Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Střelec – Měsíční horoskop (únor 2019)

Čekají vás nové začátky plné vášně a nadšení pro život. Pokud plánujte pořídit si rodinu, je na to ten nejvhodnější měsíc. Přichází i stabilita ve finanční sféře a můžete si dovolit pořídit nějaké věci do domácnosti nebo odjet na hezkou dovolenou. V závěru měsíce se vše začne točit kolem domova a možného stěhování.

Moudrost měsíce

„Majetek by měl sloužit mně, nikoliv já jemu."

Jaké znamení vám přinese štěstí

Ryby

S kým budete mít problémy

Rak

Vztahy

V únoru budete potřebovat čas na vztahy. Možná by vám prospělo trochu si oddychnout a s partnerem odjet na menší dovolenou nebo aspoň na prodloužený víkend. V půlce měsíce se budete cítit osamocena a partner začne vše analyzovat.

Práce

Hned na začátku měsíce máte možnost dostat novou nabídku práce, která pro vás znamená zázrak nebo splněné přání. Dokonce se z toho budete tak radovat, že se vám nebude chtít ani odjet na dovolenou, s čímž budete sama v sobě bojovat. Na konci měsíce už pocítíte stabilitu v práci a spokojenost.

Peníze

Máte už na začátku měsíce aktivity, které vám přinesou nový příjem a nové možnosti. Jen nechcete něco řešit a zavíráte před tím oči.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Angína, béžová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození