Zasněná láska končí na Prima LOVE. Zamilovaný příběh si můžete užívat dál online

Prima LOVE sice odvysílala poslední díl tureckého úspěšného seriálu Zasněná láska, ale vy můžete příběh Cana a Sanem sledovat dál. Zdarma a online v našem archivu iPrima.cz. Máme pro vás připravené všechny díly romantické telenovely.

Turecký televizní hit, který okouzlil celou Evropu a z herce Cana Yaman se tak stala hvězda první velikosti a jeden z nejúspěšnějších herců Turecka, můžete sledovat každý den, kdykoliv se vám zachce.

Tureckou telenovelu Zasněná láska totiž najdete online kdykoliv zdarma v našem archivu iPrima.cz

Zasněná láska je vášnivá a komediální

Televizní žánr romantická komedie se v seriálu nevidí často a nejspíš proto měla tak obrovský úspěch po celé Evropě. Sanem jako hlavní představitelka je věčně zasněným snílkem, kterému realita nic neříká.

Když dostane od rodiny ultimátum, aby se provdala nebo si našla pořádnou práci, poslechne. Vyrazí za starší, úspěšnou sestrou, která má místo ve velké reklamní agentuře, a seznamuje se s jejím majitelem i jeho dvěma syny. Nechá se oklamat mladším z nich a okouzlí staršího. Sanem zažívá dobrodružství, které změní nejen její život, ale i životy všech kolem ní.

Can Yaman se stal hvězdou

Třicetiletý herec Can Yamn, který ztvárnil postavu nadřízeného Sanem, se stal díky seriálu obrovskou hvězdou Turecka, ale obrovský počet fanynek má ve Španělsku, Itálii, Řecku, Bulharsku, Slovinsku, Francii a díky odvysílání na Prima LOVE i v Čechách.

Během vysílání Zasněné lásky jsme tak bedlivě sledovali život tureckého herce, který měl během podzimu velké turné po Evropě, kde propagoval právě Zasněnou lásku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.