Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Zarputilý starý mládenec aneb jak ho rozpoznat a jak na něj

V životě ženy dříve či později nastane doba, kdy už se vdát (anebo alespoň sehnat velmi vážnou známost) prostě musí. S nadsázkou lze toto období nazvat dobou hnízdění, kdy už je skutečně nezbytné pečovat o svou vlastní domácnost a chystat se na mateřství.
Vydáno: 24.07.2016, Martina Hrušková
Zarputilý starý mládenec: Jak ho včas rozeznat
Zarputilý starý mládenec: Jak ho včas rozeznat Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jenomže do toho se žena bohužel nemůže pustit sama – nutně k tomu potřebuje partnera. A když se pozorně rozhlédne, často znejistí, protože „zboží“ je už dosti přebrané. K mání mnohdy bývají už jenom tři skupiny mužů: rozvedení, divní a konečně – zarputilí staří mládenci. Chcete-li vybírat z této pozoruhodné kategorie, rozhodně to nebudete mít jednoduché.

Nepropadejte panice

Ten doopravdy zarputilý starý mládenec totiž nebude mít o „chomout“ zájem. Což je ovšem možná slabé slovo. Ve skutečnosti se mu bude bránit jako lev! Musíte si rozmyslet, zda snaha o jeho případné ulovení a zkrocení stojí za všechny ty proplakané noci, stresy, pochybnosti a trápení – protože to všechno vás bezpochyby čeká. Ale nepropadejte panice, ne každá snaha o dostrkání zarputilého starého mládence k oltáři končí neúspěchem. Určitá pravděpodobnost, že zvítězíte, tady je!

Článek

Jaké bude vaše manželství? Foto:

Jaké bude vaše manželství? Odpověď najdete na své ruce!

Přemýšlíte o své budoucnosti a říkáte si, jaké asi bude vaše manželství? Jestli se má vlastně cenu vdávat, jak zařídit, aby váš sňatek vydržel co nejdéle a byli jste...

Co když je hezký?

Jak rozeznáme, že ten či onen chlapík jistojistě náleží do naší skupiny? První kritérium je pochopitelně věk. Zarputilému starému mládenci zcela jistě nebude dvacet, bude mu o dost více. Některé „poddruhy“ vypadají lehce zpustle. Takoví staří mládenci bývají zarostlí, oblékají staré volné svetry, nepadnoucí, o dvě čísla větší kalhoty z nemoderních materiálů, a povídá se, že ani každá ponožka jiná není výjimkou. Zprvu je žena zklamaná, když se s takovým mužem setká. Ale neztrácejte naději. Pokud ho zkrotíte, začne se oblékat daleko přijatelněji, a možná nakonec s úžasem zjistíte, že je vlastně docela pohledný!

Nebezpečná známost

Daleko hůře se však pracuje s takzvanými hezouny. Jsou starými mládenci už odnepaměti. Vypadají fantasticky, kolik měli a mají milenek, to nikdo nedokáže odhadnout. Protože se nemusí starat o náročnou manželku, děti, čivavy, domy, bazény a chalupy, nevědí, co s penězi. Pořizují si za ně značkové obleky, luxusní parfémy, golfové hole a zahraniční dovolené snů. Jsou neodolatelní, vtipní, vzdělaní, sečtělí. A svým způsobem i nebezpeční, může se totiž stát, že se v tomto případě zamilujete k smrti, a s ním to prostě nehne. Neožení se a neožení.

Proč asi nečekaně zrušila schůzku?

Testy pro ješitné muže aneb 3 příklady ženské rafinovanosti

Na ryby do Norska

Obecně platí, že starý mládenec je zvyklý věnovat se zejména sám sobě a sám o sebe svědomitě pečovat. Nelze vyloučit, že narazíte na muže s bezpočtem zálib, časově i finančně náročných. Pojede rybařit do Norska anebo sledovat fotbalový zápas do Francie, samozřejmě s kamarády. Počítejte s tím, že jich má mraky. Často ho neoslníte ani tím, že výborně vaříte a jste dobrá i v uklízení, praní a žehlení. Tohle všechno se totiž buďto dávno naučil, anebo na to má placenou hospodyni. Nezbývá než se obrnit trpělivostí a věřit, že to dobře dopadne…

Přečtěte si také:

Článek

Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce Foto:

Letní láska aneb Šest léků na zlomené srdce

Léto je krásné a vždy očekávané s velkými nadějemi, je to přece čas úchvatných letních lásek! Ale přiznejme si, i když s těžkým srdcem, že ne každá letní láska končí...

Článek

lichotky muži hlavní Foto:

13 lichotek, které chce od vás muž slyšet

Čím nejvíc potěšíte mužovo ego?

Článek

Mozek Foto:

5 citlivých míst na mužském těle: Dotkněte se ho tam a rozteče se blahem!

Každý chlap má stejně jako my, ženy, na svém těle místečka, která, pokud je objevíte a dokážete si s nimi pohrát v pravou chvíli a správným způsobem, ho rozpálí na maximum.

-em-

Článek je zařazen v: starý mládenec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama