reklama

jarní detox

Léky na kašel a čištění těla vám rostou přímo pod okny! Foto:
10 dubna 2018 11:18
Konečně je jaro! Na jednu stranu nám slunce dobíjí baterky, na druhou stranu bojujeme s únavou i virózami. Zkuste vyrazit za humna a poradit tělu pomocí prvních jarních bylinek. Které se na co hodí?
Celý článek
Jarní restart potřebuje nejen vaše domácnost, ale i tělo a duše Foto:
28 března 2018 06:00
S příchodem jara se snažíme vzdát nepotřebného harampádí, čistíme organismus po zimě a velmi často zapomínáme na duševní stránku a naše vztahy, ať už ty partnerské, či rodinné.
Celý článek
Jarní detoxikace Foto:
8 března 2018 07:30
Pokud se rozhodnete podstoupit jarní očistu organismu, nezapomínejte ani na emoční složku vašeho těla. Bez psychické detoxikace totiž nemůže fungovat na sto procent ani sebelepší detoxikační program.
Celý článek
Jarní detox s chlorellou  Foto:
20 března 2017 07:00
Chlorella je sladkovodní řasa, která je výborná nejen pro klasické pročištění organismu, ale i jako pomocník pro jeho detoxikaci od nežádoucích virů a bakterií. Můžete ji užívat v podobě tablet nebo...
Celý článek
Jarní detox s kulinárním koučinkem  Foto:
14 března 2017 07:00
Nevíte, co si po vyčerpávající zimě dát? Jak to udělat, aby se vaše tělo rychle nastartovalo a nabralo sílu? Kulinární koučka Jana Vlková vám ukáže, kudy vede cesta k efektivnímu jarnímu detoxu.
Celý článek
První bylinky: Jarní detox roste pod okny  Foto:
3 března 2017 07:30
Ráno si rozpouštíte šumivý multivitamín, v poledne si dáte salát z předražené zeleniny a večer zobete podivné vodnaté jahody. I tak může vypadat hon na vitamíny v době, kdy je tělo opravdu potřebuje...
Celý článek
Horoskopy 2018

reklama

reklama