Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Panna – Měsíční horoskop (září 2018)

Hned na začátku měsíce vás čekají hádky a nepříjemnosti. Následně se vše urychlí a vy půjdete znovu do dalšího konfliktu, kterému se nevyhnete, a dokonce se můžete i s někým rozejít. Snažte se moc se nehádat a nic neřešit v momentě, kdy jste rozčílená. Pozor na partnerské závislosti.

Moudrost měsíce

„Jsem rozhodnutá změnit svůj život a riskovat.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Blíženci

Vztahy

Jste závislá na svém partnerovi, víte to a snažíte se to řešit. Moc vám to však nepůjde. Tak problém prostě odložíte. Pokud jste pohádaní, tak se budete snažit o nové začátky, navázat na minulost a celou situaci uklidnit, což se vám v půlce září podaří. Na konci měsíce se začnete odrazovat od lásky, kterou cítíte.

Práce

Práce budete mít celý měsíc dostatek, dokonce může přijít i nová nabídka, která vás učiní šťastnou. Na konci měsíce se na vás navalí tolik práce, že nebudete vědět, co dělat dřív. Možná se vám podaří odjet aspoň na prodloužený víkend nebo menší dovolenou.

Peníze

Peníze jednou mít budete, podruhé zas ne. Na začátku měsíce s tím začnete bojovat, následně přijde stabilita a poté zase beznaděj.

Oslabený orgán a léčivé barvy

zažívání
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození