Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 14. 9. 2022

Blíženci 14. 9. 2022

Blíženci, lidé mohou být unaveni vaším tvrdým přístupem. To ale neznamená, že byste měli nutně změnit své způsoby nebo to, jací jste. Jen si více uvědomte, jak vaše slova působí na ostatní. Buďte připraveni na to, že když se lidé budou bránit, bude to pro ně nepříjemné. Nekopejte do lidí a nečekejte, že vám to nikdy neoplatí. Dnes vás čeká příval bojovné energie.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se vám dnes váš milovaný člověk zdá být mimořádně vášnivý, je to způsobeno dnešní vesmírnou konfigurací. Díky tomuto magickému uspořádání se z něj stane tmel ve vašich rukou a vy si můžete dělat, co se vám zlíbí. Než vám však dodají zboží, mohou také stanovit výhodný obchod. Dobře zvažte překvapení, které vás čeká. Stojí to za to, co budete muset později zaplatit?

Práce

V některé oblasti svého života nejste v rovnováze, což má negativní vliv na vaši kariéru. Zdá se, že vás nějaký druh přílišného požitkářství odvádí od toho, kde byste měli být, pokud jde o vaši práci. Podívejte se na to nyní.

Peníze

Možná jste se snažili přijít na způsob, jak získat peníze na nový podnik, a nyní je to možná možné. To je skvělá doba pro vyřízení posledních plateb, které možná budete muset provést, a zároveň pro hledání způsobů, jak se spojit s možnými investory. Snaha o získání finančních prostředků by měla zahrnovat on-line a e-mailovou složku.

Zdraví

Díky dnešní planetární aktivitě v sobě cítíte boj  to, co chcete, se liší od toho, co potřebujete. Pokud se rozhodnete plout nad malichernými hádkami, které se čas od času objevují ve vašich vztazích, bude pro vás ještě náročnější vypořádat se s touto energií uvnitř sebe. Neignorujte napětí, které vzniká mezi vaším vyšším já a vašimi lidskými touhami. Vyzbrojte se na jeho zvládání pořádnou dávkou aerobního cvičení.

Přečtěte si také