Astročlánky

24. července 2022 05:40

redakce Prima Ženy

Velký horoskop na srpen: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž si stále ještě můžeme užívat prázdnin a dovolených, tepla, sluníčka a možná i bohaté úrody? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na srpen 2022.

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

V prvních dnech srpna se můžete rozejít s mužem, který dlouhou dobu váhal a nebyl schopen se rozhodnout. Po rozchodu se spolu sejdete, on vám vyzná lásku a vy se uklidníte, protože jste překonali právě ty nejtěžší překážky. Pak budete chvilku stagnovat ve všem, v práci, ve vztahu, penězích, prostě nic nebudete chtít řešit, jen stát na místě. Odpočinete si a přijde láska a spokojenost. A dokonce na konci měsíce i něco nového. Sice to zatím nebude mít úplně reálné podklady, ale bude se to týkat vaší práce.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Berana.

Býk

V letních měsících si budete užívat hodně odpočinku, už jste to potřebovali. V poslední době jste stále jen pracovali a starali se o rodinu. Možná vás čeká dovolená s kamarádkou, ale rodina s tím nebude souhlasit. Tentokrát si to zkuste prosadit. Potřebujete nabrat síly, protože na konci léta vás čeká hodně práce.

Přečtěte si podrobný horoskop srpen pro Býka.

Blíženci

Už od začátku měsíce budete v partnerství řešit hádky kvůli žárlivosti. Budete totiž chtít na pár dní odjet s kamarádkami na krátkou dovolenou. Jenže partnerovi to jako pokaždé bude vadit. Možná byste mu to měli říct o něco dříve než pár dní před odjezdem. Nakonec to urovnáte, ale ty hádky jsou někdy zbytečné.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Blížence.

Rak

Pokud jste svobodní, budete mít možnost někoho potkat a bude to velká láska. Nejdříve ze strany toho člověka a vy se budete držet zpátky, ale stejně vás to nemine, a nakonec podlehnete jeho šarmu. V práci vás čeká uzavření zakázek a dostanete od nadřízeného pochvalu ve formě odměny.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Raka.

Lev

Rozhodování vás čeká celý měsíc a nebude to pro vás vůbec jednoduché, protože se budete rozhodovat mezi srdcem a hlavou. Čekají vás dva vztahy a nebudete vědět, který je ten pravý. Nejspíše se nerozhodnete ani do konce měsíce. Bude vás to však trápit a pomůže vám někdo z vašich přátel.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Lva.

Panna

Začátkem srpna s vámi bude manipulovat dominantní muž a bude se vás snažit přesvědčit, že vše, co se dělo v minulosti, jste zavinila jen vy a že jinak je vše v pořádku a že vás má rád. V první půlce měsíce vás čeká dovolená, na které si dovolíte nic neřešit. V druhé půlce se vám splní nějaké vaše sny a přijde i klid. Budete něco měnit a možná i cestovat, ale bude to v klidu a v pohodě. Na konci měsíce přichází něco nového a váš partner se najednou rozhoupe k akci a vyzná vám lásku.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Pannu.

Váhy

V práci budete hodně dotahovat nevyřešené věci, protože budete mít termíny do konce měsíce. Pak se vám uleví, jelikož budete mít více času na sebe i na rodinu. Možná se vám podaří něco, po čem toužíte už delší dobu. Vrhněte se do všech aktivit naplno a nemusíte se šetřit, máte spousty energie.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Váhy.

Štír

V začátcích srpnového měsíce budete řešit změny. Jednou to bude dobré a jednou špatné, ale především se budete zaobírat vašimi vnitřními změnami. Možná budete řešit i nějaké záležitosti týkající se úřadů a přinesou vám něco nového. Následně uzavřete minulost a přijdou hádky kvůli něčemu novému ve vašem životě a bude se to týkat i dominantního muže. Přináší vám to však beznaděj, stagnaci a změnu spojenou s bojem. Koncem srpna pojedete na dovolenou s partnerem, i když tam budou nějaké překážky. Koncem srpna odkryjete tajemství spojené s minulostí.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Štíra.

Střelec

V práci jste delší dobu nespokojeni, ale zatím nebyl důvod odejít. V srpnu se vám však podaří nějaký skvělý projekt, a díky tomu se vám ozvou z jiné firmy a nabídnou vám práci. Neváhejte, je to pro vás výborná nabídka, jen se musíte domluvit na finančních podmínkách. Partner pro vás bude oporou.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Střelce.

Kozoroh

Změny vám přicházejí hned na začátku srpna a budou se týkat nějakých iluzí ohledně peněz. Vše se však brzy srovná. V druhé půlce měsíce budete přemýšlet o tom, kam pojedete na dovolenou, a čeká vás i hodně cestování. Dovolenou podniknete koncem srpna a budete na ní cestovat z místa na místo, což vám přinese radost. Bohužel ji ale budete muset předčasně ukončit a přijet zpátky domů řešit překážky týkající se změn. Na konci měsíce přijde boj kvůli změně z minulosti.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Kozoroha.

Vodnář

Srpen pro vás bude měsícem plným překvapení. Náhlé změny, které přicházejí jak v práci, tak ve vztahu, vás překvapí. Ve vztahu to vše zvládnete, a dokonce se na konci srpna budete i radovat, že umíte věci vyřešit dřív, než z toho bude problém. V práci vás překvapí někdo, kdo je už delší dobou vaším podporovatelem. Nechte si to raději pro sebe.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Vodnáře.

Ryby

Od začátku měsíce budete hodně prokrastinovat, což bude trvat celý měsíc. Vůbec se vám nebude chtít pracovat, protože budete hodně unavení. Potřebujete delší čas na odpočinek, nejlépe dlouhou dovolenou, ale musíte odjet pryč z domova. Neberte si s sebou práci, jinak si neodpočinete.

Přečtěte si podrobný horoskop na srpen pro Ryby.