zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Blíženci – Roční horoskop (2021)

Myšlenka pro rok 2021: „Odpouštím ostatním i sama sobě.“

Důležitá data pro vás na rok 2021: 2. 2., 6. 8., 23. 10., 20. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2021: září

Na co si dát pozor v roce 2021:

Pozor na přitažlivost v pracovní sféře. Pokud se v práci objeví někdo, s kým budete flirtovat, dejte si pozor na prozrazení nebo se to snažte utajit.

Co vám rok 2021 přináší:

Přinese vám pocit majetnictví k vašim životním jistotám, které budou spojené s láskou a spokojeností. Budete chtít, aby to tak zůstalo navždy.

Co je pro vás v roce 2021 nejdůležitější:

Soustřeďte se na dovolenou, pohodu a klid. Musíte občas i odpočívat. A pokud se potřebujete přestěhovat, tak to udělejte.

Nepříznivý měsíc 2021: listopad – pocit beznaděje kvůli setkání s partnerem.

Rada pro vás na rok 2021: Odpouštěním léčím svá emocionální zranění. Dotkněte se svého zranění, a pokud neucítíte bolest, odpustili jste.

Zvíře, které vám přinese štěstí v roce 2021: rys

Vaše šťastná čísla na rok 2021: 51, 63, 78, 98

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2021

Leden – přijde rychlý nástup věcí, a to hlavně v souvislosti s vašimi jistotami.

Únor – řešení na úřadech nebo jiných institucích.

Březen – někdo vás bude od něčeho odrazovat, nevěřte mu, nemyslí to s vámi dobře.

Duben – měsíc plný akcí, i vy budete hodně akční a budete mít spoustu energie.

Květen – v tomto měsíci něco ukončíte, a to impulzivně a bez promyšlení. Pokuste se to ale nedělat, ještě není ten správný čas.

Červen – přijde velká láska, zamilování a pocit štěstí.

Červenec – budete se cítit na vše sami.

Srpen – budete před něčím zavírat oči.

Září – měsíc plný hojnosti, budete dostávat vše, co potřebujete.

Říjen – měsíc plný rozhodování, které vám půjde jen stěží.

Listopad – zažijete pocit beznaděje kvůli setkání s partnerem.

Prosinec – s něčím nebo někým se rozejdete, nejspíše s partnerem.

Vztahy

Na začátku roku budete cítit beznaděj a nebude vám úplně dobře. Budete chtít odjet na dovolenou nebo někam s partnerem a nepůjde to. Buď budete sami, nebo on nebude chtít. To se však poměrně náhle změní. Najde se člověk, který vás bude tlačit k tomu, abyste konečně se svojí situací něco udělali. Protože budete chtít jistoty, chvíli se budete rozhodovat. Nakonec se ale zamilujete, pravděpodobně do člověka, kterého znáte z minulosti. Společně překonáte všechny překážky a budete zažívat spoustu lásky a pochopení. Zadaní mohou obnovit vztah doma, na konci roku se ale budou rozhodovat mezi dvěma možnostmi. Objeví se totiž někdo nový.

Práce

Hned na začátku roku se zamilujete do své práce a budete se snažit ji dělat co nejlépe, protože vás bude naplňovat a obohacovat. Dokonce můžete projít i kurzem nebo školením. V létě nebudete chtít nic řešit a budete před vším zavírat oči. Vzhledem k tomu, že ještě nebude ten správný čas na řešení, uděláte dobře. Koncem roku se vám splní sen nebo přání, které máte v souvislosti s prací, takže si budete užívat klidu a pohody a nebude vás nic trápit.

Peníze

Začátek roku bude v souvislosti s vaší finanční stránkou naprosto v pohodě, protože budete mít hojnost všeho, hlavně nových příjmů. O peníze se vlastně vůbec nebudete starat a necháte vše osudu, což bude skvělý nápad, protože se věci vyřeší za vás. Na jaře vás čeká závist spojená s vašimi financemi, protože na tom postupně budete ještě lépe a okolí vám to nebude příliš přát. Nikomu se moc nesvěřujte, předejdete tak nepříjemnostem. Na konci roku nebudete chtít nic řešit, a tak budete odpočívat. Možná by ale bylo dobré některé věci dotáhnout, uleví se vám.

Zdraví

Začátkem roku můžete mít zdravotní potíže spojené s reprodukčními orgány. U žen se mohou týkat dělohy a vaječníků, u mužů prostaty. Na jaře se přidají potíže s močovým měchýřem nebo ledvinami. Snažte se proto být co nejvíce v teple a hlavně nikde neprochladnout. Mohli byste se z toho totiž dostávat i další tři měsíce. V létě ale bude vše v pořádku. Dejte si jen pozor na kůži, občas se můžou objevit spáleniny od sluníčka nebo vyrážka.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození