Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Střelec – Měsíční horoskop (srpen 2019)

V srpnu budete řešit především odpočinek, protože potřebujete už delší dobu odpočívat. Přestože jste už krátkou dovolenou měla, vzhledem k vašemu pracovnímu nasazení nestačila. Jste podrážděná, a tak si můžete ke konci měsíce způsobit i problémy v práci. Pokuste se více odpočívat a třeba jen lenošit, nemusíte mít víkend vždy aktivní.

Moudrost měsíce

„Já jsem tvořivá síla svého života“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Kozoroh

S kým budete mít problémy

Lev

Vztahy

Už delší dobu tušíte, že ve vašem vztahu to není v pořádku. Nemáte však ráda změny, a tak jste se snažila před vším zavřít oči. Teď se vám to může vrátit v podobě odchodu partnera, nebo se dozvíte nějakou negativní zprávu.

Práce

V práci se vám začátkem měsíce něco změní. Pochopíte, že základy, na kterých máte postavenou vaši práci, jsou nefunkční a musí se změnit. To vám do života přinese klid a pohodu a také úspěch. Na konci měsíce vás čeká nová práce nebo nový, velice zajímavý projekt.

Peníze

V oblasti peněz se vám daří v poslední době splnit všechny závazky a dokonce i nějaké peníze si uložit. Neutrácejte peníze, budete je potřebovat v září na dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Angína. Modrá.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození