Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Šokující video ukazuje dítě, které je nucené pít alkohol a kouřit!

Video bylo nahráno jedním z uživatelů facebooku ve snaze zjistit, kdo je za tím. Co to může být za člověka, že strká malému dítěti cigarety do úst, aby kouřilo, a nutí ho pít alkohol?
Vydáno: 28.10.2015
Chudák chlapeček!
Chudák chlapeček! Autor: facebook.com a youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Internet byl okamžitě zaplaven rozhořčením, když bylo posláno do světa video, na kterém je zachycené batole, které pije pivo a kouří cigarety.

Uživatel facebooku - Daniel TECU nahrál ale tyto záběry v dobrém úmyslu, ve snaze zjistit, kdo je na videu, aby mohl být dotyčný „vtipálek“ potrestán. Doufal, že tyto „dobráky“ někdo na videu pozná.

Dítě sedí na něčím klíně a je nucené popíjet ze skleničky pivo a následně mu někdo dává cigaretu do pusinky a přijde mu to velice zábavné.

Chudák chlapeček! - Obrázek 1 Foto:

Je vidět, že dítě z toho rozhodně nadšené není a nepatří do té skupiny dětí, která jsou na cigaretě závislé od raného dětství. (Počet těchto dětí bohužel stále narůstá).

Muži mluví s dítětem nějakým cizím jazykem - pravděpodobně rumunsky - a říkají něco ve smyslu… „Tohle musí umět každý pořádný chlap.“ Zjevně jim to přijde velice vtipné :-(

Je vidět, jak se dítě pokouší cigarety zbavit, než je nucené v kouření pokračovat.

Předpokládá se, že incident se odehrál ve Španělsku, a španělská policie nyní usilovně hledá muže, kteří jsou zachyceni v této stopáži.

Dítě kouří a pije alkohol
Dítě kouří a pije alkohol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama