Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Lev – Měsíční horoskop (srpen 2018)

Už na začátku srpna vás čeká stabilita a klid, který tak dlouho hledáte a který především potřebujete. Zavíráte oči před problémy, a to se nevyplácí. Pokuste se zaměřit na to, co vás dlouhodobě trápí a co potřebujete vyřešit, a to v rámci práce, protože začínáte stagnovat. Na konci měsíce se vše vyřeší a vy se budete cítit ve všech rovinách skvěle.

Moudrost měsíce

„Jsem spojena s přírodou a potřebuji ji pro svou regeneraci.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Beran

S kým budete mít problémy

Panna

Vztahy

Ve vztazích se budete rozhodovat, kterou cestou se vydáte a kde vám bude lépe. Nakonec se u vás projeví nějaké majetnické sklony, ale i to nakonec zvládnete. Osud vám ukáže, jaká cesta je ta nejlepší a pokud mu uvěříte, pochopíte, proč se vám některé věci musely stát.

Práce

Práci vám bude někdo závidět a vy si s tím nebudete vědět rady. Nenechte se však od něčeho odradit, protože můžete později litovat. Čekají vás nové začátky a nový nápad, nebo plán, což vám dá i novou motivaci. Začnete se posouvat k lepším možnostem a uleví se vám.

Peníze

Budete se rozhodovat, kam peníze investovat, a nakonec to vše zvládnete. Trochu pozor na realitu, iluze vás neposunou dále.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Zažívání
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození