Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Raka. Čekají ho překvapivé příležitosti

Rak 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Raka? V práci budete občas mít pocit beznaděje, ale je to jen krátkodobé, čekají vás překvapivé příležitosti, některé budou z minulosti, jiné budou úplně nové. Také se budete hodně setkávat s lidmi.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Vytvářím si nové systémy přesvědčení.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Hned začátek roku vám přinese práci z minulosti, kterou jste už dělali, ale budete začínat znovu. Je to práce, která vás bavila, a dokonce to nebude nic náročného a budete u toho i odpočívat. Na jaře přijde trápení spojené s manipulací s úřady a překonáváním překážek. Vše bude chtít trpělivost, nakonec vám osud dopřeje velkou radost. Na podzim vás může čekat povýšení nebo se v práci někam posunete. V závěru roku se můžete stěhovat nebo se nějak přesouvat. Pozor na konflikty s úřady, vše však zase dobře dopadne a čeká vás plodnost v práci a také dovolená.

Peníze

V začátcích nového roku si dejte pozor na podlehnutí iluzím a nerealistické požadavky. Budete si slibovat, že přijdou určité peníze, ale nakonec vše bude úplně jinak. Vy na to však brzo přijdete a změníte přístup. A to vám opravdu pomůže, protože přicházejí nové peníze, z kterých budete mít radost. Na jaře se začnete rozhodovat, co dřív zaplatíte, a to rozhodování vám přece jenom nějaký čas potrvá. Budete přemýšlet, zda si splníte sen, nebo budete peníze šetřit. Budete bojovat, aby vám hojnost peněz nadále proudila. Přes léto a podzim s penězi nebudete mít žádné problémy a čeká vás radost. Koncem roku váš partner nebude chtít řešit peníze, ale vy budete chtít, abyste je vyřešili. Přijde beznaděj, ale jen krátkodobá.

Zdraví

Viróza vás zastihne na začátku roku, bude důležité si opravdu odpočinout, protože můžete mít chronické potíže. Pokud si opravdu dáte oddych a lehnete si, tak se z toho nakonec uzdravíte bez následků. Ledviny a močový měchýř mohou být oslabeny, a tak si na jaře dávejte pozor na prochladnutí. S tím budou spojené i klouby a kolena. V létě k vám bude osud příznivý a budete pod ochranou osudu. Všechna vaše zdravotní trápení by se měla vyléčit a uklidnit. Koncem roku je potřeba doplnit vitamíny, protože budete mít nedostatek jak vitamínů, tak minerálů.

Láska a vztahy

Už od začátku roku mezi vámi a partnerem začnou boje a hádky. Budete se snažit uzavřít problémy z minulosti, ale stále vám to nepůjde a nedokážete to partnerovi odpustit. Přijde i velká změna, ale ta opět povede k boji. Každopádně toho od začátku roku do jara bude hojnost. Vše to povede v létě k beznaději partnera, nakonec odjede sám na dovolenou. Koncem léta k vám bude mít partner majetnické sklony, ale nakonec se s tím vším vyrovná a mezi vámi nastanou nové začátky vztahu. Budete vědět, že vztah potřebuje práci, a domluvíte se, že na něm budete pracovat. Koncem roku přestanete oba zavírat oči před problémy a vyznáte si znovu lásku. Špatnou minulost prostě uzavřete.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 3. 5., 7. 8., 12. 9, 23. 12

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: září

Na co si dát pozor v roce 2024:

Pokud budete schválně flirtovat, abyste partnera pozlobili, tak to přinese jen další hádky a nepříjemnosti a vše se potáhne delší dobu. Klid a harmonii to určitě nepřinese.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Být v klidu, ale hlavně stále dobře naladěni. Pozitivní myšlení vám přináší úspěch. Pokud začnete věřit na lásku a zbavíte se iluzí o tom, že vztahy nefungují, tak se může vše změnit a láska se znovu objeví.

Nepříznivý měsíc 2024: červen

Rada pro vás na rok 2024: Život je velmi prostý. Své zkušenosti vytváříte pomocí vzorců myšlení a cítění. To, čemu věříte a co si myslíte o sobě a o životě, se stává vaší pravdou.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: žába – úklid

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 3, 9, 26, 69

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – stěhování a přesuny, které pro vás budou nepříznivé

Únor – uzavření minulosti a vykročení do budoucnosti

Březen – rozhodování díky zprávě od muže, který vás zajímá

Duben – nové začátky plné radosti a posunů v životě

Květen – uzavření minulosti v souvislosti s cestou

Červen – překonání překážek s osudovou cestou

Červenec – náhlé ukončení vášně a flirtu

Srpen – finanční stabilita a velká radost

Září – životní posun z trápení do radosti

Říjen – měsíc zahalený v tajemství, odkrytí tajemství

Listopad – majetnické pocity partnera a láska

Prosinec – odpočinek

Přečtěte si také