Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vánoční soutěž o telefon Huawei nova 3

Vyhlašujeme vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát nový telefon Huawei nova 3! Tento telefon ocení nejen milovníci selfie.
Vydáno: 26.11.2018
Vánoční soutěž o telefon Huawei nova 3
Vánoční soutěž o telefon Huawei nova 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hledáte telefon s úžasným designem, perfektně ostrým displejem a parádním foťákem na přední i zadní straně? Teď už nemusíte. Všechny tyto požadavky splňuje nový Huawei nova 3 se zabudovanou umělou inteligencí, která zajistí skvělé selfie s dokonalými barvami.

K obrovskému posunu došlo v ostření fotoaparátů. Dříve totiž ostřily na tvář bez ohledu na vzdálenost pozadí. Nedokázaly správně rozpoznat, jak je objekt daleko a tím docházelo k nesprávnému zachycení barev. Huawei nova 3 však disponuje umělou inteligencí v předním i zadním fotoaparátu. Přední dokáže rozpoznat až 200 různých scén v rámci osmi režimů. Fotoaparát umí automaticky nastavit parametry tak, aby pokaždé vznikl dokonalý obrázek. Uživatel tak nemusí nic manuálně nastavovat a soustředí se pouze na vytváření fotografií.

Líbí se vám představa, být majitelem tohoto telefonu? Pak se zapojte do naší vánoční soutěže a může být váš! Stačí odpovědět na otázku (pokud si nejste jistí správnou odpovědí, nápovědu najdete ZDE):

Soutěž probíhala od 26.11. do 2.12.2018

Herní řád najdete zde.

Článek je zařazen v: soutěž, huawei, Vánoce, Selfie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama