Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Lev – Měsíční horoskop (srpen 2019)

V srpnu to bude jako na klouzačce. Jednou nahoře a podruhé dole. Už na začátku měsíce se můžete pohádat nebo zažít nějaké nepříjemnosti. Bude se to týkat nějakého tajemství a nových začátků. Pak se můžete zamilovat nebo budete s partnerem prožívat lásku a dokonce i úžasný sex. Poté se můžete zase rozejít, protože nebudete mít sílu řešit city a překonávání překážek. Na konci měsíce vám pomůže osud a opět se dáte dohromady a začnete vztah znovu.

Moudrost měsíce

„Štěstí je otázkou náhledu na život.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Váhy

S kým budete mít problémy

Ryby

Vztahy

Čeká vás měsíc plný velké lásky, kterou si budete dávat vzájemně najevo a bude vás to bavit. Čekají vás nové začátky ve vašem vztahu a uvědomíte si, že ve vašem partnerovi máte jistoty. Na konci měsíce se budete rozhodovat, zda zůstat s partnerem ve vztahu.

Práce

Od začátku měsíce budete hodně pracovat a vlastně se v práci vůbec nezastavíte. Bude to pro vás dost beznadějná situace, kterou nevíte, jak budete řešit. Pak přijde klid a pohoda a určitá stabilita. Na konci měsíce se můžete zase pohádat, nebo zažívat v práci nějaké nedorozumění.

Peníze

Budete zamilovaná do svého partnera, protože on vám bude ve všem pomáhat a přinese vám naději, že zvládnete vše, co budete chtít.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Zuby. Okrová.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození