Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Býk – Měsíční horoskop (září 2018)

Hojnost všeho vás čeká už na začátku září a bude se vám to líbit, protože se vám začnou plnit vaše sny. Čekají vás posuny ve vztahu, a pokud jste na jeho úplném začátku, tak se posunete do další fáze a začnete spolu chodit. Ke konci září jste už zamilovaní. V zadaných vztazích otevřete novou úroveň lásky.

Moudrost měsíce

„Život je krátký na to, aby se nežil.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Váhy

Vztahy

Vztahy přinesou velké změny, a to hned na začátku září. Partner se bude snažit na vztahu pracovat a také váš sexuální život se podstatně zlepší. Flirt a jiskření vám nebude v půlce měsíce chybět. Na konci září si uvědomíte některé důležité aspekty vašeho vztahu, jimiž jsou skvělá komunikace, přitažlivost a stabilita.

Práce

V práci budete úžasná a skvělá pracovnice. Dokonce na vás okolí začne žárlit. Podaří se vám dokončit všechny rozpracované projekty a stanete se hvězdou v zaměstnání. Bude vás to však stát hodně úsilí a práce a žádný odpočinek. Někdo z nadřízených vám však přijde poděkovat.

Peníze

V oblasti peněz vám na začátku měsíce nebude nic scházet. Následně však začnete chodit na schůzky a večeře, což pro vás bude určité vydání, ale zvládnete ho.

Oslabený orgán a léčivé barvy

dutiny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození