Velký horoskop na červen: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Co vám předpovídají hvězdy na jeden z nejkrásnějších měsíců, kdy dozrávají jahody a děti se už těší na prázdniny? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na červen 2022.

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

V začátcích měsíce se budete cítit hodně osamoceně. Ovládne vás pocit, že vám nikdo nerozumí a že jste na vše sami. Ono to tak bude vypadat i v realitě, ale naštěstí to dlouho nepotrvá. V druhé půlce měsíce vás čekají cesty a už si na osamocení ani nevzpomenete. Pomůže vám nějaký muž a na konci měsíce prožijete radost a lásku.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Berana.

Býk

Už delší čas máte pocit, že vše, co děláte, nemá zdárný konec. Vydáváte výkon, ale nic se vám nevrací zpět. Tento měsíc se budou dít zázraky. Vše, co uděláte, bude mít okamžitý efekt. Je dobré přemýšlet o tom, co opravdu chcete, protože by se vám mohlo splnit i to, po čem netoužíte. Ve vztazích to bude trochu větrná bouře, ale i to zvládnete.

Přečtěte si podrobný horoskop červen pro Býka.

Blíženci

Čeká vás měsíc, kdy budete muset řešit záležitosti kolem rodiny. Nebude to jenom vaše současná rodina, ale i rodina původní nebo blízké příbuzenstvo. Seskupí se mnoho problémů najednou, a protože jste z rodiny nejschopnější, budete nuceni to řešit sami. Pro vás bude nejvýhodnější odstoupit, nechat si vše projít hlavou a pak jednat. Jinak mohou přijít potíže.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Blížence.

Rak

Chcete koupit nějakou nemovitost? Nebo se přestěhovat? Tento měsíc vás vyzývá k tomu, abyste tyto věci začali řešit. Budou se objevovat zvláštní náhody nebo vám někdo začne něco nabízet. Pokuste se tyto náhody využít, protože se jedná o skvělé příležitosti, které se už nebudou opakovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Raka.

Lev

V červnu se těšíte na odpočinek a na dovolenou. Ten, kdo má chalupu, bude celé léto tam. Jenže osud má pro vás připravené i jiné překvapení. Můžete dostat nečekaný dar nebo přijde neočekávaná zpráva. A všechny ty neočekávané věci, kterých bude červen plný, budete muset co nejrychleji vyřešit. Čeká vás měsíc plný dobrodružství.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce budete s partnerem prožívat lásku jako trám. Přinese vám to stabilitu. Splní se vám sen a budete opravdu hodně zamilovaní. Beznaděj přijde na chvilku v druhé půlce měsíce, kdy budete nuceni uzavřít svoji minulost a odevzdat to, na čem lpíte a co už je nefunkční, což vám přinese nový vztah plný vášně. Koncem měsíce zažijete velkou lásku a plodnost – a třeba přijde i těhotenství.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Pannu.

Váhy

Vaše dítě touží delší dobu po zvířeti. Nejlépe by se hodil pes nebo kočka. V červnu budete tento požadavek řešit intenzivněji než předtím. Možná přijdete na kompromisní řešení, které udělá radost jak vám, tak vašemu dítěti. V práci budete mít konečně trochu volna, protože odpadne projekt, který by zaměstnal vás i kolegy na dlouhý čas.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Váhy.

Štír

Na začátku června vám osud přinese nějaké tajemství týkající se flirtu. Můžete mít pocit, že jste na vztah sami, ale nebude tomu tak. Partner vám přinese lásku a váš vztah se stabilizuje. Jistoty pocítíte i v druhé půlce června a začnete přemýšlet o tom, že partner se k vám chová hodně dominantě, ale přináší vám hojnost zájmu. Koncem měsíce můžete trochu bojovat s tím, že se vám nebude chtít stěhovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Štíra.

Střelec

V práci vás to už delší dobu nebaví, chodíte tam pouze kvůli penězům, a protože se bráníte změně. Vaše neštěstí v pracovní oblasti se bohužel už přesouvá i do oblasti vztahu. Doma se často hádáte a kompenzujete si svoje vnitřní pocity smutku a frustrace. Možná je čas na to zařídit si život, tak aby vás bavil.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Střelce.

Kozoroh

V prvních dnech června prožijete radost z dovolené, někam odjedete a náležitě si to užijete. Pak si uvědomíte, že ve vašem životě jsou určité jistoty, které jsou stabilní a které jste dlouho neměli. To vás uklidní a přestanete spoustu věcí řešit, budete se na svět dívat růžovými brýlemi. Koncem měsíce si vše promyslíte a přijde nová úžasná osudová pracovní nabídka.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Kozoroha.

Vodnář

V poslední době máte možná pocit, že jste jedna velká katastrofa. Vše, na co sáhnete, vám buď spadne z rukou, nebo se nepodaří. Buďte v klidu, bylo to pouze určité období a už se blýská na lepší časy. Je možné, že ještě v červnu se občas nezadaří, ale už uvidíte velké pokroky s tím, jak se věci řeší a že se vám štěstí vrací.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Vodnáře.

Ryby

V minulosti jste potkali velkou lásku. Byl z toho vztah, možná i dítě, nakonec jste se rozešli. Dlouho jste se z toho vzpamatovávali. Teď máte nový vztah a říkáte si, že vše je za vámi. Jenže osud si myslí něco jiného, a tak se můžou otevřít staré rány, protože se váš bývalý partner znovu ozve. A vás čeká uzavření minulosti a krok s čistým štítem do budoucnosti.

Přečtěte si podrobný horoskop na červen pro Ryby.