ale nehledá ozdobu společnosti
Muž chce mít vedle sebe krásnou ženu, ale nehledá ozdobu společnosti Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jaké vlastnosti jsou pro ně zásadní a na co koukají nejdříve? Tyto charakteristiky se liší podle toho, jak se muž o ženu zajímá. Tedy zda muži jde o nezávazný flirt, či zda o ní uvažuje jako o budoucí partnerce.

„Na tyto otázky jsme se ptali 1600 respondentů v našem průzkumu Po čem touží dnešní nezadaní,“ odpovídá Veronika Vinterová, majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda, a dodává: „94 % našich nezadaných klientů hledá vážný trvalý vztah, takže umíme odpovědět na otázku: Po čem muži touží v případě, že uvažují o ženě jako o trvalé partnerce?“:

1. Přitažlivost 

Ať se to nám ženám líbí nebo ne, muži jsou velmi vizuální. Nikdy nedostaneme druhou šanci udělat první dojem. A proto by měla žena udělat maximum, aby ten první dojem byl vizuálně co nejlepší. Upravenost, celkový soulad a přiměřené oblečení jsou základ. Pokud si vás muž nevšimne, nebude vás poslouchat a nemůže tak vyniknout váš oslnivý intelekt, neobvyklé zájmy či velký rozhled.

2. Ženskost 

Vlastně každý muž, se kterým hovoříme, jako jednu z nejdůležitějších charakteristik uvádí právě ženskost a rozumí tím jak ženské chování, které mu dá prostor být gentlemanem, tak i vzhled. Na tyto otázky si odpoví asi každá z nás sama:

Je atraktivnější žena v lodičkách nebo v teniskách? V sukni nebo v kalhotách? Má mít přiměřený výstřih nebo rolák?

3. Chemie

Tu velmi obtížně ovlivníme. Žena může začít třeba tím, že bude příjemně vonět, bude vysílat jiskřivé signály. Zbytek je ale opravdu na přírodě. Při seznamování je právě chemie to, co za někoho nikdo jiný nevyčichá. A proto například dlouhé dopisování při internetovém seznamování není úplně ideální, osobní schůzka vše rozhodne.

4. Pozitivní přístup k životu

Nikdo nemá rád bručivky, pro trvalé soužití to platí dvojnásob. V Čechách je ale hledání negativ tak trochu národní sport. Už ráno, když se vzbudíte, si můžete vzpomenout na to, jaké překážky před vás den naskládá. Anebo naopak si můžete vybavit aspoň jednu věc, na kterou se můžete těšit. Asi se shodneme, že druhý přístup bude nejen pro muže, ale i pro celé vaše okolí blahodárný.

5. Aktivní přístup k životu

Většina mužů ocení, pokud s nimi žena vyrazí na výlet, občas jej i sama vymyslí. Přinejmenším by muže mohla ocenit tehdy, pokud se zajímavým neotřelým nápadem přijde on.

6. Žena drobnější než muž 

Muži často o postavě ženy říkají „abych ji mohl obejmout“. I pro ženu je příjemné, pokud má u muže pocit bezpečí, že se k němu může schoulit. Pro část mužů je opravdu zásadní, aby byla žena opravdu štíhlá. Pro některé jde o běžnou postavu. Většinu mužů ale odradí vychrtlost či naopak obezita.

7. Opravdová partnerka 

Muži nehledají ozdobu do společnosti, ale někoho, s kým mohou sdílet denní radosti a starosti, ke komu se mohou přitulit a kdo je ocení třeba i za maličkost. Umění příjemně muže ocenit je jedna z dovedností, ze které by se měla skládat „ženská maturita“.

8. Smysl pro rodinu, něžnost, empatie

Tradiční rozdělení rolí mělo a má svůj smysl. A zabezpečení domácího krbu, příjemné atmosféry a něhy sem prostě neodmyslitelně patří a ocení to i moderní muž.

9. Nedominantní žena

Pokud by měli muži jedním bodem vyjádřit, co naopak nechtějí, pak je to nejčastěji: „hlavně žádnou dominantní manažerku“. Většina chlapů musí svůj „boj o přežití“ zvládat v práci. Nechtějí přijít domů a bojovat znovu. I výrazné a úspěšné ženy mohou být doma v pohodě. Hlavně neprudit!

10. Úsměv

Možná se může zdát tento bod až banální. Úsměv je ale jako zaklínadlo. Nasaďte úsměv předtím, než vejdete do obchoďáku. Uvidíte, že muži budou na vaši rozesmátou tvář reagovat úplně jinak. Je to nejlepší ozdoba ženy a přitom vůbec nic nestojí.

Toto jsou body, na kterých se shodlo nejvíce nezadaných mužů. Štěstí je v tom, že každému se líbí něco jiného. Tedy na závěr jednu radu: ať jste taková nebo maková, hlavně buďte svá, autentická a sama za sebe. Mějte se ráda, protože když se budete mít ráda vy, je daleko větší šance, že se k tomu někdo další přidá.

-vv-

Mohlo by vás taky zajímat:

Je to jednodušší, než si myslíte...

9 věcí, po kterých muži ve vztahu opravdu touží

Po jakých mužích ženy nejvíc touží? Známe odpověď

Po jakých mužích ženy nejvíc touží? Známe odpověď


Článek je zařazen v: jak se seznámit, ženskost, první rande, jak být atraktivní, jak zaujmout muže
Reklama