Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Ryby – Měsíční horoskop (srpen 2019)

V srpnu se můžete dozvědět výraznou zprávu od vašeho partnera. Může vám oznámit, že odchází ze vztahu, nebo že má někoho jiného. Pokuste se zachovat chladnou hlavu a nic neuspěchat. Vše si dobře rozmyslete, protože se celá situace ještě může změnit.

Moudrost měsíce

„Dovoluji lásce ve svém srdci, aby vysílala signály do vnějšího světa.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Rak

S kým budete mít problémy

Ryby

Vztahy

Začátkem srpna se budete soustředit především na práci a své finance. Bude se vám dařit a budete hodně přemýšlet, jak toho využít dále. Na vztah si ani nevzpomenete a pak budete překvapena zprávou od partnera o tom, že může mít i někoho jiného.

Práce

V práci budete muset vyřešit všechny resty, co máte z minulosti, a to vás bude hodně unavovat. Už v půlce měsíce se vám uleví a budete se radovat, že vše je uzavřeno. Něco však přehlédnete, a to se vám moc nevyplatí, protože z toho může na konci měsíce být velký problém.

Peníze

Finance vám neschází a dokonce se vám v poslední době podařilo našetřit nějaké peníze navíc. Budou se vám hodit, zatím o nich před partnerem nemluvte.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Rýma. Černá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození