Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Rak – Měsíční horoskop (srpen 2019)

Začátkem srpna budete hodně akční. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás sex, jenže poté se můžete opět pohádat. Nakonec si uvědomíte, že máte to, co jste chtěla, a uzavřete minulost. Pak nastanou nové začátky. Ke konci měsíce uděláte změnu a partner vás bude tlačit a manipulovat do stability. Na konci srpna už nebudete chtít nic řešit.

Moudrost měsíce

„Minulost je pryč, budoucnost ještě nenastala. Žiji v tomto okamžiku.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Vodnář

S kým budete mít problémy

Střelec

Vztahy

Váš partner bude už na začátku měsíce pracovat na přitažlivosti mezi vámi a bude se mu to dařit. Budete se cítit chtěná a žádaná a on na tom bude opravdu pracovat. Tím váš vztah získá na stabilitě a váš partner se bude snažit. Vy můžete být trochu odměřená, protože vám přijde, že vše je jen velká iluze. Nakonec si vše vysvětlíte a uvědomíte si, jak se věci dějí.

Práce

Hned na začátku měsíce budete hodně pracovat a budete se i hodně snažit, protože vám na tom bude hodně záležet. Půjde především o vás a vy budete plná energie a vášně. Jeden váš kolega vás bude svádět, a pokud jste zadaná, dejte si pozor na sex v práci, protože by z toho mohl už na konci měsíce vzniknout vztah. Tento muž o vás bude mít zájem.

Peníze

Máte možnost nového příjmu a můžete získat větší obnos peněz. Okolí vám to bude závidět a vám přichází stabilita.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Předloktí. Zelená.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození