Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Kozoroha. Čekají ho důležitá rozhodnutí

Kozoroh 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Kozoroha? Budete se muset rozhodnout a nebude to lehké. Docela dlouhou dobu budete bojovat s tím, abyste nastavili konečně ve svém životě nějaké jistoty a zázemí.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Každý problém má své řešení.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na počátku roku asi poprvé v životě nebudete dávat práci na první místo, protože se bláznivě zamilujete. Je možné, že partnera najdete v práci, každopádně s ním budete trávit veškerý volný čas. Možná i ten pracovní. Pokud chcete rodinu, tak je na to na jaře ten nejvhodnější čas. Pokud už rodinu máte nebo se ji nechystáte zakládat, tak aspoň v práci budete velice plodní. Na podzim dostanete rychlou pracovní nabídku, ale budete nuceni se také rychle rozhodnout. Někdo s vámi bude manipulovat, nenechejte se zatlačit do kouta a dejte si na vše čas. Koncem roku začnete dotahovat všechny projekty do zdárného konce a bude vás to nesmírně bavit.

Peníze

Na začátku roku se vám peníze jen pohrnou. Získáte velké finanční ohodnocení nebo můžete vyhrát v loterii. Každopádně vás čekají velké finance a spokojenost. Tím pádem zažijete i velkou finanční stabilitu a peníze vás vůbec nebudou zajímat celé jarní období. Na podzim se situace nijak nezmění, jen budete více pracovat a tím vydělávat víc peněz. Koncem roku půjdete vše uložit na nějaké spořicí účty nebo do investic a uvědomíte si, že jste po dlouhé době se svými financemi spokojeni.

Zdraví

Osud vás bude mít od začátku roku pod dohledem a bude vás chránit. Neznamená to, že můžete riskovat, ale to, že se ze všech potíží dostanete a zachováte si pevné zdraví. Na jaře mohou ženy trápit reprodukční orgány a u mužů to může být prostata. V létě si dávejte pozor na úrazy, hrozila by vám i operace. Budete mít také nedostatek vitamínů a minerálů, je potřeba je doplnit. Na konci roku buďte obezřetní v souvislosti s jídlem, mohlo by vás potrápit zažívání nebo žlučník a bylo by to na dlouhé léčení. Může se ozvat i něco chronického.

Láska a vztahy

Začátkem roku budete tak bláznivě zamilovaní, že neuvidíte nic jiného. Bude to láska jak z románu a možná začnete přemýšlet o zasnoubení nebo svatbě. Prostě jste potkali toho pravého/pravou a už se nikdy nechcete odloučit. Dokonce omezíte i své sportovní aktivity, jako je běhání v parku, vynecháte posezení s přáteli a budete se věnovat pouze své lásce. Jaro přináší nové zážitky a nové aktivity a váš vztah se bude vyvíjet tím správným směrem. Budete doslova magicky nabití energií lásky. Podzim přinese sklizeň vašeho vztahu a budete opravdu spokojení a šťastní. Na konci roku přijde pocit beznaděje, protože budete muset být v práci od rána do večera a doma se moc neukážete. Nebojte, vše se zase srovná.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 14. 2., 29. 6., 4. 11., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: květen

Na co si dát pozor v roce 2024:

Dejte si pozor na impulzivnost a náhlé ukončení vztahu. Mohlo by vás to mrzet a pak už by nebyla cesta zpátky. Raději si vše vždy dobře promyslete, než budete reagovat.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Budete hodně pracovat a nebudete umět odpočívat. A tak se občas dostanete do pocitu beznaděje, protože pro vás je práce stále jedna z nejdůležitějších životních priorit.

Nepříznivý měsíc 2024: září

Rada pro vás na rok 2024: Vytváříme si zvyky a problémy, abychom naplnili své potřeby. Nalézáme proto pozitivní způsoby, jak naplnit své potřeby. A díky tomu můžeme uvolnit a opustit své problémy.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: žirafa – předvídání

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 25, 31, 71, 74

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – pozor na přehnanou žárlivost, mohla by vám přinést komplikace

Únor – někdo s vámi bude manipulovat a nutit vás vymýšlet věci, které s vámi nesouzní

Březen – čeká vás velké rozhodování v oblasti, kde už delší dobu zažíváte stagnaci

Duben – splní se vám dlouhodobý sen, a to ať je jakýkoliv

Květen – nové začátky, možnost těhotenství, úžasný vztah plný vášně a sexu

Červen – řešení úředních věcí, návštěvy bank nebo institucí

Červenec – budete odkrývat různá tajemství o sobě i okolí

Srpen – láska pohoda a zamilovanost

Září – měsíc plný beznaděje kvůli důležitým setkáním

Říjen – zasloužený odpočinek

Listopad – překonávání překážek týkajících se vztahů a lásky

Prosinec – určování si nových priorit

Přečtěte si také