Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Býk – Měsíční horoskop (srpen 2018)

Z počátku se budete cítit jako ve vězení, nebo budete mít pocit, že před vámi je skála a za vámi propast. Budete také navazovat na minulost, a to přímo na někoho z minulosti, kdy jste něco cítila. Vztah budete chtít posunout, ale bude to pro vás boj. Odměnou však bude splněné přání.

Moudrost měsíce

„Jsem stále krásnější.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Kozoroh

S kým budete mít problémy

Beran

Vztahy

Splněné přání bude pro vás váš partner, nebo někdo, koho jste v minulosti už potkala a teď si uvědomíte, že vás ten člověk opravdu zajímá. Rozhodnete se pro změnu, a to vám přinese nové začátky a lásku z minulosti. Vše bude tak, jak být má, nemusíte se ničeho obávat.

Práce

V práci vás čeká zásadní posun, a to do nějaké pozice, kde byste mohla uplatnit svoji dominanci. Nebo vás mohou v práci povýšit či pochválit s příslibem posunu. Budete z toho mít nesmírnou radost a čeká vás dokonce i dovolená nebo odpočinek, který bude zasloužený!!

Peníze

Měla jste nějaké výdaje, tak budete muset hodně promýšlet, co s vašimi financemi. Nějaké překážky tam budou, ale zvládnete to.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Klouby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození