Velká věštba na říjen podle kartářky Helen Stanku. Co nám předpovídá podle karet?

Co vás čeká v desátém měsíci roku 2022? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na říjen pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Berani

Z tarotových karet pro vás vychází na říjen Desítka disků, která je hodně o materiálních věcech. Mělo by se vám mimořádně dařit a nejspíš budete mít možnost si i něco uložit stranou. Ve vztazích tato karta představuje stav, kdy si dva lidé dokážou vyjít vstříc a mohou se na sebe spolehnout.

Desítka disků je i o rodinně nebo prostředí, kde se cítíme být doma. Poukazuje na příklon k tradičním hodnotám. Slibuje klidné období, kdy budeme cítit dostatek a bezpečí.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Berany.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Berany.

Býci

Na říjen vám z tarotových karet vychází Poslední soud, což je karta, která představuje vyšší spravedlnost a je hlavně o tom, že jak si kdo ustele, tak si lehne. Lidé ve vašem okolí nejspíš poznají důsledky svého konání, a to samé se může stát i vám. V lásce je tato karta skvělá pro všechny dlouhodobé a stabilní vztahy. Pro ty méně pevné tato karta ukazuje určité trable, kdy se teprve ukáže, jestli spolu dva lidé mohou být nebo ne.

Je to karta nových možností, které se před vámi mohou otevřít a je na vás, jak se jich zhostíte. Jednou z těch možností může být i příležitost něco pochopit. Neboť dalším významem karty je, že něco uvidíte v novém světle, a tak můžete poznat pravdu o sobě i svém okolí.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Býky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Býky.

Blíženci

Z tarotových karet vám na říjen vychází Pětka disků, což je karta, která ukazuje problémy v komunikaci. Můžete mít také pocit strachu z nedostatku, ten by měl být ale spíš jen ve vaší hlavě než v realitě. Někdy tato karta ukazuje, že člověk nemusí mít některé věci dobře nastavené a nabádá k tomu, aby s tím něco udělal, protože samo se to nezmění.

Nepodléhejte pesimismu a vytrvejte ve svém směřování. Zkuste nelpět na jistotách a zabezpečení a opusťte, co je pro vás pohodlné. Pokuste se uskromnit.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Blížence

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Blížence

Raci

Na říjen vám z tarotových karet vychází Čtyřka pohárů. Podle ní vás možná trápí citová nejistota a potřebovali byste slyšet, že vás má někdo rád, nebo to alespoň poznat z jeho chování. Bude vás více méně nutit k tomu, abyste posilovali hlavně sami sebe, protože podle toho, co budete vyzařovat navenek, se k vám budou lidé chovat.

Dobře se rozhlédněte kolem sebe. Nabízí se vám něco, co nevidíte jen díky své vlastní slepotě nebo zabedněnosti.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Raky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Raky.

Lvi

Na říjen vám z tarotových karet vychází nádherná Trojka holí, která slibuje, že budete pyšní na práci, kterou odvedete, a budete i dostatečně sebejistí v tom, co všechno dokážete vytvořit. A když se do něčeho touto dobou pustíte, mohlo by to mít i dlouhodobější perspektivu.

Tato pozitivní karta vypovídá také o tom, že vaše snažení stojí na pevných základech, musíte jen umět pokračovat v tom, co jste započali. Jste na dobré cestě.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Lvy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Lvy.

Panny

Z tarotových karet vám na říjen vychází karta Velekněze. Ten předpovídá, že i kdybyste nechtěli, budete muset brát věci tak, jak jsou, možná dělat i nějaké ústupky. Ve vztazích Velekněz nenabízí nějaké příliš velké radosti, spíš vás přiměje k tomu, abyste se smířili sami se sebou i s chováním toho druhého. Zaměřte se spíš na sebe a na to, co je dobré pro vás.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Panny.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Panny.

Váhy

Na říjen vám z tarotových karet vychází krásná karta Císařovna, která předpovídá, že si budete věci řídit tak, jak potřebujete. Větší důraz bude na rodinu a úděl ženy v rodině. Právě ženy budou rozhodovat o rodinných záležitostech a jejich moudrost a intuice budou prostupovat celým tímto měsícem. Císařovna je karta velmi žehnající, přeje rodině, početí a začátkům věcí.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Váhy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Váhy.

Štíři

Z tarotových karet vám na říjen vychází karta Svět, která vás vyzývá, abyste poznávali svět, cestovali, nebo se stěhovali. A možná se vám uzavře nějaký cyklus a vy se ocitnete na novém výchozím bodu.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Štíry.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Štíry.

Střelci

Na říjen vám z tarotových karet vychází Trojka holí, která předpovídá, že se vám bude dobře dařit po pracovní stránce. Můžete si také nastavit něco tak, že z toho budete mít dlouhodobý zisk. Radost by vám mohly dělat nejen pracovní, ale i nějaké studijní věci.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Střelce.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Střelce.

Kozorozi

Na říjen vám z tarotových karet vychází Viselec, což je velmi transformační karta. Ačkoli visí hlavou dolů a z pomyslných kapes mu mohou padat peníze, dívá se vzhůru. Díky tomu získává nějaké poznání, ale nemůže s tím dělat vůbec nic, protože má ruce svázané za zády. A velmi podobně se budete cítit v říjnu i vy. Bude vám docházet všechno možné, ale moc s tím nebudete moci udělat. Nezbude vám nic jiného, než se s tím smířit a neplýtvat energií tam, kde stejně nic neovlivníte.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Kozorohy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Kozorohy.

Vodnáři

Na říjen vám z tarotových karet vychází Královna pohárů, která zrcadlí svět. Je to žena, která dokáže pomoci, zastat se vás, má dobré srdce, pevný charakter a příliš toho nenamluví. Často se stává, že se nechá dlouho využívat jinými lidmi. Ne proto, že je hloupá, jen vyčkává, zda se to nezlepší. Pokud ne, pak za sebou pálí mosty a není cesta zpátky. V obecné rovině je to velmi pozitivní karta, která slibuje radost v rodinné a přátelské oblasti a dobré partnerské vztahy.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Vodnáře.

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Vodnáře.

Ryby

Z tarotových karet vám na říjen vychází Desítka disků, která slibuje jistoty, sílu a dobré podmínky. Ten, kdo si na to vše bude muset vydělat, budete ale vy sami.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na říjen pro Ryby

Přečtěte si i podrobný horoskop na říjen pro Ryby.