6 nejdůvěryhodnějších znamení zvěrokruhu: Spoleh je na Střelce i Vodnáře

Důvěra je jedním ze základních kamenů dobrých mezilidských vztahů. Astrologie umí odlišovat znamení podle jejich vlastností, a tudíž z ní jasně vyplývá, která z nich jsou nejdůvěryhodnější – budou tedy tvořit dobré obchodní partnery, přátele i milence. Která to jsou?

Beran

Na stranu pravdy se vždy a za všech okolností staví Berani. Občas kvůli tomu působí nemilosrdně, ale to je proto, že ani na sladké lži je neužije. V zaměstnání jsou za tuto svou vlastnost velmi cenění, stejně tak mezi přáteli a rodinou, protože svým blízkým vždy poradí podle nejlepšího vědomí a svědomí. Kráčí cestou upřímnosti a to jim také otevírá bránu k úspěchu.

Býk

Mezi svými blízkými jsou Býci obvykle těmi nejoblíbenějšími – právě na ně se obrací, když potřebují radu, nebo zkrátka jen někomu svěřit tajemství. Nikdy se nezapojují do žádných nekalostí, jsou věrnými kamarády i partnery. Vždy se snaží předávat pravdu, nenásilně a v poklidu, aby nenarušili něčí komfort.

Lev

Lidi to ke Lvům táhne zaprvé proto, že jsou společenští, zadruhé proto, že vnímají, že jsou loajální. Museli by mít u hlavy zbraň, aby zradili důvěru, která do nich byla vložena, a ani tak by to dost možná neudělali. Jejich upřímnost se leckomu může zdát až brutální, pravda z jejich úst bývá občas nevyžádaná, ale na její velké hodnotě to nic nemění.

Střelec

Po intelektuální stránce se Střelci neustále vyvíjejí, a to nejrůznějšími směry. Své vědomosti pak využívají k upřímnosti. Ve všemožných situacích hledají pravdu, díky čemuž jsou schopni přicházet na kloub i zdánlivě neřešitelným problémům. Často se vyhýbají zlým lidem, mají čich na to, komu nelze věřit. Lidé jsou s nimi rádi, protože cítí, že od nich nemusí čekat zradu či nevěru.

Vodnář

Vodnáři věří v lidskost a její dobrotu. Mají smysl pro pořádek a vždy se snaží vykročit vpřed správnou nohou. Své myšlenky vyjadřují bez obalu a rádi, za což si jich ostatní váží. Upřímně se snaží udržovat dobré mezilidské vztahy, čímž je zároveň utužují. To jim přináší úspěchy i na pracovním poli, protože zaměstnavatelé a partneři si jejich přístupu váží.

Ryby

Držet své slovo je pro Ryby otázkou morální cti. Když něco slíbí, neporuší to. Své myšlenky dokáží sdělit s naprostým klidem a bezchybně předkládají své názory. Lidé jsou jim přirozeně naklonění, protože je na ně spolehnutí, a to v jakýchkoliv situacích. Jde přesně o ty osoby, kterým lze zavolat i ve tři ráno a ony rády pomohou a poradí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.