Velký horoskop na rok 2024 pro znamení Střelce. Největší radost mu bude dělat práce

Střelec 2024

Jaký bude rok 2024 pro znamení Střelce? Přináší vám nečekanou radost z práce, což vám obohatí život a bude se vám lépe pracovat. Navíc najdete na práci přesně to pozitivní, co potřebujete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Myšlenka pro rok 2024: „Miluji sama sebe naplno.“

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Konflikt v práci vás čeká začátkem roku a bude to pro vás nepříjemné, a tak se začnete rozhodovat, jakou cestou se vydáte. Uvědomíte si, že je kolem vás hodně příležitostí, což vám pomůže se odhodlat hledat si jinou práci a uzavřít minulost. Příležitost vám dá muž, který vás má rád, a pomůže vám zbavit se ztrát a iluzí, které máte o vaší práci. V létě se na vše budete cítit sami a budete mít pocit beznaděje, že vám nikdo nepomůže. Vše se nějak vyřeší a všechny překážky, co se před vás postaví, překonáte a přestanete práci řešit, konečně najdete přesně to, co jste hledali a co potřebujete.

Peníze

Trápení, které prožijete začátku roku, nebude mít dlouhého trvání. Přijde náhlé ukončení a změna, a to už na jaře, a práce vám přinese peníze. Na přelomu léta přijdou rychlé peníze z další práce, což přináší obrovskou radost. Na konci léta se objeví nová příležitost, jak si vydělat peníze, a to od nějakého muže, který se cítí osamoceně a požádá vás o pomoc v práci. Vám to přinese přesuny nebo stěhování, ale také splněný sen týkající se financí. Konec roku tak bude plný zářivých radostných dnů, kdy nebudete muset řešit finance a budete si užívat hojnosti.

Zdraví

Bolest kloubů vás zastihne po Novém roce a bude vás trápit celé zimní období. Chce to hodně tepla a klouby nepřetěžovat. Na jaře se klouby uklidní a budete moct chodit na delší procházky. Objeví se jen potíže s nízkým tlakem, ale to znáte minulosti a zvládnete to úplně v pohodě. Po létě se trochu zhorší vaše zádové svalstvo a mohou vás často bolet záda. Budete nakonec muset začít aspoň pár minut denně cvičit. I to se časem zlepší. Na konci roku mohou přijít potíže s kůží. Buď se objeví nějaká vyrážka, nebo můžete mít i alergii na prací prášek.

Láska a vztahy

Začátkem roku vás čeká flirt, který vám přinese i něco víc než jen flirtování. Zjistíte, že je to někdo, kdo je velice stálý a kdo vám přináší i přátelství. Můžete se sice dočasně rozejít, abyste si následně vše vyříkali. Osud vám přinese možné změny a přesuny. Po odloučení na jaře může přijít deprese a trápení, a to i přesto, že se od partnera budete odrazovat. Na začátku léta přijde zpráva, která vás znovu dá dohromady. A celý váš vztah se posune. Najednou se budete vídat častěji. Na podzim se můžete pohádat a vše si vyříkat, což vám přinese splněný sen a velkou lásku. Nové začátky přijdou i s určitým vzájemným bojem, ale ten bude jen uvnitř vás samotných. Budete se učit spolu vycházet a stavět základy pro váš vztah.

Důležitá data pro vás na rok 2024: 12. 1., 27. 4., 27. 6., 30. 8.

Váš šťastný měsíc pro rok 2024: leden

Na co si dát pozor v roce 2024:

Pokud budete hodně dramaticky řešit všechny problémy, tak vám osud může nadělit ještě větší problémy, abyste se naučili vše řešit v klidu a s rozmyslem.

Co je pro vás v roce 2024 nejdůležitější:

Budou pro vás důležité finanční jistoty, ale také přijmete změny, které přicházejí, protože budete vědět, že jsou osudové a přinesou více radosti do všech životních oblastí.

Nepříznivý měsíc 2024: červen

Rada pro vás na rok 2024: V procesu odkrývání a uvolňování starých negativních částí sama sebe jsem ke svému vnitřnímu dítěti vlídná, laskavá a něžná.

Váš zvířecí ochránce na rok 2024: želva – ustupujte

Vaše šťastná čísla na rok 2024: 13, 17, 18, 89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2024

Leden – vášeň, energie na vytvoření všeho, co si budete přát

Únor – něco nového přichází do života, možnost těhotenství

Březen – náhlý nápad, který přinese nové možnosti

Duben – řešení na úřadech, institucích nebo bankách

Květen – budete hodně přemýšlet o svém životě a analyzovat

Červen – hodně práce, pracovní přetížení

Červenec – osud vám přináší něco nečekaného a překvapivého

Srpen – cesty, dovolená, prodloužené víkendy

Září – partner bude odtažitý a nepřístupný, potřebuje prostor pro sebe

Říjen – uzavření starých záležitostí

Listopad – posun v životě ve všech oblastech

Prosinec – plodnost ve všech oblastech, možné těhotenství

Přečtěte si také