Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

SVATBA: Co si o ní muži skutečně myslí a proč se jí někteří vyhýbají?

My ženy bychom se vdávaly nejraději hned a na nic nečekaly, kdežto pánové se pro změnu do svatby nijak nehrnou. Proč tomu tak je?
Vydáno: 02.07.2015
Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou
Autor: Thinkstock Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Napadlo nás, že si pár mužů trochu proklepneme. Některé jejich odpovědi vás donutí k zamyšlení, jiné vás přesvědčí o tom, že po světě běhají i ti, co se usadit prostě nechtějí. A pokud takového máte doma a čekáte na žádost o ruku, raději mu zamávejte na rozloučenou, protože k oltáři ho prostě nedostanete!

 

Už to není,co bývalo...

5 signálů, že je nejvyšší čas se rozejít

 

Já se bojím svatby jak čert kříže!

„Proč bych se měl ženit, když po světě běhá tolik nádherných ženských a když navíc moc dobře vím, že neumím být šťastný jenom s jednou. Ve chvíli, kdy začne má přítelkyně mluvit o svatbě, zabliká mi před očima výstraha, a já se už pomalu a jistě poohlížím po druhé. Ženit se nehodlám, miluju ženy a nechápu, proč bych se měl spokojit jen s jednou, když jich za celý život můžu mít hned několik,“ uzavírá temperamentní Marek (35).

Postřeh: My si myslíme, že v tomto věku už by měl mít muž rozum, ale jak to vypadá, není to tak docela pravda!

Než řeknete své ano, je dobré mít v některých věcech jasno

Speciál SVATBY: Na co si dát pozor, když se chcete vdávat

Tu pravou stále hledám

„Já osobně proti svatbě nic nenamítám, dokonce bych se moc rád oženil a založil rodinu, ale bohužel stále hledám a nenacházím. Všechny ženy hledají u muže vzrušení, šarm a tučné konto. Jenže já jsem normální chlap, co musí tvrdě dřít, aby se uživil. Charisma mi nebylo dáno do vínku, a vzrušení, které může žena se mnou prožít, je to, že budeme počítat poslední korunu, abychom vyšli do výplaty,“ popisuje svoji situaci Šimon a vzkazuje ženám, že ne všichni muži musí zákonitě proti svatbám něco namítat.

Postřeh: Možná by se svobodné ženy měly kolem sebe více rozhlížet a všímat si mužů, kteří možná nejsou jako George Glooney, ale zato mají srdce na pravém místě. Někdy je nutné si uvědomit, že krása je pomíjivá, ale když si vezmete naprostého blbce, věřte tomu, že bude takový až do smrti.

Svatba mého nejlepšího přítele: Láska byla blízko a já ji neviděla!

Svatba mého nejlepšího přítele: Láska byla blízko a já ji neviděla!

 

Pokud se chlap nezamiluje, je prostě neoženitelný

„Když mi bylo třicet, smál jsem se kamarádům, kteří se ženili jeden za druhým jako na běžícím pásu a nechápal, proč dobrovolně přicházejí o svoji svobodu a nezávislost. Zatímco jsem se smál, oni říkali něco ve stylu, počkej, až se zamiluješ, pak to pochopíš. Před třemi měsíci se ze mě stál ženáč a já jsem nesmírně pyšný na to, že po svém boku mám tu nejlepší ženskou ze všech. Dámy, ženy, slečny, pokud se váš chlap svatbě brání, prostě si není jistý tím, zda skutečně vy jste tou pravou. Někdy máme dlouhé vedení a chvíli nám trvá, než si dovedeme přiznat, že jsme se prostě a jednoduše zamilovali,“ vysvětluje Ondřej (42).

Postřeh: Pokud muž pochopí, že ve vás našel ženu na celý život, že vás zbožňuje, důvěřuje vám a že si pasujete ve všech směrech, máte vyhráno. My ženy jen někdy prostě musíme vyčkat, než se pánové k tomuto zjištění doberou. Netlačte na pilu, buďte dál okouzlující a uvidíte, že jednoho dne před vás váš drahý poklekne s žádostí o ruku.

len

Článek je zařazen v: svatba, žádost o ruku, ženit se, svobodný muž, mládenec, vztahy
Reklama