Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Lev – Roční horoskop (2019)

Myšlenka pro rok 2019: „Energie vždy následuje naši pozornost.“

Důležitá data pro vás na rok 2019: 10. 1., 7. 6., 3. 8., 6. 9.

Váš šťastný měsíc pro rok 2019: únor

Nepříznivý měsíc 2019: srpen

Na co si máte dát pozor v roce 2019:

Dejte si především pozor na své EGO, ono by vám mohlo způsobit zbytečné starosti. Impulzivní ukončení a hádky nikdy nic dobrého nepřinesly, chce to víc trpělivosti a vše bude v pořádku.

Co vám rok 2019 přináší:

Přinese vám na jednu stranu pohodu, klid, štěstí a spokojenost, ale také určitou beznaděj, pokud nebudete chtít řešit problémy a budete před nimi zavírat oči jen proto, abyste měli klid. Postavte se sami za sebe, i když to někdy přinese konflikt.

Rada pro vás na rok 2019: Pracuji velmi rád/a, nabíjí mě to energií.

Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): ametyst

Vaše šťastná čísla na rok 2019: 30, 45, 67, 92

Klíčové slovo na rok 2019: peníze

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019:

Leden – něco, nebo někdo vás bude velice silně přitahovat, ale dejte si pozor, abyste za to nezaplatili svým štěstím.

Únor – hojnost všeho, co si můžete jen přát. Užijte si ten hezký měsíc, ani láska se vám nebude vyhýbat.

Březen – navazujete na to láskyplné z minulosti a prožíváte hezké dny plné lásky a štěstí.

Duben – budete se snažit někoho zmanipulovat a nejspíš to bude váš partner. Vše však bude ve jménu lásky.

Květen – jste zamilovaní a přemýšlíte o stěhování, nebo o nějakých přesunech, které budou souviset s minulostí, aby byl doma klid a pohoda.

Červen – budete nespokojeni, ale na druhou stranu budete sami sebe odrazovat od samoty a vymyslíte nový plán a změnu.

Červenec – přichází konflikt a budete mluvit i o rozchodu. Dobře si vše promyslete.

Srpen – měsíc, kdy něco, nebo někoho opustíte. Je možné, že budete chtít mít s partnerem dítě, on nebude souhlasit a vy se rozhodnete raději odejít.

Září – impulzivně se rozhodnete zavřít vše, co bylo. Zbavit se lásky a všech souvislostí.

Říjen – uzavíráte minulost a obracíte se do budoucnosti.

Listopad – váš partner se snaží navázat na jistoty, které jste spolu měli, ale vy před tím zavíráte oči.

Prosinec – přicházejí vám nějaké zprávy, které vás budou velice rozčilovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vztahy

Hned v lednu budete prožívat ztráty spojené s láskou a vztahy. Věci nepůjdou tak, jak byste si přáli, a budete vnitřně bojovat sami se sebou. O všem budete hodně přemýšlet a analyzovat. Především vám bude vadit, že se s partnerem tolik neuvidíte. Pokud nemáte partnera, tak budete vymýšlet plán, jak ho potkat. Přesto prožijete dny plné lásky. Jaro přináší uzavření starých záležitostí a budete začínat něco nového. Občas se od toho budete odrazovat a nebudete chtít některé věci vidět tak, jak skutečně jsou. V létě budete mít vedle sebe partnera, který je sice velice aktivní, ale vám ta aktivita začne trochu vadit, protože budete mít pocit, že občas dává přednost jiným věcem před vámi. Budete mít velkou lásku, krásný vztah, ale budete se občas prostě cítit osamoceně. Na podzim a ke konci roku něco impulzivně ukončíte, možná se s někým i rozejdete.

Práce

Začátkem roku budete nechávat věci plynout a nebudete svoji práci řešit. Uvědomíte si, že jsou pro vás důležité jiné priority, a tak soustředíte svoji pozornost jinam. Prací se nebudete vůbec trápit. Na jaře přijde velká změna, kterou si zvolíte vy sami, protože už nebudete chtít zavírat oči před něčím, co vás trápí delší dobu. Musíte si však uvědomit, co opravdu chcete, a ono se vám to podaří. Možná budete mít trochu problémy s úřady a jinými institucemi, ale vše je dočasné. V létě budete intenzivně pracovat a nebudete vědět, co udělat dříve. Koncem roku budete na vše sami, a tak budete více unaveni. Je čas více odpočívat, tak si zajeďte třeba na podzimní dovolenou.

Peníze

Hned na začátku roku budete přemýšlet nad tím, že jste na vše sami a že z toho už jste unaveni. Budete mít totiž nějaké náhlé výdaje, které vám trochu přehází vaše plány. Vše zvládnete, ale nebude to úplně lehké. Na jaře se situace více stabilizuje a vy budete mít nějaký nový přísun financí, nebo skvělý nápad, jak peníze získat. Což v letním období zúročíte, protože to si budete svoji finanční situaci doslova užívat. Budete mít dostatek peněz a můžete odjet i na dovolenou, nebo si koupit to, co jste si chtěli koupit na začátku roku. Konec roku bude trochu o překonávání překážek v souvislosti s vašimi financemi, ale vše zvládnete.

Zdraví

Po bujarých oslavách na Nový rok vás ještě může bolet hlava, ale tyto problémy vás bohužel budou pronásledovat celý začátek roku. Mohou přijít i migrény spojené se stresem a krční páteří. Najděte si správné cviky a můžete tomu předejít. Následně vám na jaře budou chybět minerály a vitamíny a také můžete mít zhoršený krevní obraz. Chtělo by to doplnit více ovoce a zeleniny a také sluníčka. Podzim bude spojen pouze s nízkým tlakem, a tak často pocítíte zimu, ale nic závažného vám nehrozí. Dokonce na konci roku zažijete uzdravení a bude se vám zdravotně dařit.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození