Zasněnou lásku můžete sledovat online zdarma: Toto je 5 sexy scén Cana Yamana

Poslední díl tureckého seriálu Zasněná láska byl sice odvysílán už 18. 2. 2020, ale vy můžete Zasněnou lásku sledovat online a zdarma v našem archivu iPrima.cz.

Půvabná a veselá Sanem je snílek, který neví, co s životem. Když dostane od rodiny ultimátum, aby se provdala, nebo si našla pořádnou práci, poslechne. Vyrazí za starší, úspěšnou sestrou, která má místo ve velké reklamní agentuře, a seznamuje se s jejím majitelem i jeho dvěma syny. Nechá se oklamat mladším z nich (Emre) a okouzlí staršího (Can). Sanem zažívá dobrodružství, které změní nejen její život, ale i životy všech kolem ní.

Tureckou telenovelu Zasněná láska totiž najdete online kdykoliv zdarma v našem archivu iPrima.cz

Jeden z důvodů úspěchu Zasněné lásky je Can Yaman

Pokud se budeme ptát na to, proč je Zasněná láska tak úspěšná, jednou z odpovědí kromě neuvěřitelné chemie mezi partnerskou dvojicí a komediální náladou je Can Yaman. Třicetiletý herec ztvárnil postavu nadřízeného Sanem, zároveň je to nespoutaný fotograf, který celý život cestuje. Yaman se stal díky seriálu obrovskou hvězdou Turecka, ale obrovský počet fanynek má ve Španělsku, Itálii, Řecku, Bulharsku, Slovinsku, Francii a díky odvysílání na Prima LOVE i v Čechách.

Podívejte se na sexy scény, ze Zasněné lásky:

1) Can okouzlení Sanem ani nemohl skrýt

2) Intimní tanec mezi Canem a Sanem

3) Byl někdy box víc sexy?

4) Sebevědomý Can jde s pravdou ven

5) Can a Sanem v moři

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.