Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Panna – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Začátkem měsíce se budete snažit zbavit vaší závislosti a budete prožívat ztráty a náhlé ukončení vztahu s vaším partnerem. Pomůže vám k tomu osud. Bohužel vás čekají hádky a nepříjemnosti spojené s penězi a tím, že váš partner bude chtít vše srovnat. Čekají vás i deprese a překonávání překážek a na konci měsíce přijde změna. Vy se rozhodnete a půjdete do vztahu s někým, koho už dlouho milujete a s kým najdete oporu a stabilitu.

Moudrost měsíce

„Opouštím všechny své staré vzory a omezení.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Blíženci

Vztahy

Na začátku měsíce budete prožívat stabilitu a klid, ale někdo vás bude manipulovat, osud vám však pomůže. Vše vyřešíte a následně vám někdo, koho milujete, přinese klid, lásku a vy se ještě víc zamilujete. Možná pojedete na dovolenou, nebo budete prožívat pohodu a přemýšlet nad novým vztahem, kterého se budete obávat. Na konci měsíce už budete zamilovaní a možná se i přestěhujete. V každém případě se vše urychlí a vy si splníte sen ve formě partnera, kterého milujete.

Práce

Hned na začátku měsíce vás čeká úžasné období plné přitažlivosti a hravosti a poté může přijít nabídka na novou práci, nebo něco nového, co bude stabilní. A může se stát, že budete velice plodná a vytvoříte něco úžasného. Na konci měsíce možná pojedete na cestu. Pokud to bude s kolegy v práci, tak pozor na flirt.

Peníze

Na začátku měsíce budete mít pocit, že jste na vše sama, ale hned poté se odtajní nějaké tajemství a vy budete doslova zamilovaná a začne něco nového. Možná nový finanční zdroj a s ním přichází velká změna a velká radost.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Klouby. Vojenská zelená.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození