Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Střelec – Měsíční horoskop (srpen 2018)

Hned na začátku měsíce budete prožívat ztráty a nějaké potíže se vám budou stále plést do cesty. Budete s tím obstojně bojovat a s vaší tvrdou povahou to zvládnete tak skvěle, že na konci měsíce už bude vše v pořádku a budete prožívat spokojenost, štěstí a harmonii v rodině.

Moudrost měsíce

„Závist je špatný rádce.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Kozoroh

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Z počátku musíte překonat překážky, které jste si sama nastavila. Nebude to úplně jednoduché, ale podaří se vám je překonat a vy si od všeho odpočinete a naberete nové síly. Na konci měsíce vás čeká velký úspěch v podobě partnera, o kterém dlouho sníte.

Práce

Už na začátku měsíce budete čerpat z minulosti a bude se vám to dařit. Následně však něco impulzivně ukončíte, a to vám přinese více práce a také určité rozvinuté schopnosti dělat i jinou práci než tu, co jste tak dlouho dělala. Budete sama sebou překvapena.

Peníze

Na začátku měsíce vás bude provázet hojnost financí a nebudete nic řešit. Následně bude nutné zaplatit něco opravdu důležitého a o dost peněz přijdete, nebo je investujete.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Prsty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození