zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Alice Bendová ze Slunečné se po 9 letech zasnoubila. Koho dalšího čeká letos svatba?

Alice Bendová s partnerem
Autor: Jiří Janoušek Alice Bendová s partnerem
Barbara Vávrová , Vydáno: 12.01.2021
Herečka tvoří spokojený pár s o dvanáct let mladším partnerem Michalem Topolem už devět let. Ještě nedávno tvrdila, že je svatba zbytečná. Včera se ale pochlubila zásnubním prstýnkem na svém Instagramu.

reklama

Alice, která je od loňského léta novou posilou primáckého seriálu Slunečná sice hraje vdanou paní, ve skutečném životě ale s dlouholetým partnerem svatbu neplánovala. Člověk míní a život mění. 

„To ti to trvalo, ty můj blboune nejapnej. A nejsi vůbec romantik, ale prstýnek je pohádkovej a náramnickej. Tak přátelé, já jsem na mladý kolena zasnoubená,“ zněl popisek u fotky s briliantovým prstenem. Ten je podle instagramového komentáře herečky ručně vyroben, a tak si partner dal s výběrem opravdu záležet. Alice už jednou vdaná byla. První manželství má za sebou s hokejistou Václavem Bendou, se kterým má syna Václava (13) a dceru Alici (10). Manželství jim vydrželo 13 let. I přes předešlé názory svému nynějšímu partnerovi řekla „ANO“. Zda bude svatba do roka a do dne, na to si budeme muset počkat.

 

 

Alice není jediná, kdo nedávno dostal nabídku k sňatku, ale je rozhodně první v roce 2021. Na začátku loňského roku požádal svou dlouholetou přítelkyni a matku svého syna Marcelu Skřivánkovou o ruku i zpěvák Marek Ztracený. Stalo se tak v únoru na jeho vyprodaném koncertu v O2 aréně, před zraky všech fanoušků.

Marek Ztracený se kvůli showbyznysu musel vzdát svého rodného příjmení

Marek Ztracený se snoubenkou
Autor: profimedia.cz Marek Ztracený se snoubenkou

Před Valentýnem se zasnoubila i zpěvačka i Markéta Konvičková, kterou požádal po 6 letech partner René. Svatbu sice ještě nestihli, zato v září Markéta porodila holčičku Amálku.

Zásnubní prsten letos čekal i na herečku Michaelu Kuklovou. Přítel Josef, který je mimochodem také o 12 let mladší stejně jako v případě Alice Bendové, Míšu požádal letos v červenci, a dokonce u toho i poklekl. Míša se statečně pere se zákeřnou rakovinou prsu a partner jí je velkou oporou.

Kromě žádostí se loni mělo konat i pár veselek. Ta, kterou pandemie koronaviru neodradila, byla princezna Beatrice z Yorku, dcera prince Andrewa. V pořadí devátá dědička královského trůnu loni v červenci řekla „ano“ podnikateli s modrou krví Edoardovi Mozzimu.
 

 

Svatba se konala bez zbytečného rozruchu a o dvaceti lidech. Princezna je velmi skromná a nikdy si nepotrpěla na speciální zacházení a pozornost. O tom přesvědčila i během svého slavnostního dne. Oblékla totiž šaty po své babičce, královně Alžbětě II. Ta bílé šaty protkané diamanty oblékla na premiéru flmu Lawrence z Arábie a následně je darovala své vnučce. Mladou princeznu tak nestály ani halíř. Babička jí půjčila i diamantovou tiáru, kterou měla na své svatbě v roce 1947. V době pandemie, tak princezna ukázala svou skromností, že si je vědoma dopadů na ekonomiku a obyvatelé Británie její aristokratické chování velmi ocenili.

Naopak svůj den D odložila Katy Perry s Orlandem Bloomem nebo Jennifer Lopez a Alex Rodriguez. Uvidíme tedy, kolik svateb přinese rok letošní.

reklama

Související témata: Slunečná , Slunečná , herecka , Alice Bendová , zásnubní prsten , svatba

reklama

Přečtěte si také

reklama