Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Vodnáře. Může si splnit spoustu snů

Vodnář 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Vodnáře? V životě se vám objeví muž, který bude hodně analytický a který může mnoho věcí ve vašem životě změnit, a dokonce něco rychle ukončit, což by měly být boje a velké překážky.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „V mém světě je bezpečné milovat.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Jistota práce vás bude doprovázet celý začátek roku a řeknete si, že konečně máte klid od obav o práci. Navíc vás práce bude nesmírně bavit a naplňovat. Budete mít spousty energie zvládat další nové projekty nebo nové možnosti, které se v jarním období v práci objeví. V létě se ještě víc ztotožníte s tím, že tohle je konečně vaše práce snů, a budete nadšení z toho, že ji máte. Sice bude práce hodně, ale vy si vůbec nebudete uvědomovat, že pracujete. Bude to takový váš koníček. A stejně tak zakončíte rok s tím, že svoji práci milujete a nechcete ji měnit. Jen už někdy začnete přemýšlet nad tím, že trocha odpočinku by se hodila.

Peníze

O finanční stránku se vůbec nebudete muset starat, a to už od prvních lednových dnů. Dokonce se urychlí nějaký proces odměn nebo přijdou nečekané peníze. Budete mít velkou radost a peníze budou plynout v hojnosti, která bude i pro vás velice překvapivá. Vše je spojeno s vaší prací, žádné výhry ani objevení pokladu vás nečekají, jen snadno vydělané peníze. Což oceníte, protože to pro vás budou stabilní příjmy. V letních měsících budete cestovat a užívat si finanční svobody, takže si koupíte to, co jste si dlouho nemohli dovolit. Přinese vám to i hodně energie a radosti do života. Koncem roku vás čeká nějaké rozhodování týkající se financí, budete k sobě trochu kritičtí, že nevíte, jak se rozhodnout, ale nakonec vše zvládnete.

Zdraví

Pokud nechodíte na kontroly štítné žlázy, tak na začátku roku by to možná chtělo zkontrolovat, protože se vám můžou rozházet hodnoty, které způsobí nerovnováha štítné žlázy. Do jídla přidejte víc ryb nebo začněte brát omega-3 kyseliny. Potřebujete totiž posílit i imunitní systém. Bolest hlavy na jaře mohou způsobit nedoléčené dutiny, tak si dojděte na rentgen. V létě si dávejte pozor na spálení od slunce, protože se vám může zhoršit kůže anebo budete citlivější na slunce či jiné změny. Koncem roku si dejte pozor na záněty, pokud budete unaveni, nechte si zkontrolovat sedimentaci. V úplném závěru roku vás může postihnout nespavost pramenící z přepracovanosti a trochy nervového rozrušení z rodiny.

Láska a vztahy

V partnerství se rozhodnete v jarních měsících uzavřít minulost a už se k ní nevracet. Přijde vám, že jste to dělali dlouho a že vás to stahovalo k negativním myšlenkám. Překonáte všechny překážky, které se před vámi v letních měsících objeví a budou vás zatěžovat. Nebude to úplně jednoduché, ale vy se s tím díky velké energii vypořádáte skvěle. Na podzim vás čeká důležité setkání, které ovlivní celý závěr roku. Máte pořád tolik energie, že všechny záležitosti, které bude nutno vyřešit, se vám podaří uzavřít v co nejkratší době. Na konci roku můžete odjet na kratší dovolenou a váš partner může žárlit. Důležité je si to s ním vyříkat a nenechat to jen tak viset mezi vámi. Jeho kritika totiž ve vás může otevřít bojové nastavení, ale to zkuste vydýchat a osud vám přinese klid a jistotu.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 1. 1., 5. 6., 30. 10., 29. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: duben

Na co si dát pozor v roce 2024:

Dejte si pozor především na žárlivost, a to jak partnerovu, tak vaši. Mohli byste se zamotat do nerovných bojů a velkých komplikací. Pokud se srovnáte, čeká vás velká láska a klid od všech problémů.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Hodně důležitá pro vás bude finanční stabilita. Uvědomíte si, že díky penězům, které vám budou proudit, získáte větší svobodu a klid a splníte si spousty snů, o kterých jste nedoufali, že se někdy naplní.

Nepříznivý měsíc 2024: srpen

Rada pro vás na rok 2024: Pokaždé, když meditujete nebo používáte vizualizaci jako formu léčení, spojujete se s lidmi podobného zaměření na celé planetě.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: had – rozený léčitel

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 3, 56, 83, 91

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – stagnace, nic se neděje a vše je při starém

Únor – nové začátky, nabídka práce od citlivého a empatického muže

Březen – ztráty v oblasti lásky kvůli majetnickým sklonům

Duben – velká láska, možnost zasnoubení nebo posunu v lásce

Květen – manipulace od partnera kvůli žárlivosti a lásce

Červen – velká spokojenost a skvělá dovolená

Červenec – přemýšlivá žena, která navrhuje konkrétní řešení

Srpen – konflikt a hádky, něco nevyjde, jak jste si plánovali

Září – návrat energie a plnění všech úkolů s lehkostí a radostí

Říjen – nápad, který přinese do života nové začátky

Listopad – rozhodování, které nebude úplně jednoduché

Prosinec – cestování, krátké pracovní cesty i možná dovolená

Přečtěte si také