Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Zapojte se do TERIBEAR Challenge a vyzvěte své přátelé!

Už jste slyšeli o TERIBEAR Challenge? Ve čtvrtek 7. září startuje třetí ročník společného projektu Nadace Terezy Maxové dětem a FTV Prima TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem a my bychom vás na něj rádi i letos pozvali, a to na pražský Vítkov.
Vydáno: 28.08.2017
Zapojte se do TERIBEAR Challenge a vyzvěte své přátelé!
Autor: archiv Teribear Zapojte se do TERIBEAR Challenge a vyzvěte své přátelé!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Abychom se ale všichni řádně připravili, je na čase začít trénovat už dnes, a to prostřednictvím TERIBEAR Challenge! A v čem tato výzva spočívá? Vyzvěte na sociálních sítích někoho z přátel a určete mu, kolik kilometrů má na TERIBEAR natrénovat. Doplňte tuto aktivitu hashtagy: #teribear #challenge #trenujemenavitkov #kdobudedalsi #teribearhybeprahou. Nejde o vzdálenost, spíše o chuť věnovat energii něčemu užitečnému.

Medvídek TERIBEAR již vyzval Renatu Langmannovou, aby zdolala v rámci tréninku 5 km. A už se zapojili i Jitka Schneiderová, Kateřina Sokolová, Jana Plodková, Jakub Kohák a mnoho dalších. Pojďte se do předteribeařího tréninku i samotného TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem zapojit.! A jak to bude fungovat? V průběhu deseti dnů (7. až 16. září) přijďte na vrch Vítkov, kde se speciálním čipem můžete chodit či běhat na vyznačené trati a partneři akce za každý započatý kilometr věnují 50 korun na jeden z deseti konkrétních projektů.

Můžete se zapojit jako jednotlivec nebo vytvořte tým – s kolegy z práce, spolužáky ze školy nebo s kamarády a pomáhejte ve skupině. Více informací o celé akci naleznete na stránce www.teribear.cz. A pokud se chcete dozvědět více o běhání, výživě, o tom, jak vašem zdraví prospívá obyčejná chůze a sledovat pravidelné reporty a rozhovory přímo z akce TERIBEAR hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem, sleduje speciál na Prima ŽENÁCH.

zdroj: TZ

Článek je zařazen v: Tereza Maxová, teribear hýbe prahou aneb prima den s medvědem, Nadace Terezy Maxové dětem
Reklama