Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ženy s nejvíce orgasmy? Víme, které to jsou

Přiznejme si na rovinu, že jedním z hlavních důvodů, proč máte sex, je, abyste dosáhly orgasmu. Samozřejmě, můžete mít sex i bez něj, ale kdo by ten blažený pocit na konci neměl rád? Díky některým nedávným studiím víme, že existuje několik typů žen, které pravidelně překračují magickou cílovou čáru.
Vydáno: 03.07.2017
Ženy s nejvíce orgasmy? Víme, které to jsou
Autor: istock.com Ženy s nejvíce orgasmy? Víme, které to jsou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracovnice s elektronikou

Internetový seznamovací portál match.com provedl studii, ve které se zaměřil na všechna povolání. Vyplynulo z ní, že nejvíce orgasmů dosahují svobodné ženy, které pracují s elektronikou a počítači. Bylo jich úctyhodných 64 %.

Lesbičky

Toto je opravdu zajímavé zjištění. Ve studii zveřejněné v časopise Journal of Sexual Medicine vědci zjistili, že heterosexuální ženy, které mají sex se známým partnerem, dosahují orgasmu jen v 61,6 %. Bisexuální ženy orgasmu dosahují v 58 procentech. Nejlépe jsou na tom lesbičky, které orgasmu dosahují v 74,4 procentech.

Starší ženy

Výzkum uveřejněný v časopise The American Journal poukazuje na to, že ženy ve věku 80–99 let bývají sexuálně mnohem více uspokojeny než dvacátnice či třicátnice. Takové uspokojení prý ženám pomáhá i dožívat se vyššího věku. Takže teď už možná znáte tajemství své téměř stoleté babičky...

Uživatelky inteligentních telefonů

Ze studie portálu match.com vyplynula i další zajímavá věc. Ženy, které používají takzvané chytré telefony se spoustou aplikací, dosahují orgasmu mnohem více, než ženy s jinými telefony. Pokud to chcete vědět přesně, tak o více než 55 %. Tato studie však není vědecky podložená (to jen pro případ, že byste se právě teď rozhodla koupit si nový telefon).

Zrzky

Jedna ze studií se zaměřila i na to, jakou roli hraje barva vlasů. Ukázalo se, že ženy se zrzavými vlasy drží, pokud jde o množství dosažených orgasmů, prvenství. Patří jim celých 41 %. Na druhém místě jsou blondýnky s 36 procenty. O brunetkách ovšem studie mlčí. Zvláštní, že?

Ženy chodící s alfa samci

Patříte k těm ženám, které dávají přednost mužům, jako je Gerard Butler nebo Javier Bardem? A naopak kloučci, jako je třeba Zac Efron, vás nechávají chladnou? Tak to máte štěstí. Studie provedená pensylvánskou univerzitou totiž potvrdila, že ženy po boku alfa samce dosahují orgasmů mnohem častěji.

Recidivistky

V tomto případě nejde o ženy opakovaně se dopouštějící zločinu, ale o ženy souložící se svým expartnerem. Ze studie portálu match.com vyplynulo, že 44 % svobodných žen dosahuje orgasmu v 90 %, pokud mají sex se svým bývalým partnerem. Není to úplně ideální řešení, ale je to pochopitelné. Pravidelným tréninkem dosahujete větší dokonalosti a také už víte, co tomu druhému dělá dobře.

Ženy provdané za bohaté muže

Může naditá peněženka hrát nějakou roli, pokud jde o množství orgasmů? Jistě. Potvrzuje to výzkum univerzity v Newcastlu. Po boku mužů, kteří se mají dobře, jsou ženy uvolněnější (a také mají na sex více času), takže mohou opravdu prožít více orgasmů.

Orgasmu se dá naučit

Nebuďte zklamaná, pokud do žádné z kategorií nezapadáte. Ne všechny uvedené studie a výzkumy byly vědecky podložené. A vždy existuje nějaká výjimka potvrzující pravidlo. Některé ženy nedosáhnou orgasmu nikdy (je jich až 8 % ). A dalších 17 % žen je schopno dosáhnout orgasmu jen v menšině styků. Dobrá zpráva ale je, že dosahování orgasmu se dá naučit.

Trénujte sama i s partnerem (partnerkou)

V první řadě byste měla poznat sama sebe, všechna místa na svém těle. Zkuste nejprve autoerotiku, tedy masturbaci. Tak poznáte, co vám dělá dobře, bez toho, že byste se styděla. Jakmile to budete vědět, zkuste to naučit svého partnera. Společně pak můžete při souloži napodobovat způsob, jakým masturbujete (pokud máte třeba při masturbaci nohy u sebe, je vhodné nalézt i při souloži polohu, ve které budete mít nohy u sebe). Nebuďte zklamaná, když se orgasmus hned napoprvé nedostaví. Pamatujte, že není potřeba dosáhnout orgasmu při každém milování a že orgasmu nemusíte dosáhnout jen při souloži. A hlavně, že k simultánnímu orgasmu obou partnerů dochází velmi zřídka.

Mohlo by vás zajímat:

Lepší fyzička = lepší sex

Vycvičte si lepší sex: Podrobný návod, jak na to

Zase nic...

Čím si ženy nejčastěji zbytečně kazí sex?

No tak hlavně, že je spokojený...

Sobec v posteli: Co s ním, když mu jde jen o jeho rozkoš?

autor:MM


Článek je zařazen v: láska, vztahy, chytré telefony, orgasmus, lesbický, Sex, alfa samec
Reklama