Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Vodnář – Měsíční horoskop (únor 2019)

Začátkem měsíce budete řešit něčí závist nebo žárlivost a dost vás to naštve. Budete mít sice dostatek sil to vyřešit, ale občas spadnete až do beznaděje. Nakonec si vše vyříkáte a uzavřete to. V půlce měsíce budete řešit hlavně důležité věci a to vám přinese neklid, ale zase velkou produktivitu práce. Konec měsíce vypadá skvěle a nadějně.

Moudrost měsíce

„Vytvářím si život, který bych ráda prožívala.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Střelec

Vztahy

Začátkem měsíce podniknete nějaké přesuny, možná stěhování, a týká se to lásky a uzavření minulosti. Následně začnete bojovat s partnerem, který k vám je studený a má odstup. Dá vám pocit ztrát a vy budete žárlit. Koncem měsíce se vám podaří navázat na minulost a začnete jednat. Konečně do toho skočíte a uděláte změny, které přinesou nové začátky a začátky nové lásky.

Práce

Na začátku měsíce vás ovládne pocit, že vše je iluze a vy se musíte někam přesunout a uzavřít minulost. Uvědomíte si, že jste závislá na něčem, co už je nefunkční, a nevíte, zda to chcete. Na konci měsíce něco uzavřete a budete vyvíjet aktivitu, což přinese boj a konflikt. Nakonec i radost nebo lásku.

Peníze

Kolem financí nebudete v únoru vůbec nic řešit. Uvědomíte si, že vám peníze proudí tak, jak potřebujete.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Oči, modrá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození