Velký horoskop na červenec: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Co vám předpovídají hvězdy na jeden z nejkrásnějších měsíců, kdy děti mají prázdniny a jsou dovolené? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na červenec 2022.

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Na začátku měsíce pocítíte k nějaké věci majetnické sklony, ale obdržíte pro vás ztrátovou zprávu a budete muset v sobě tu věc pustit. Následně vás čeká rozhodování v rámci vaší práce. Musíte se rozhodnout mezi mužem a ženou. V druhé půlce měsíce nebudete vědět, co opravdu chcete a kam míříte. Což se v posledním týdnu změní a věci se urychlí. A ač se budete cítit osamoceně, tak to, jak se věci vyvinuly, vám udělá radost.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Berana.

Býk

Už delší čas máte pocit, že vše, co děláte, nemá zdárný konec. Vydáváte výkon, ale nic se vám nevrací zpět. Tento měsíc se budou dít zázraky. Vše, co uděláte, bude mít okamžitý efekt. Je dobré přemýšlet o tom, co opravdu chcete, protože by se vám mohlo splnit i to, po čem netoužíte. Ve vztazích to bude trochu větrná bouře, ale i to zvládnete.

Přečtěte si podrobný horoskop červenec pro Býka.

Blíženci

V poslední době jste hodně unaveni. Je to tím, že pracujete na chalupě a pak musíte dodělat i byt, který je stále neupravený. Nebo spíše není podle vašich představ. Tento měsíc vás čekají ale další překážky, které musíte překonat, a to především v oblasti rodiny. Šetřete síly, jinak vás to zničí.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Blížence.

Rak

Máte před sebou měsíc plný překvapení, která budou pozitivní. Víte, co od života chcete, a vlastně jste v poslední době hodně spokojení. V práci se vám daří a máte dobře našlápnuto na kariérní postup. Peníze jsou vcelku uspokojivé, ale víte, že vás čekají v budoucnu lepší. V partnerství jste spokojeni. Potřebujete více odpočinku, protože jste unaveni.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Raka.

Lev

Od začátku měsíce budete mít pocit, že se vám nic nedaří. V práci budete dělat chyby a odvádět práci, která se ocitne pod neustálou kritikou nadřízených. V oblasti financí budete svojí nepozorností přicházet o peníze. V rodině může dojít k hádkám s rodiči i dětmi. V partnerství se začnete cítit osamoceně. Po psychické stránce to nebude nic moc, protože vás potrápí hlavně existenční problémy. Pokuste se vše odevzdat vesmíru a žít ze dne na den. Věřte, že i každá katastrofa má svůj konec.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Lva.

Panna

Na začátku července se konečně rozejdete se všemi překážkami, které jste zažívali, a přijde sklizeň, stále vás to ale bude stát spoustu práce. Přijdou nové začátky. Pokud jste se v něčem dlouhodobě rozhodovali, tak teď se vše urychlí a rozhodnete se pro něco nového. Koncem měsíce přijdou jistoty a pocítíte zamilovanost.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Pannu.

Váhy

V práci nevíte, kam dřív skočit, protože si už potřebujete vzít dovolenou. Jste unaveni a přepracovaní. Jenže neumíte vypnout dřív než na dovolené. Což vás může dovést k syndromu vyhoření. Snažte se ještě předtím, než si vezmete dovolenou, což bude až v dalších měsících, udělat aspoň prodloužený víkend bez telefonu, práce a e-mailů.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Váhy.

Štír

V začátcích měsíce se vám bude finančně dařit. Čeká vás finanční stabilita. Následně se budete rozhodovat, zda zůstat osamoceni jako v minulosti, nebo jít do partnerství. Budete mít pocit, že to vše je jen iluze, žádná realita. Pak se něco zlomí a vše se urychlí a ze stagnace se stane velká láska. Koncem měsíce vám osud přinese trápení v lásce, které si ale způsobíte sami tím, že se budete odrazovat.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Štíra.

Střelec

Lpíte na věcech, které jsou už nefunkční a které vám neslouží. Je dobré se jich tento měsíc zbavit, přinášejí vám totiž úbytek energie a stagnaci. Rozhodnete se buď přestěhovat, nebo ve svém životě učinit nějaké změny, které vás povedou k rozhodování a pak i k tomu, že začnete řešit věci jiným způsobem a některé problémy se vás už nebudou dotýkat.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Střelce.

Kozoroh

Budete se muset změnit a pochopíte to už na začátku července. Ta změna přichází, protože se budete muset rozhodovat mezi tím, čeho se obáváte, a akcí, kterou budete muset učinit v rámci vaší práce. Následně vás čeká řešení s hodně odtažitou ženou. V druhé půlce měsíce přijdou nové magické začátky, které vám nesou novou práci. Na konci měsíce budete mít pocit, že je vše iluze a že jste na vše sami, ale budete mít vnitřní radost.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Kozoroha.

Vodnář

Už delší dobu vnímáte, že ve svém životě potřebujete nějaký posun, že vás tento styl života nebaví a jste vyhořelí. V červenci dostanete šanci se posunout, ale nejdříve se musíte rozhodnout, zda jste ochotni pro to něco udělat. Ono to jen tak samo o sobě nepřijde. Osud vám však bude nápomocný ve všech ohledech.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Vodnáře.

Ryby

Čeká vás měsíc plný krásných setkání s lidmi, s kterými jste se už dlouho neviděli. Budete si to užívat, navíc se vám do života vrátí další lidé, kteří z něho kdysi odešli, a opět si k vám najdou cestu. Možná si na konci července uděláte i krátkou dovolenou, odpočinete si a seznámíte se s novými lidmi. Jen pozor na ztrátu dokladů nebo peněženky.

Přečtěte si podrobný horoskop na červenec pro Ryby.