Velký horoskop na září: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Co vám předpovídají hvězdy na měsíc, v němž začíná školní rok, probíhá sklizeň, rostou houby a stále se ještě můžeme těšit z teplých slunečních paprsků? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích nebo jak na tom budete se zdravím? Přečtěte si velký horoskop na září 2022.

Je tu nový měsíc a my pro vás máme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vás čeká v různých oblastech vašeho života, které znamení vám přinese štěstí a s kterým budete mít naopak problémy.

Beran

Počátky měsíce pro vás vypadají přímo skvěle, a to ve všech oblastech. Budete hýřit vtipem a budete velice výkonní a za to sklidíte i pochvaly. Bohužel v druhé půlce měsíce se vše začne trochu měnit. Zklamete se v nějakém muži, který vám něco slíbil, a nakonec to budou pouze iluze a lži. Rozejdete se s něčím, co vám dlouhodobě dělalo radost, a tím i uzavřete nějakou kapitolu ve svém životě. Koncem měsíce vás čekají ztráty a samé překážky, které budou mít souvislost s minulostí.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Berana.

Býk

Věnujte se od začátku měsíce svému partnerovi, protože tam vám hrozí konflikt, který by vám přinesl ztráty a dohady do konce roku. Partner bez vás může učinit nějaké rozhodnutí a vy budete mít pocit, že to je o vás bez vás, a to se vám vůbec nebude líbit. Věnujte pozornost tomu, co říká, a předejdete nedorozumění.

Přečtěte si podrobný horoskop září pro Býka.

Blíženci

Vaše finanční situace se náhle změní a konečně si koupíte zařízení do bytu, které jste si přáli koupit už na začátku roku. Pokud máte děti, potřebujete si dát peníze stranou na jejich koníčky a záliby. Až zjistíte, kolik vás to bude stát, tak se jim budete snažit vysvětlit, že některé koníčky nejsou důležité.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Blížence.

Rak

V práci se vám podaří zvládnout něco, co jste dlouho odkládali, protože jste na to neměli dostatek odvahy a sil. Tentokrát vám pomůže někdo z minulosti a vy si uvědomíte, jak je to jednoduché. Je to jen strach, co vás držel zpátky. Čekají vás i přesuny nebo nějaké změny v oblasti domova. Užijte si dobré rady přátel.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Raka.

Lev

Partner bude tento měsíc hodně štědrý a vy si užijete všeho, co potřebujete. Také se podíváte na kolegy v práci, kde jste se dlouho neobjevili, a zjistíte, že vám chybějí stejně jako chybíte vy jim. Zavolejte i své rodině, někdo z vašich blízkých se na vás těší a chybíte mu.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Lva.

Panna

Čeká vás velice nadějný měsíc plný lásky. Hned v prvních dnech se zamilujete a s někým prožijete začátky lásky. Dotyčný partner je velice akční a projeví vám svou vášeň a city. Bude vás zásobovat zprávami a bude chtít, abyste překonali překážky a začali pracovat na vašem vztahu. Možná vás pozve i na nějakou cestu. Bude beznadějně zamilovaný. Nakonec vás zlomí a v druhé půlce měsíce se zamilujete a přestanete řešit své strachy a obavy. Koncem měsíce se váš vztah už posune do větší stability.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Pannu.

Váhy

Nejednejte impulzivně, nechejte si vše projít hlavou, protože jinak se můžete na konci měsíce rozejít s partnerem, kterého milujete a chcete s ním zůstat. Takže hádky jsou úplně zbytečné. Někdo vám věnuje domácího mazlíčka, a ač jste s tím nesouhlasili, zůstane u vás a zamilujete si ho.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Váhy.

Štír

Na začátku měsíce se ve vztahu posunete. Začne o vás bojovat nějaký muž, může to být i váš stávající partner, který chce, abyste spolu už konečně bydleli. Je hodně akční a bude po vás chtít pevný a trvalý vztah. Vy se však budete rozhodovat. Převládne u vás nedůvěra a žárlivost. Víte, že byste v tomhle svazku mohli žárlit a tím se i trápit, a to se vám nechce. Takže začne rozhodování, zda do toho jít. Pak uzavřete minulost a všechno zlé a začnete znovu a s láskou po boku. Půjdete za svým srdcem.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Štíra.

Střelec

Už na začátku měsíce vám přijde vyúčtování energií a úplně vás to rozhodí. Budete se z toho vzpamatovávat ještě několik dní, než zjistíte, že je ještě jiná cesta, a tak to začnete řešit. Partner vám pomůže a tím si uvědomíte, že máte vedle sebe opravdu parťáka do nepohody.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Střelce.

Kozoroh

V prvních dnech měsíce září vás čekají záležitosti spojené s úřady a jinými institucemi. Budou to rychlé akce, kdy se vám podaří během jediného týdne uzavřít všechny záležitosti spojené s minulostí, a získat tak větší stabilitu, a to i finanční. Ztráty se objeví koncem první poloviny měsíce a budou spojené se ženou, která vás bude manipulovat. Pozor také na flirt s lidmi, kteří vás využívají. Koncem měsíce se vám nebude chtít nic řešit, a tak budete více odpočívat. Na konci září vás pomůže nějaký muž, která vás má rád, a okolí vám to bude zazlívat.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Kozoroha.

Vodnář

Zprávy, které obdržíte tento měsíc, nebudou vždy pozitivní. Ty, co přijdou úplně na začátku měsíce, se vám budou zdát nemožné a nepravdivé. Budete mít pocit, že se celý svět zbláznil, ale nakonec pochopíte, že to je realita. Neřešte nic s horkou hlavou, nechejte si na rozhodování klid a čas.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Vodnáře.

Ryby

Jednou nahoře a jednou dole, to bude pro vás měsíc září. Budete se radovat, ale taky strachovat, že některé věci nezvládnete. Problémy se musí řešit a to, že je neřešíte, se ukáže jako velký nedostatek. V práci vás čeká flirt, ale pozor, je to kolega, který k vám nebude upřímný a můžete zažít zklamání.

Přečtěte si podrobný horoskop na září pro Ryby.