Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Kozoroh – Měsíční horoskop (únor 2019)

Čekají vás nové vášnivé začátky plné vášně a sexu a možnosti otěhotnět. Také se odhalí nějaké tajemství. Ke konci měsíce si váš partner něco začne promýšlet a bude vás trochu manipulovat prostřednictvím sexu nebo flirtování. Vše je však pouze iluze a jeho hra.

Moudrost měsíce

„Jsem tvůrcem svého života.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Zavíráte oči před nějakým problémem, který je nutné řešit už delší dobu. Přemýšlejte nad tím, čeho by se to mohlo týkat, a problém vyřešte. Pak máte přízeň osudu ve všech vztahových záležitostech a na konci měsíce vás čeká velká láska a zamilování.

Práce

Někdo vás v práci manipuluje a vy se necháte. Snažte se více nad tím přemýšlet a z té manipulace se vymanit, není pro vás prospěšná. V půlce měsíce se objeví i někdo, kdo vám bude závidět vaši práci, a ten člověk to s vámi nemyslí dobře. Na konci měsíce se vše srovná.

Peníze

Na začátku měsíce budete pracovat na vydělávání peněz a následně si užijete finance z minulosti. Konec měsíce vás posune do lepších financí.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Kolena, hnědá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození