Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Panny. Přináší lásku ve vztahu a trpělivost

Panna 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Panny? Přináší vám velké rozhodování týkající se především lásky a trpělivosti. Naučíte se přestat věci tlačit dopředu, když na ně není správný čas.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Vždy mám právo volby.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

V prvních měsících nového roku budete v práci plni nadšení a v očekávání dalších úžasných dní. Práce vás bude opravdu bavit a budete věřit, že se to už nezmění. Vaše práce bude pro vás větším zázemím, než kdy byla, a konečně v ní uvidíte smysl. Na jaře to bude stále plné radosti, i když občas začnete mít nějaké výhrady, ale ty najednou zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. V práci můžete i flirtovat anebo se zamilovat. Na podzim budete trochu manipulovat s časem, protože budete mít možnost dělat projekt snů, ale budete zavázáni jinde, a tak budete řešit, jak to udělat. Nakonec to přestanete řešit a budete s radostí pracovat. Jenže koncem roku se situace bude opakovat a vy se budete muset rozmyslet, kterou cestou se vydat. Zvolíte správně.

Peníze

Peníze vám začátkem roku vůbec chybět nebudou, naopak přijde hojnost a plodnost financí a vy si budete užívat to, jak k vám finance proudí a vůbec o nich nemusíte přemýšlet. Stane se z vás stabilní, finančně zajištěný člověk a svoji finanční stabilitu si budete užívat. Na jaře začnete dokonce přemýšlet nad tím, kam peníze investovat nebo kde si je uložit. Což bude dobrý nápad, protože v podzimních měsících vás čeká nový přísun peněz, které budou opravdu dost velké. Může se jednat i o výhru, nebo se vám v životě objeví větší obnos peněz. Koncem roku budete v naprosté finanční stabilitě a pohodě a uvědomíte si, že tohle je pro vás velká úleva.

Zdraví

Pozor na nachladnutí a průdušky. V zimních měsících na to budete obzvlášť náchylní a mohlo by vás to nějaký čas pozlobit. Pokud na sebe budete opatrní, tak se uzdravíte, a pevné zdraví vám vydrží celé jaro. Budete plni života a pevného zdraví, i když někdy budete riskovat přehnaným pracovním nasazením. V létě si dejte pozor na klíšťata, mohla by vám hrozit borelióza. Můžete mít i zhoršený krevní obraz nebo nějaké potíže s krví. Nic vážného to však nebude a konec roku bude ve zdravotní pohodě. Jediné, co se může ozvat, budou klouby, které přetížíte stěhováním nebo sportem.

Láska a vztahy

To, co vás opravdu obohacuje a co váš život staví do roviny úspěchu, je láska. Na začátku roku budete bláznivě zamilovaní a budete si to užívat. Láska prostoupí celé první zimní chmurné měsíce a vy budete mít v zimě doma léto. Na jaře se vám trochu přitíží, protože se budete cítit hodně osamoceně. Dojde vám, že je nutné některé věci s partnerem začít řešit a bude to především o prioritách. Budete občas v beznaději, protože s partnerem chcete trávit víc času. Přes sex a trochu manipulace to v letních měsících zvládnete a rozhodnete se, že něco změníte, což vám přinese stabilitu. Na konci roku něco můžete opustit, abyste vašemu vztahu dali větší stabilitu a klid, a osud vám přinese nové začátky.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 23. 6., 30. 8., 3. 9., 4.11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: leden

Na co si dát pozor v roce 2024:

Možná se budete kvůli vašemu partnerství a lásce stěhovat. Jediné, co by vám mohlo trochu pokazit plány, je vaše nerealistické očekávání. Některé věci se otevřou a skrytá tajemství odhalí.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Budete hodně lpět na práci a ta vám bude přinášet výsledky a radost. Čekají vás nové zážitky, nové příležitosti a nová láska nebo něco nového a láskyplného ve vašem vztahu. A ukončíte beznaděj, která vás sužovala v partnerství v minulosti.

Nepříznivý měsíc 2024: červenec

Rada pro vás na rok 2024: Je snadné změnit myšlenku nebo vzorec chování, pokud opravdu věříte, že to jde.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: losos – odhodlání

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 8, 69, 92, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – velká láska s vaším vysněným partnerem a vyříkání si všeho, co vás tíží

Únor – odrazování se od konfliktu v lásce díky kritice partnera

Březen – beznaděj týkající se dlouho neřešených věcí

Duben – nové začátky, výhra, nová práce, úspěch

Květen – hodně práce a zdokonalování se v ní

Červen – stabilita ve všech životních rovinách

Červenec – pocit osamocení, který vede k akcím a řešením

Srpen – nové začátky, těhotenství, láskyplný vztah

Září – rozhodování se o tom, jak se zachovat, a zbavování se majetnických sklonů

Říjen – měsíc plný úžasného sexu a vášně

Listopad – řešení jistot ve financích, splněný sen a posun ve všech rovinách

Prosinec – uklidnění všech konfliktů a stabilita

Přečtěte si také