Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Sbalil se a odešel za jinou! Co dělat když ho chcete zpět?

Nejdůležitější v této chvíli je, abyste si uvědomila, jestli ho opravdu chcete zpět. Opravdu za to stojí? Váš vztah už asi nikdy nebude to, co býval předtím. Důvěra, která je pro každý vztah tak důležitá, se najednou vytratila a získat ji znovu je velice těžké a většinou to trvá dost dlouho...

Snažte se vytvořit si k dané situaci odstup a začněte reálně uvažovat. Jinak to nedáte!

Odešel za jinou a vy ho chcete zpět? - Obrázek 2 Foto:

Vychladněte a vraťte se na zem
Smutek se musí zpracovat
Smutek se musí zpracovat

Manžel odešel. Jste v šoku, nemůžete spát a jíst, neustále bilancujete. Přemýšlíte o tom, jak se situace dotkne vašich dětí. První věc, kterou byste měla udělat, je vychladnout a zamyslet se racionálně. Ve vztahu jste dva, není jen vaše chyba, že odešel! Přestaňte se obviňovat z jeho odchodu a utápět se ve splínu nebo v alkoholu. Zapojte rozum a hledejte důvody, proč to tak dopadlo

Nekontaktujte ho první
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nevolejte mu, nepište mu zprávy ani maily. Když odešel, byla pro něj situace mezi vámi neúnosná. Potřebuje si odpočinout od stresu a nevidí ve vztahu budoucnost. Nechte ho, ať si uvědomí, že se se situací vyrovnáváte po svém a nepřemlouváte ho k návratu. Dejte mu čas, ať se zamyslí nad tím, co udělal a zároveň dny využijte pro sebe.

Posilte své sebevědomí
medová masáž
medová masáž

Neměla byste sedět doma a trápit se. Udělejte si čas sama na sebe, dopřejte si masáž, kupte si něco hezkého nebo zvolte u kadeřníka nový střih účesu. Hýčkání bude mít blahodárný vliv nejen na váš organismus, ale i vaši mysl. Uvědomíte si své já a ukážete sobě i manželovi, že dál žijete naplno.

Dejte si s ním schůzku v restauraci
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Po několika týdnech, během kterých si utřídíte myšlenky, se s ním můžete setkat. Schůzka by měla proběhnout na neutrálním místě, které není spojeno s vašimi předchozími rozepřemi. Oběma se bude lépe dýchat v prostředí klidné restaurace než v bytě, kde jste se dohadovali.

Při schůzce buďte zdravě sebevědomá
Tyto kroky vedou k úspěšnému budování sebedůvěry. Znáte je?
Tyto kroky vedou k úspěšnému budování sebedůvěry. Znáte je?

Uvidíte manžela poprvé od doby, kdy odešel? Poslední věc, kterou by chtěl vidět, je, že vás jeho odchod zdrtil a že jste zjistila, jak jste na něm stále závislá. Jestli ho chcete zpět, chovejte se na schůzce asertivně. Ukažte, že jste atraktivní a zasloužíte si být milovaná. Krása není jen vnější skořápka, vychází i z toho, jak se sama cítíte.

Mluvte o změně
Netlačte na pilu
Netlačte na pilu

Opatrně mu naznačte, že jste měla čas přemýšlet nad věcmi, které je třeba změnit. Prokažte dobrou vůli a částečně ustupte ze stanovisek, na kterých jste trvala předtím, než odešel. Diskutujte konstruktivně, ale uvědomte si, že muži jsou hákliví na svou pravdu. Netlačte ho zpět. Když bude rozhodnutí vrátit se vynucené, nezapomene na to. Krátké odloučení často pomůže pročistit hlavu od zbytečných maličkostí, které směřovaly váš vztah k hádkám. Přiznat si, že manželství potřebuje pomoc, znamená první krok k jeho zlepšení.

Reklama