Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Kozoroh – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Na začátku srpna uzavřete minulost a začnete se konečně zabývat současností a budoucností. Pak si užijete dovolenou a pohodu. Váš partner bude v druhé půlce měsíce přemýšlet o tom, že se cítí být sám a bude na vás žárlit a manipulovat vás. Bude se tvářit, že je vše stabilní a bude dělat, že se nic neděje. Koncem měsíce vám vyzná lásku a můžete spolu prožít nové začátky a on pro vás bude stabilní a dominantní partner.

Moudrost měsíce

„Všechno je energie. Síla myšlenek je ryzí energie.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Blíženci

Vztahy

Váš partner bude na začátku měsíce o všem přemýšlet, a hlavně bude řešit, jak překonat překážky. Pozor na určitou manipulaci z jeho strany, kterou možná ani nepoznáte. Na konci měsíce půjdete na schůzku nebo večeři a tam vám řekne, že se cítí osamocený. A že chce být víc s vámi.

Práce

Na začátku srpna budete překonávat překážky a dokončovat rozjednané věci a rozhodovat se. Pak se setkáte se zamilovaným mužem. V půlce měsíce vás čekají ztráty spojené s tím, že něco začnete, ale následně hned skončíte. Pak dostanete nějaké zprávy, proč se to stalo. Koncem měsíce budete do své práce zamilovaná.

Peníze

Začátkem měsíce vás čekají nové příjmy, ale i možné deprese, což se hned změní a budete mít plodné období, do kterého se zamilujete. Poté mohou přijít ztráty kvůli nějaké cestě. Na konci měsíce zas přijdou hádky kvůli vašemu partnerovi, že neřeší minulost.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Krev. Červená.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození