Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Lva. Uzavře minulost a přijde láska

Lev 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Lva? Budou se kolem vás motat možní partneři a vy si budete vybírat, ale budete to dobře promýšlet. Navíc potřebujete i nějaké finanční zázemí. Takže ten, co ho mít nebude, nemá šanci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Měním myšlenky.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku si budete užívat klid, pohodu a harmonii po náročném loňském roce a budete naprosto v klidu. Žádná práce vás nezaskočí a najdete si ve všem klid sami pro sebe. Nějaký projekt, který už dlouho realizujete, se najednou zrychlí a vy budete mít z práce obrovskou radost a doslova se do ní zamilujete. Práce pro vás bude i vaším koníčkem celé léto až do podzimu. Budete nadšeni a radostní z toho, jak vám vše jde podle plánu a jak skvěle se vám daří. Koncem roku se rozhodnete odjet někam si odpočinout, a to buď s partnerem, nebo rodinou.

Peníze

V začátcích nového roku budete mít tolik peněz, že o nich vůbec nebudete muset přemýšlet. Doslova se vám podaří aktivovat finanční hojnost, což vám přinese pocit uspokojení a klidu. Nebude tomu jinak ani na jaře a v létě. Stále budete sklízet plody svého úsilí v podobě finanční stability a klidu ohledně financí. Podzim bude už náročnější a čekají vás určité překážky ve financích, budete s penězi i manipulovat, a dokonce vás čekají nečekané výdaje. Koncem roku si uvědomíte, že lpíte na věcech, které nejsou důležité, a uklidníte se. Vaše finance se opět srovnají.

Zdraví

Po náročných svátcích a novém roce si musíte dát trochu detoxu, protože vás může bolet slinivka nebo žlučník. Mohou přijít i zažívací potíže, a tak postačí pít mátový čaj a odlehčit stravu. Možná vám neuškodí dát si měsíc bez alkoholu a s minimem masa. Na jaře si dejte pozor na záněty. Pokud budete unavení, je dobré si dojít k lékaři a zjistit, zda nemáte zánět v těle. Nic hlavně nepřecházejte. Na podzim se ozvou kolena nebo klouby a pozor na začínající revmatismus, měli byste se více šetřit, a to i u sportu. Na závěr roku se snažte být hodně v teple, protože se mohou ozvat dutiny, a to by vám moc radosti do života nepřineslo.

Láska a vztahy

V novém roce budete mít hodně možností mít vztah nebo ho zlepšit, ale vypadá to, že vy si těch nových příležitostí vůbec nebudete všímat nebo prostě zavřete nové možnosti do škatulky nepodstatné a nezajímavé. Už v lednu se ve vašem životě objeví někdo zajímavý, ale vy ho odmítnete, a i jeho nabídky přes zprávy vám přijdou nezajímavé. Vše se může opakovat i v jarních měsících, ale opět bude situace podobná a vy vše ukončíte ještě předtím, než vůbec bude šance něco vám nabídnout. Na podzim se ve vašem životě objeví dominantní a zajímavý muž a mohl by chtít vám nabídnout společné stěhování, ale vy mu vysvětlíte, že tohle vás opravdu nezajímá. V úplném závěru roku budete přemýšlet, zda zůstat sami, nebo si nějakého partnera do života nakonec pustit.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 1. 4., 24. 7., 24. 9., 24. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: září

Na co si dát pozor v roce 2024:

Odpočíváte od lásky a nechcete žádnou do svého života vpustit a myslíte si, že jste to celé uzavřeli a už to není potřeba řešit. Jenže se pletete. Láska přijde sama a vy to neovlivníte. Tudíž je zbytečné chtít kontrolovat svůj život.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Dokážete se pohádat s každým, kdo vám bude něco nutit, ale také kdo bude narušovat vaši domácí jistotu a vaši rodinu. S tím uděláte rázný konec. Uzavřete minulost a začnete něco nového.

Nepříznivý měsíc 2024: červenec

Rada pro vás na rok 2024: Myšlenky, které si právě teď volíte a kterým věříte, vytvářejí vaši budoucnost. Tyto myšlenky utvářejí vaše zkušenosti pro zítřek, příští týden, příští rok.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: klokan – buďte vděční

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 15, 67, 78, 88

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – budete překonávat překážky týkající se vaší práce a nějakých iluzorních věcí

Únor – někdo se bude snažit manipulovat s vašimi jistotami, protože bude žárlit nebo vám závidět

Březen – přichází sklizeň všech plodů

Duben – budete hodně pracovat

Květen – odmítnete se setkat s někým z minulosti nebo odmítnete jet na místa z minulosti

Červen – vše vám půjde od ruky, budete přímo čarovat

Červenec – čeká vás vyloženě boj s vaší prací, budete jí mít tolik, že nebudete vědět, co dřív

Srpen – máte dva nápadníky a bude nutné se rozhodnout

Září – čeká vás velká finanční stabilita

Říjen – i když se vám to nebude moc líbit, přicházejí vám do života nové věci, lidé, vztahy

Listopad – změníte svůj vztah k mužům

Prosinec – velké štěstí, osudová láska, splněný sen

Přečtěte si také