Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Býk – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Už na začátku měsíce se budete rozhodovat a zavírat oči před tím, co budete muset řešit. Poté se srovnáte a vše bude nadějné a zažijete skvělý sex a stabilitu. Ke konci měsíce můžete i otěhotnět, pokud si plánujete dítě, nebo budete zažívat plodné období plné jistoty a navazování na minulost a její uzavření. Koncem měsíce ukončíte impulzivně hádky a nepříjemnosti a vše uzavřete.

Moudrost měsíce

„Naše představy vždy buď něco připustí, nebo překazí.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Váhy

S kým budete mít problémy

Vodnář

Vztahy

Zavírání očí před problémy na začátku měsíce vám moc nepomůže, budete muset překonat překážky a vše vyřešit. Pak vás čeká úžasný sex, ale také uvědomění si, že jste v závislém vztahu, kde cítíte jistoty. Koncem měsíce vás čekají akce a navazování na to hezké z minulosti.

Práce

Hned na začátku měsíce prožijete v práci velkou lásku a možnost nového vztahu, což nebudete řešit a budete dělat, že to nevidíte. Váš kolega však bude řešit i rozchod doma a o tom vás bude informovat. V půlce měsíce uzavřete minulost a začnete řešit současnost. Na konci měsíce vám bude někdo závidět, protože se budete rozhodovat.

Peníze

Na začátku srpna se vše urychlí, ale nebude se nic řešit. Poté přijde řešení mezi vámi a partnerem a bude to především vaše rozhodování. Koncem měsíce si to partner bude promýšlet a na konci můžete něco získat.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Hlava. Fialová.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození