zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Novopečená maminka Eva Josefíková: Musím skloubit rodinu s kariérou. Otcem dítěte mohl být Jiří Mádl

David Laštovka , Vydáno: 09.07.2021
Herečka Eva Josefíková, kterou diváci televize Prima mohli vídat v seriálu Slunečná a nyní v kriminálce Einstein – případy nesnesitelného génia, měla velký životní sen. Založit rodinu do svých třicátých narozenin. „Nechtěla bych se v pětatřiceti zastavit a říct si: počkat, já zapomněla mít muže a děti,“ svěřovala se v rozhovorech Eva. To se ale nakonec nestalo. Kdo je otcem Evina miminka?

reklama

Vzhledem k tomu, jakou smůlu v lásce měla, už to přitom vypadalo, že se jí přání nesplní. Dlouho nemohla najít toho pravého. Její nejkratší vztah trval pouhých čtyřiadvacet hodin. Nevyšlo jí to s hercem Jiřím Mádlem, se kterým chodila tři a půl roku a navenek se zdálo, že jsou ideální pár. Především Eva si s ním malovala růžovou budoucnost. Jejich rozchod všechny překvapil, ale teď už je zřejmé, co za ním patrně stálo. Ona toužila založit s ním rodinu, on se na otcovskou zodpovědnost ještě necítil. „Těch důvodů, proč jsme se rozešli, je víc. Hlavně šlo o jiné představy o životě,“ naznačil Mádl.

Seriáloví rodiče svoji dceru Haničku milují nade vše
Autor: FTV Prima/ Slunečná Seriáloví rodiče svoji dceru Haničku milují nade vše

Krachem skončilo i milostné vzplanutí s dalším kolegou, o pět let mladším Tomášem Červinkou. Seznámili se ve Švandově divadle, kde oba hráli a vypadalo to, že toho mají hodně společného. Zájmy, práci, humor i původ. Oba totiž pocházejí ze stejného koutu Moravy, Eva z Uherského Hradiště, Tomáš z Kyjova. „Sama nejsem na žádný svůj rozchod pyšná, ale asi to k životu patří,“ pokrčila rameny Josefíková. 

Proč si vybírá partnery z herecké branže?

To, že si partnery vybírala téměř pokaždé z branže, není náhoda. „Myslím, že je velká výhoda, když váš protějšek rozumí tomu, co říkáte, jak se asi cítíte… Ale samozřejmě vždycky to záleží na nastavení těch dvou lidí. Každému vyhovuje něco jiného. Pro mě je nejdůležitější, abych si s tím člověkem sedla lidsky. Na mužích nejvíce oceňuji empatii a klid. Nejsem totiž úplně klidný člověk, takže vždycky uvítám, když mě někdo zastaví a řekne, abych zvolnila,“ prozradila herečka. 

V seriálu Slunečná už má Eva spokojenou rodinku déle
Autor: FTV Prima/ Slunečná V seriálu Slunečná už má Eva spokojenou rodinku déle

Když už se pomalu začínala smiřovat s tím, že na pomyslného prince na bílém koni si bude muset ještě nějaký ten čas počkat, štěstí se na ni přece jen usmálo. Osud jí do cesty zavál o devět let staršího scenáristu Matěje Podzimka. Zatímco ona se vzpamatovávala z dalšího bolestného partnerského rozchodu, on se rozváděl s herečkou Kristýnou Podzimkovou. Na nic nečekali a vzali to pěkně zhurta. Do jiného stavu přišla Eva ve třiceti letech a dceru Lotu přivedla na svět už jako jednatřicetiletá maminka. Nyní se bude snažit skloubit rodinu s kariérou. Vzor má ve své starší sestře Lence, která se krásně stará o děti, manžela, domácnost a k tomu navíc ještě pracuje. 

„S přehledem zvládá spoustu věcí najednou. Já na tom budu muset ještě hodně pracovat, čas si totiž moc organizovat neumím. Budu se snažit neztratit s hraním kontakt, zároveň ale nechci být matka herečka, která porodí a druhý den už jde zkoušet do divadla. Obdivuji své kolegyně, jak to dokážou vyvážit a krásně zvládat. Na rodičovství se těším a bojím se ho zároveň,“ prozradila pár měsíců před porodem.

Připomeňte si Evu Josefíkovou jako Denisu Kánskou, partnerku Johna Linharta (Maroš Kramár) v seriálu Slunečná, na který se můžete od začátku podívat on-line a zcela zdarma v archivu iPrima:

reklama

Související témata: Slunečná , Eva Josefíková , miminko , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama