Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Lev – Měsíční horoskop (prosinec 2018)

Už na začátku měsíce zažijete naději a pocit štěstí a uvědomíte si, že se věci dějí ve váš prospěch. Odložíte všechny problémy a odpočinete si. Nebudete aspoň první půlku měsíce nic řešit, prostě to necháte být. Na konci měsíce vás čekají nové začátky, začátek nového roku bude skvělý a dle vašich plánů.

Moudrost měsíce

„Miluji se taková, jaká jsem, a jsem na sebe pyšná.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Střelec

Vztahy

Nebudete chtít nic řešit, všechny problémy a řešení odložíte a řeknete si, že nemáte zapotřebí se tomu věnovat. Vše si dobře promyslíte a neuděláte žádný chybný krok, protože už dost bylo trápení. Na konci roku se s něčím rozejdete, jelikož zavíráte oči před problémy s láskou a něco vidíte iluzorně.

Práce

Od nějaké práce se budete odrazovat a vůbec se vám do ní nebude chtít. Víte, že znamená samé překážky – a je to opravdu tak a vy je budete muset překonat. Ke konci roku vás čeká něco hodně energického, nějaká vášeň spojená s prací.

Peníze

Peníze si budete majetnicky držet už na začátku prosince, ale pak začnete utrácet, protože můžete. Konec roku je o stagnaci v oblasti peněz.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Chronická nemoc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození