Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Ženy, které zničí váš vztah. A nejsou to milenky!

A to je krutá pravda: nejen milenky ohrožují vaše manželství či váš vztah. Vyskytují se bohužel i jiné ženy, jež jsou pro partnerství nebezpečím občas i daleko větším. Jistě přinejmenším tušíte, které to asi tak mohou být. Pokud nikdo z vašeho blízkého okolí neohrožuje váš vztah, jste šťastná žena. Ale je tomu skutečně tak? Nevyskytuje se v blízkosti vás a vašeho partnera například, dejme tomu...

Jeho matka
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky  tchýně
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky tchýně
Jeho matka

Zdaleka ne každá tchyně je intrikánka, nezdravě zamilovaná do svého synáčka a třesoucí se na to, aby mu za každou cenu zničila harmonický vztah. Mnohé ženy vycházejí s manželovou matkou neutrálně či docela dobře. Ale je možné, že k nim bohužel nepatříte a že vás "maminka" deptá. Rozhodně by nebyla první, která dožene synovo manželství k rozvodovému soudu. Jakmile vámi tchyně otevřeně pohrdá a dělá vám naschvály, budete muset bojovat. Ale čestně. Nenechte se zastrašit, bojujte však podle pravidel. Pokud ovšem žijete s takzvaným mamánkem, počítejte s tím, že bitva bude bouřlivá.

Vaše kamarádka
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky  kamarádka
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky kamarádka
Vaše kamarádka

I ta nejlepší kamarádka může vztahu uškodit. Dejte si na ni pozor v případě, že se chová nepřirozeně a vašemu partnerství očividně nepřeje. Pokud manžela pomlouvá a hází na něho špínu, chtějte vědět, proč. Možná že vás chce jen pro sebe, možná vám něco závidí. Také si položte otázku, jaký má pomlouvačná kamarádka soukromý život. Rozvádí se zrovna? Cítí se osamělá? Má v sobě nějakou oprávněnou hořkost? Existuje i další riziko. Stalo se, a nejen ve filmech, že se kamarádka změnila v záludnou sokyni. Ale nezbývá než doufat, že žádnou takovou falešnou kamarádku nemáte.

Vaše matka
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky  matka
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky matka
Vaše matka

Dokonce i vlastní maminka se může přičinit o nejrůznější nepříjemnosti, pokud má velitelskou povahu. Je pravda, že rozumné tchyně dokážou se "zeťáky" vycházet přátelsky, ale samozřejmě to neplatí všeobecně. Nelze vyloučit, že i vaše vlastní matka nenechává na zeťovi nit dobrou. Možná že často posloucháte takové to: "Vidíš, já ti říkala, aby sis ho nebrala. A na moje slova došlo: Málo vydělává, nedokáže si vydupat vyšší plat, nemožně se obléká, a copak ti nevadí ten jeho hrozný koníček: ta cyklistika?" Pamatujte, že s partnerem byste měla být zajedno. Poproste matku, aby o něm před vámi mluvila s respektem, anebo, pokud to nedokáže, o něm prostě nemluvila.

Nevlastní dcera
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky nevlastní
Ženy, které zničí váš vztah. A nemusí to být milenky nevlastní
Nevlastní dcera

Jen málokdo dokáže ženě zkomplikovat život tak jako partnerova nevlastní dcera, pokud možno v takzvaných telecích letech. Když se rozhodne se vám coby maceše mstít, připravte se na opravdový horor. Klíčem k úspěchu je v tomto případě chápavost, tolerance a upřímná komunikace. Jestliže se vám nelíbí, jak partner přistupuje ke své dceři, řekněte mu to. Opatrně a klidně, v soukromí. Pokud na vás jeho malá lvice neustále bezohledně útočí, budete si muset promluvit i s ní. Klidně a bez emocí. A nepočítejte, že by to spravil jediný rozhovor. Obrňte se trpělivostí, budete ji potřebovat.

-em-

Reklama