Velký horoskop na říjen: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž hraje listí všemi barvami, vyřezávají se dýně a bývá ještě stále celkem příjemné počasí? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na říjen 2022.

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Hned v prvních dnech už podzimního měsíce budete mít pocit, že vše stagnuje. Že se vůbec nic ve vašem životě neděje, a to vás bude trochu děsit. Ničeho se neobávejte, ta stagnace je opravdu jen dočasná. Hned po tom, co si to uvědomíte, přijde hodně velký skok a můžete začít o něco bojovat. Pak se ale objeví láska a vše se srovná a prožijete krásný, zamilovaný konec měsíce plný sexu nebo flirtování.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Berana.

Býk

Je toho na vás hodně, ve vztazích musíte řešit spoustu starostí, i v práci nastanou různé přesuny a změny. Už delší dobu cítíte nespokojenost, protože vše je jen na vás, a tento měsíc se na vás nahrne ještě mnohem víc práce než jindy. Promyslete si, co vás opravdu baví a co byste chtěli dělat, a ostatního se snažte zbavit, jinak budete do práce chodit nešťastní a ztrápení.

Přečtěte si podrobný horoskop říjen pro Býka.

Blíženci

Máte v sobě pohřbené strachy ze vztahů. Tolik vám bylo v minulosti ublíženo, že jste vyděšeni z každého náznaku větší intimity a toho, že byste ztratili kontrolu a zamilovali se. Jenže na druhou stranu po tom šíleně toužíte, a tak je to vše kontraproduktivní. Musíte začít pracovat se svým strachem, protože můžete někoho potkat, ale pokud se budete bát, tak ho odradíte.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Blížence.

Rak

Někdo z přátel vás ovlivnil, ale tím nesprávným směrem. Namluvil vám něco o někom, koho jste měli rádi a komu jste důvěřovali. A to vás bude trápit v průběhu celého měsíce. Možná je dobré zjistit si pravdu a s tím dotyčným si na rovinu promluvit. Odložte hrdost a pýchu a uvidíte, že se vám uleví.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Raka.

Lev

V práci budete zářit. Povede se vám totiž něco, co se jen tak někomu nepovede, a tak dostanete pochvalu od nadřízených. Někdo z kolegů za vámi pak přijde o pomoc a radu, pokuste se mu pomoct, protože budete do budoucna potřebovat i jeho pomoc. Pozor na špatné finanční investice.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Lva.

Panna

Na začátku měsíce můžete odjet na dovolenou, tedy spíše budete chtít odjet, ale nakonec asi neodjedete. Dovolená se může zrušit nebo přijde nějaký nečekaný problém. Partner vám v průběhu října dá najevo, že je pro vás stálicí a jistotou. Což vám udělá velkou radost. Bude vám projevovat city, ale vy se stejně budete na konci měsíce cítit hodně osamoceně.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Pannu.

Váhy

Čekají vás velké změny spojené s prací, a to už od začátku měsíce. Podporu najdete v partnerovi a uvědomíte si, že vedle sebe máte nejen partnera, ale i kamaráda. Pokud máte děti, čeká vás maraton běhání na kroužky a jiné zájmové činnosti. Popřemýšlejte, zda je nutné opravdu vše absolvovat. Uleví se tak vám i dětem.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Váhy.

Štír

Od začátku října budete plni energie a vášně a projeví se to hlavně v oblasti lásky. Čeká vás také spousta schůzek a setkání, která přinesou velké změny, a to díky muži z minulosti, o němž jste si mysleli, že už se nikdy nepotkáte. Pozor na manipulaci koncem měsíce, kdy vám někdo bude slibovat vzdušné zámky. Na konci října zažijete nádherný sex a flirtování.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Štíra.

Střelec

Na začátku října společně s partnerem navštívíte někoho z vašich známých nebo přátel. Tam se dozvíte, že se někdo, koho dobře znáte, rozvádí, což vás velice překvapí. Tohle bude jedna z věcí, která vám dá motivaci začít pracovat na vašem vztahu. Partner tomu bude velice nakloněn, vlastně na to už delší dobu čekal.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Střelce.

Kozoroh

Hned v prvních dnech nového měsíce přijde nějaký nápad nebo možná i nová nabídka, která vás překvapí, ale bude to velice milé překvapení. Říjen vám přináší i velkou finanční stabilitu. Koncem měsíce se vám prostřednictvím jiného muže splní sen a budete mít obrovskou radost. Na konci měsíce vás čeká velké flirtování nebo úžasný sex.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Kozoroha.

Vodnář

Už od prvních dnů nového měsíce budete přemýšlet, kam svůj život teď nasměrovat. A pak se objeví někdo, kdo vás zaujme a okouzlí, jenže okouzlení bude trvat jen pár dní a pak vám dojde, že tohle nic nevyřeší a že se musíte rozhodnout vy sami za sebe. Na konci měsíce už budete vědět, co chcete.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Vodnáře.

Ryby

Měsíc plný rozhodování. Objeví se více možností a vy se nebudete umět rozhodnout. A možná to je i dobře, možná si máte vše dobře promyslet. Je na čase udělat rozhodnutí, které bude mít trvalý charakter. Pokud budete každou chvilku měnit své rozhodnutí, tak se nakonec nepohnete z místa.

Přečtěte si podrobný horoskop na říjen pro Ryby.