Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Blíženců. Ve vztahu přijde osudová spravedlnost

Blíženci 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Blíženců? Přinese vám osudovou spravedlnost ve vašem vztahu a ve vašich citech. Vše se bude odvíjet podle toho, jak to určuje osud, takže se tomu nevyhnete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „S lehkostí opouštím minulost a důvěřuji životnímu procesu.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce je pro vás důležitá a víte, že potřebujete dělat takovou, která vás baví a naplňuje. Dohady a nepříjemnosti v práci vám nedělají dobře, a tak se budete už od začátku roku snažit milovat to, co děláte. To vám přinese víc práce a vytratí se všechny hádky a nepříjemnosti. Na jaře si vytvoříte svoji představu o práci, což vám dodá v práci stabilitu, a to nejen finanční, ale i klid na duši a harmonii. Na podzim dostanete nápad, ale budete to muset trochu změnit, jinak to nedopadne. Koncem roku přijde nová pracovní nabídka, přesně taková, jakou jste si přáli.

Peníze

Peníze vám budou na začátku roku přicházet hlavně z práce, a to bude stabilní až do letních měsíců. V létě budete hodně cestovat a změníte určitý postoj k penězům. Začnete o nich více přemýšlet. Podzim bude trochu kritický, ale nakonec s vaší vášní a energií vše zvládnete a do žádných ztrát se nedostanete. Koncem roku přijdou nějaké výdaje, ale ty nebudete muset řešit, protože vám přicházejí nové peníze, které jste nečekali. Takže stabilizujete svoji finanční situaci a uklidníte se.

Zdraví

Zlobí vás žlučník, žaludek nebo slinivka už delší dobu a po Novém roce se to ještě zhorší. Můžete mít i reflux, který vyvolá špatné polykání, a budete se děsit, co závažného to znamená. Nakonec se uklidníte, protože zjistíte, že to je opravdu od zažívání, především kvůli stresům, které jste v poslední době zažili. Problémy s tlakem přijdou v létě, buďte opatrnější. Koncem roku vás občas donutí ulehnout nějaká viróza, spíše se zažívacími potížemi. Do konce roku posilujte obranyschopnost organismu, uleví se vám.

Láska a vztahy

Na začátku roku budete hojně řešit partnerovu žárlivost. Přijdou nové začátky, ale ještě nebudou znamenat úplné uklidnění vašeho partnerství. Budete si muset vše vyjasnit a pak se může váš vztah posunout do klidnější fáze. Na jaře začnete hodně pracovat na tom, aby se mezi vámi znovu objevila láska, a to se vám nakonec podaří. V létě, pokud toužíte po potomkovi, tak by se vám to mohlo podařit. Pokud už děti máte nebo je ještě odkládáte, tak váš vztah zaznamená plodné období plné radosti. Vztah bude hodně stabilní a už ho jen tak něco nerozhodí. Na úplném konci roku se můžete znovu pohádat, ale tentokrát si řeknete, jak moc se milujete a co vás oba trápí a že už nebudete jeden druhým manipulovat. Začnete znovu.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 18. 3., 29. 6., 3. 9., 4. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: říjen

Na co si dát pozor v roce 2024:

Pracujte na svých snech a nenechte se zradit okolím ani nikým, kdo nezná váš život a kdo vůbec nerozumí tomu, proč ty věci tak děláte a proč jdete právě touhle cestou.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Změny, které vám osud přináší, je potřeba zvládnout s tím, že je necháte proběhnout. Nechte také partnera, aby ke svým rozhodnutím dospěl sám bez vašeho přičinění nebo manipulace.

Nepříznivý měsíc 2024: duben

Rada pro vás na rok 2024: K vytváření budoucích zkušeností nepoužívejte včerejší mentální odpad. Tvoříte nové čerstvé myšlenky a nový čerstvý život.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: mýval – vynalézavost

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 67, 71, 80, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – posun ve vašem životě, hlavně ve vztazích

Únor – návrat něčeho nebo někoho z minulosti

Březen – věci se urychlí, něco, co se dlouho táhlo, se najednou bude dít hned

Duben – hádky a nepříjemnosti, které brzo odezní

Květen – hodně práce, nebudete vědět, co dřív

Červen – uzavřete vše z minulosti jak v partnerství, tak v práci

Červenec – čeká vás měsíc plný setkávání s přáteli nebo s rodinou

Srpen – hojnost peněz, budete mít tolik peněz, že se vám na čas uleví

Září – boj, který bude úplně zbytečný a bude se týkat partnerství

Říjen – velká láska a vyznání lásky

Listopad – do života vám přichází něco nového

Prosinec – muž, který vás hluboce miluje, vám to sdělí

Přečtěte si také