Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Panna – Měsíční horoskop (říjen 2018)

Už na začátku října budete pociťovat velkou přitažlivost s někým, kdo vás zajímá už delší dobu. Přijde i velká láska a můžete se opravdu zamilovat, možná přijde i žádost o ruku. Na konci měsíce si dejte pozor na hádky a boj, protože může dojít k rozchodu, partner vás nemusí chtít, a to vás bude velice mrzet.

Moudrost měsíce

„Jsem upřímná, a to mi pomáhá.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Kozoroh

Vztahy

Velká láska přichází už na začátku měsíce. Můžete se opravdu hodně zamilovat a tomu druhému člověku propadnout. Nebudete to chtít ale řešit a budete se snažit od všech problémů odpočívat. Následně se vše zrychlí a osud vám pomůže. Čeká vás přízeň osudu a nějaká cesta, která se vám bude líbit.

Práce

Na začátku měsíce můžete dostat novou nabídku na práci, která se zatím nebude řešit. Přinese vám to však finanční stabilitu. V práci budete bojovat, nejspíše až do konce měsíce. Na konci měsíce vás čekají nějaké záležitosti kolem úřadů nebo jiných institucí.

Peníze

Kolem financí budete mít velkou radost už na začátku měsíce, pak se budete rozhodovat, kam peníze investovat, a na konci měsíce se vám zúročí.

Oslabený orgán a léčivé barvy

záda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození