Velká věštba na září podle kartářky Helen Stanku

Co vás čeká v devátém měsíci roku 2022? Čeho je dobré se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit tarotové nebo mariášové karty a runy. Přečtěte si předpověď na září pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Berani

Z tarotových karet vám na září vychází krásná karta Krále disků. Díky ní by se vám mělo dařit v pracovních záležitostech a mělo by vám vycházet vše, co potřebujete. Možná vám tato karta pomůže urovnat i některé problémy v partnerských vztazích, o kterých jste si mysleli, že se nemohou už nikdy dát do pořádku.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Berany.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Berany.

Býci

Pro vás vychází na září krásná tarotová karta Šestka holí, která dává spoustu příležitostí. Když nebudete sedět na jednom místě a budete se hnát dopředu, ptát se a zjišťovat informace, štěstí vás určitě nemine.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Býky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Býky.

Blíženci

Z tarotových karet vám na září vychází Čtyřka disků, která předpovídá, že se zaměříte hlavně na práci. Tato karta vás totiž donutí zamyslet se nad tím, jak jste hmotně zabezpečeni. Můžete tak mít pocit, že máte pořád málo, i kdybyste měli dost.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Blížence

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Blížence

Raci

Na září pro vás vychází tarotová karta Čtyřka disků. Ta předpovídá, že si budete muset hlídat své jistoty a doplňovat zásoby. A to je dobře. Také se můžete ve svých vztazích dostat do bodu, kdy se věci dějí spíše pod povrchem, ale vše bude směřovat k tomu, že to dřív nebo později vybuchne a budete to muset řešit.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Raky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Raky.

Lvi

Na září vám z tarotových karet vychází Desítka holí, která předpovídá, že se nezastavíte. Snažte se neslibovat druhým víc, než jste schopni zvládnout. Zkuste si vše zorganizovat a vytřídit, co je důležité a co počká.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Lvy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Lvy.

Panny

Z tarotových karet vám na září vychází Šestka disků. Ta předpovídá, že budete samaritány, kteří se starají o ostatní a na sebe moc nemyslí. Moc to nepřehánějte a snažte si najít i chvilku pro sebe.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Panny.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Panny.

Váhy

Čtyřka pohárů, která vám na září vychází z tarotových karet, radí, abyste si hlídali své jistoty, zejména v citové oblasti. Také byste si měli nastavit určité hranice, co si můžete dovolit a co už ne, abyste se cítili bezpečně.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Váhy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Váhy.

Štíři

Na září vám z tarotových karet vychází hned dvě karty – Pětka holí a Sedmička disků. Ty předpovídají, že budete mít pocit, že se vám nic nedaří. Bude to ale spíš jen ve vaší hlavě a pokud budete chtít změnit věci, které se vám nelíbí, budete pro to muset něco udělat. Nebát se vyjít ze své komfortní zóny, podívat se na věci z jiného úhlu nebo klidně i někoho požádat o radu.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Štíry.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Štíry.

Střelci

Krásné Eso disků, které vám na září vychází z tarotových karet, je krásná karta osudu. A právě ten může v tomto měsíci zasáhnout.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Střelce.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Střelce.

Kozorozi

Tarotová karta Král pohárů značí lásku, která vás v září možná potká. Nezadané dámy mohou potkat někoho, kdo má vyřešené své ego a má co nabídnout. Pokud se vás to netýká, radí vám tato karta, abyste si lidmi kolem vás nenechali brát svůj klid.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Kozorohy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Kozorohy.

Vodnáři

Na září vám z tarotových karet vychází Eso disků, které nese boží požehnání a štěstí, a také vás trochu uzemní, abyste nelétali v oblacích a věděli, že je vždy potřeba spojit příjemné s užitečným. Můžete čekat věci, které jsou zajímavé a které neovlivníte. A měly by být spíš pozitivní.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Vodnáře.

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Vodnáře.

Ryby

Na září vám z tarotových karet vychází Trojka holí, což je skvělá karta. Opět se vrátíte do pracovního procesu, všechno vám půjde od ruky a bude se vám dařit. Ale samozřejmě, jaké si to uděláte, takové to budete mít.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na září pro Ryby

Přečtěte si i podrobný horoskop na září pro Ryby.